Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Šilčiausi prisiminimai...
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Moorlands Totilas (GER)

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Seance.
Administratorė.
Administratorė.
Seance.


Pranešimų skaičius : 1290
Join date : 2009-07-06
Age : 28

Moorlands Totilas (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Moorlands Totilas (GER)   Moorlands Totilas (GER) Icon_minitime7th Lapkritis 2010, 18:35

Moorlands Totilas (GER) 98013457

MOORLANDS TOTILAS
• • • Žirgas priklauso man nuo : 2010-11-07 • • •



žirgo veislė: Karališkasis Olandų Šiltakraujis (KWPN)
žirgo lytis: Eržilas.
žirgo gimimo data: 2000 metų Gegužės 23 dieną.
žirgo paskirtis: Išjodinėjimas, grand prix.
žirgo raitelis: Matthias Alexander Rath.


Moorlands Totilas- nerealus, jaunas, dar vis trykštantis energija žirgas. Nuostabus vaizdas pamatyti jį išjodinėjimo aikštelėje, kai šis, aukštai keliant kojas bėga didinga riščia, per gerai apšviestą aikštelę kaip šešėlis. Juodas kaip anglis eržilas atrodo, o gal ir yra lengvas lyg pūkelis. Rodos, jis gyvena dėl žmogaus džiaugsmo, vėl išvysti tą šešėlį toje pačioje išjodinėjimo aikštelėje, kur pabaigoje šone, ant kamanų sužimba didelė balta, pirmos vietos rozetė. Ir kai sužimba džiaugsmo ašaros raitelio akyse...
Moorlands- draugiškas, mielas, galintis būti tik draugu, žirgas. Kiekvieną kartą tave pasitiks švelniai gugendamas, o išlydės ilgesingu žvilgsniu. Jojant labai reaguoja į raitelio komandas, nepabūgsta net sunkiausių elementų, niekada niekam nespirs ar nemėgins nusikratyti raitelio. Keista, kad toks, iš pažiūros, aršus eržilas gali būti toks geras. (Biscuits)
Moorlands- kurį radau, pamačiau grakščiai stovintį juočkį ir iškart užsinorėjau, atsivežiau jį į savo arklides, džiaugiausi nerealaus grožio juočkiu, bet tik prasidėjus treniruotėms pasiduodavau nežinodama ką daryti su išjodinėjimo žirgu, bijojau sugadintį šį gražuolį, perdaviau Totilą. Dabar kai jis jau perkeliavo gausybę VŽ žmogeliukų rankų, o aš įgijau patirties startuodama su kitu savo išjodinėjimo žirgiuku Bonaparte, juočkis Totis vėl mano rankose. Nepabuvo ilgai jis vėl pas mane, gavo pabūti mano geros draugės Stardom rankose, kol pas mane tuo metu buvo grakštusis Salinero. Galiausiai kai pro mano rankas praėję gausybė geriausių išjodinėjimo žirgų pagaliau supratau, kad pats geriausais visada buvo man po nosim. Nerealusis Totilas. (Ruffian)
Moorlands Totilas - Tobulas eržilas, kuris išjodinėjimo aikštelėje gali viską. Ten jis kaip žuvis vandenį. Per visą istoriją, tai vienas geriausių dresažinių žirgų, šis žirgas yra unikalus. Seniai jo troškau, kol neatėjo ta mano laimingoji diena. Nesitikėjau jo gauti, bet fortūna man nusišipsojo. Šis tobulas žirgas dabar priklauso man ir niekam kitam. Tik man ir tik MANO. Kiek stebėjau šį žirgą, jau spėjau kiek jį pažint. Stebėdavau jį visur kur tik galėdavau. Garde, išjodinėjimo aikštelei ar manieže. Per treniruotes ir varžybas. Levadoje ir ganykloje. Visur kur tik galėdavau. Dabar tai atrodo, lyg būčiau kokia manjakė. Ne. Aš tiesiog siekiau jį pažinti iš arčiau. Galiausiai atėjo Lapkričio septintoji. Tai diena, kai gavau šį nerealųjį juodžkį. Begalo džiaugiuosi į gavusi ir nebepaleisiu jo. (Seance)


Moorlands Totilas (GER) 541448
Virtualūs žirgo pasiekimai ir laimėjimai
V vieta išjodinėjimo varžybose "Reverso taurė 2009" (raitele BouncY.)
V vieta išjodinėjimo varžybose "Šešėlio Aliūras 2009" (raitelė Biscuits.)
II vieta ES kieminėse išjodinėjimo varžybose 2009m. (raitelė Stardom.)
III vieta Tarpžirgyniniuose metų žirgo rinkimuose.
2010.05.04 Piaget Apdovanojimai: "Geriausias išjodinėjimo žirgas"
2010.05.04 Piaget Apdovanojimai: "Gražiausias išjodinėjimo žirgas"
2010.07.17 Estorilo Išjodinėjimo varžybos (raitelė Ruffian) 3rd
2010.11.08 Aseno žirgyne Techniškiausio išjodinėjimo žirgo parodoje 3rd
2010.12.?? Aseno žirgyne TMŽR metų rinkimuose 3rd
2010.11.18 Estorilo žirgyne Nugalėtojų parodoje 1st
2010.12.21 Estorilo žirgyne tapo Estorilo metų žirgu 1st
2011.02.23 Aseno žirgyne Besitreniruojančio žirgo parodoje 1st


Spoiler:
Moorlands Totilas (GER) Edwardgaltotilassgm09pr


Paskutinį kartą redagavo Seance., 23rd Vasaris 2011, 15:56. Redaguota 14 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
https://estorilas.forumlt.com
Seance.
Administratorė.
Administratorė.
Seance.


Pranešimų skaičius : 1290
Join date : 2009-07-06
Age : 28

Moorlands Totilas (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moorlands Totilas (GER)   Moorlands Totilas (GER) Icon_minitime8th Lapkritis 2010, 11:46

PARVESTAS GRŪMĖS

Atkeliauju pas savo naująjį dresažinuką Totilą. Žiūriu į jį ir negaliu patikėti, kad jis priklauso man.
Prieinu arčiau, atidarau gardo duris ir ramiai įslenku vidun. Juodžkis pasitinka mane savo mielia nosyte.
- Labas gražuoli Moorlands Totilas (GER) 731711 ,- tariu, glostydama Totilo snukį ir atkišdama ant delno padėtą skanėstą.
Apsižiūriu garde, tuomet nueinu pasiimti žaislo, grįštu atgal į gardą su žaislu ir pakabinu jį. Tuomet apžiūriu dar kartelį gardą, viskas gerai. Prieinu prie Totilo, patikrinu nugarą ir kojas. Apžiūriu snukį, apžiūriu pilvą. Viskas gerai, nesusižalojęs. Tuomet gražuoliui paduodu dar cukriuką.
- Nupenėsiu aš tave čia greit, tokiais tempais maitindama skanėstus : DD ,- tariu, ir pašaipiai nusijuokiu.
Galiausiai dar sumestau, kad reikia patikrinti kanopas. Pasižiūriu kanopas, viskas gerai, bet reiktų pavalyti. Atsinešu kanopų gremžtuką,. kartu su juo ir minkštą šepetį. Išvalau kiekvieną kanopą ir nubraukiu dulkike nuo Totilo nugaros ir subinuko, kurių net nebuvo (: D). Viską susirinkusi, nunešu atgal prie gardo ir padedu. Grįžusi gardan, dar išniurkau Totilą ir išniurkius, pagaliau palieku ji ramybei.
- Na ką, čiau saldaini Moorlands Totilas (GER) 75787 ,- tarusi pakšteliu į nosį ir dar paplojus per kaklą išeinu.
Atgal į viršų Go down
https://estorilas.forumlt.com
Seance.
Administratorė.
Administratorė.
Seance.


Pranešimų skaičius : 1290
Join date : 2009-07-06
Age : 28

Moorlands Totilas (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moorlands Totilas (GER)   Moorlands Totilas (GER) Icon_minitime12th Lapkritis 2010, 19:38

2010-11-12 APSILANKYMAS. SEANCE.
Nešina vaikymo inventoriumi, prieinu Točio gardą. Šis stoviniuoja garde, dairosi, pamatęs mane iškiša pro grotas nosiuką.
- Labas mažiuk Moorlands Totilas (GER) 833459 ,- tariu priėjusi prie gardo, padėjus inventoriu, pakšteliu į nosį ir ji stebuklingai dingsta.
Atidarius gardo duris, įslenku vidun, paglostau juodžkį ir kišenei radus skanėstą paduodu jam. Tuomet vėl išeinu iš gardo, pasiimu prie gardo kabantį kantarą su štrychu ir grįštu gardan. Uždėdu kantarą, prisegu štrychą ir išsivedu Totilą iš gardo. Nuvedu į valymo vietą, prisirišu, tuomet grštu prie gardo, pasiimu inventorių, ir nupėdinu atgal. Padedu inventorių, pasiimu šepečius ir išvalau visą Totilą. Tuomet pasiimu karčių šukas, sutvarkau karčius. Galiausiai su kempinėle išvalau snukutį ir su kanopų krapštuku išvalau visas kanopas. Pasiimu bintus, užbintuju bintus, tuomet pasiimu pobalnį, uždedu ant nugaros pobalnį ir uždėdu balnelį, tuomet priveržiu pavaržą. Nuimu kantarą, uždėdu vaikymo kamanas ir prisegu kordą.
- Nu va, keliaujam pabėgiot prieš rytojau treniruotę Moorlands Totilas (GER) 956998 ,- tariu ir paglosčiusi Totilą, nusivedu link vaikymo maniežiuko.


Po vaikymo
Grįžtame po pasivaikymo, Totilas berods išsidūko, dabar eina ramiai šalia. Privedu prie gardo, nuvynioju bintus. Padedu juos prie gardo, tuomet įvedu Totilą į gardą. Atveržiu pavardą ir balnelį nuimu kartu su pobalnių. Nunešu juos prie gardo, grįžusi, nuimu kamanas ir paglostau Totilo snukelį.
- Geras lialia Moorlands Totilas (GER) 839457 ,- tarusi nunešu kamanas prie gardo. Grįžusi, susirandu skanėstą, paduodu Totilui ir pakšteliu į nosį.
0 Na ką, čiau juodžiuk ,- tariu ir dar kartu pakšteliu į nosį, papurenau karčius ir iškeliavau.
Atgal į viršų Go down
https://estorilas.forumlt.com
Seance.
Administratorė.
Administratorė.
Seance.


Pranešimų skaičius : 1290
Join date : 2009-07-06
Age : 28

Moorlands Totilas (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moorlands Totilas (GER)   Moorlands Totilas (GER) Icon_minitime1st Gruodis 2010, 18:24

2010-12-01 APSILANKYMAS. SEANCE.

Kaip viesulas įsiveržiu į arklides, apsižiūriu. Visi žirgai iškart į mane atsisuka. Pasijaučiu šiek tiek ne savo lėkštei, pastovėjusi nukeliauju tiesiai prie Totilo gardo. Priėjusi, atsidarau gardo duris ir išsitraukusi skanėstą paduodu savo grožiui.
- Labas gražuoli, na kaip tu? Kol manęs nebuvo, neskriaudė tavęs? Moorlands Totilas (GER) 86245 ,- tariu glostydama juodžiaus snukutį.
Pasižiūriu Totilo kojas, nugarą. Viskas gerai lyg ir. Apsižiūriu gardą, viskas tvarkoj. Tuomet dar prieinu prie Totilo, paniurkau nosytę, paglostau kaklą ir papurenu karčius.
- Na ką juodžiuk, ryt ant tavęs sėdėsiu jau aš Moorlands Totilas (GER) 833459 ,- tariu ir pakšteliu juodžiui į nosytę.
- Ilsėkis šiandien, kad ryt būtum kaip agurkėlis Moorlands Totilas (GER) 956998 Čiau ;* ,- tarusi, pakšteliu į nosytę ir iškeliauju.
Atgal į viršų Go down
https://estorilas.forumlt.com
Dream.
Lankytojas.
Lankytojas.
Dream.


Pranešimų skaičius : 442
Join date : 2009-11-07
Age : 26
Miestas : Vilnius

Moorlands Totilas (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moorlands Totilas (GER)   Moorlands Totilas (GER) Icon_minitime6th Gruodis 2010, 17:46

SVEIKATOS PATIKRINIMAS:

Spoiler:

Veterinarė Dream.
2010.12.06.
Atgal į viršų Go down
Seance.
Administratorė.
Administratorė.
Seance.


Pranešimų skaičius : 1290
Join date : 2009-07-06
Age : 28

Moorlands Totilas (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moorlands Totilas (GER)   Moorlands Totilas (GER) Icon_minitime3rd Sausis 2011, 14:11

Arklidėmis einu nešina nauju laimėtu inventoriumi ir skanėstais. Prieinu Totilo gardą, atsidarius duris įslenku vidun.
- Labas mažiau ;* Tu geriausias ;* Tu tapai 2010 metų Estorilo metų žirgu Moorlands Totilas (GER) 419799
- Ir ne tik... Dar tu nugalėjai nugalėtojų parodoje ;*
Tarusi, pasiimu vieną skanėstą ir paduodu savo Toto, šis skaniai sukramto.
Likusius skanėstus suberiu į ėdžias, išniurkau savo nugalėtoją ir skaniai įsisiurbiu į nosį.
- Nu ką gražuoliuk, šiandien tavo dienelė, mėgaukis skanėstais, o aš keliauju padėsiu tavo laimėtą inventorių ir susikvietus visus, išgersim tavo laimėtą šampaną ;D ;p Moorlands Totilas (GER) 956998
Tariu ir pakštelėjus dar kart į nosį, papurenu karčius ir iškeliauju.
Spoiler:
Atgal į viršų Go down
https://estorilas.forumlt.com
Seance.
Administratorė.
Administratorė.
Seance.


Pranešimų skaičius : 1290
Join date : 2009-07-06
Age : 28

Moorlands Totilas (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Apsilankymas pas Moorlands Totilą.   Moorlands Totilas (GER) Icon_minitime29th Sausis 2011, 20:16

2011-01-29 APSILANKYMAS. SEANCE.

Įeinu į arklides. Įkvėpiu. Kaip pasiilgau to arklidžių kvapo ir to mylimuko, pas kurį dabar einu. Pastovėjusi kelias minutes, žengiu žingsnį. Visi į mane atsisuka. Žingsnis po žingsnio ir aš jau prie gardo. Prie gardo to, pas kurį LABAI senai buvau ir kurio taip pasiilgau. Atsidarau gardo duris ir įslenku vidun. Totis žino, kad visad ateinu ne tusčiomis, išsitraukiu skanėstą ir paduodu savo mažyliui. Šis paima skanėstą ir priglaudžia galvą. Taip neįprasta. Paglostau jo kaklą, papurenu karčius. Tuomet apžiūriu visą. Lyg ir sveikas. Paplojus per kaklą, nukeliauju į balninę. Iš balninės šį kartą grįžtu ne su dar vienu skanėstu rankose, o su inventoriumi. Taip, šiandien bus pirma treniruotė per tiek daug laiko kiek aš jė turiu. Šiam kiek neįprasta mane matyti su inventoriumi, nes visad matydavo savo raitelę, kuri jį jojo. Bet nuo šiol tai darysiu tik aš. Pasidedu inventorių prie gardo, pasiimu šepečius. Užeinu vidun. Perbraukiu su ranka per nugarą. Na, nedulkėtas, bet pravalyti reikia. "nuvalau" nešverumus, kurių net nebuvo ir nunešu šepečius į vietą. Grįžtu su kanopų gremžtuku. Pravalau kanopas ir paploju Točiui per kaklą.
- Geras vaikis tu pas mane Moorlands Totilas (GER) 419799 ,- tarusi, pasigaunu nosiuką ir pakšteliu nosin.
Grįžus gardan su kantaru, uždedu kantarą ir išsivedu Totį iš gardo. Prisirišu prie gardo. Pasiimu pobalnį, uždėdu. Tuomet uždedu balną ir priveržiu pavaržą su paminkštinimu. Užvynioju bintus ir galiausiai pasiimu kamanas. Nuimu kantarą, pakamanoju Totilą. Duodu dar vieną skanėstą, kad gerai gultų žąslai ir paploju per kaklą.
- Nu ką gražuoli, keliausim mankštinis Moorlands Totilas (GER) 535819 ,- tarusi, paploju per kaklą.
Uždedu žieminį poponą, susagstau dirželius. Viską apžiūrėjus, ar viskas gerai, pasiimu pavadžius ir mes iškeliaujam.

Grįžimas po treniruotės.
Grįžtame į arklides. Totilas eina šalia. Prieiname gardą. Pagiriu gražuolį už gerą šiokį tokį darbą. Atsagstau visus dirželius, nuimu poponą. Jį gražiai sulanksčius, pakabinu. Tuomet atveržiu iki galo pavaržą, nuimu balną ir nunešu jį į balninę, palikus stovintį pririštą Totį ;D Grįžus, nuimu pobalnį, jį padedu prie gardo. Nuvynioju bintus, juos padedu šalia pobalnio. Galiausiai įvedu Totilą į gardą ir nuimu kamanas. Paploju juodžiui per kaklą ir duodu skanėstą.
- Na ilsėkis mažiau, susitiksim rytoj Moorlands Totilas (GER) 456367 Moorlands Totilas (GER) 833459 ,- tarusi, pakšteliu nosin.
Išėjus iš gardo, susirenku visą inventorių, kuris liko prie gardo ir iškeliauju.
Atgal į viršų Go down
https://estorilas.forumlt.com
Seance.
Administratorė.
Administratorė.
Seance.


Pranešimų skaičius : 1290
Join date : 2009-07-06
Age : 28

Moorlands Totilas (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moorlands Totilas (GER)   Moorlands Totilas (GER) Icon_minitime3rd Vasaris 2011, 19:55

2011-02-03 APSILANKYMAS. SEANCE.

Jau sutemus, atkeliauju į ramias, šiltas arklides. Šiandieną čia jau buvau aplankiusi savo du arkliukus, dabar dar kartą ateinu į arklides, tik šį kartą pas Moorlands Totilą. Prieinu prie gardo, pasilenku pasiimti šepečius ir atsilenkusi aptinku Totilo kišantį nosiuką.
- Labas grožiau Moorlands Totilas (GER) 419799 ,- tarusi pakšteliu į nosį.
Užėjusi gardan, priėjus prie Totilo, paglosčiau jį ir pradėjau valyti. Nuvaliusi visas dulkes, išvaliau kanopas. Galiausiai viską nunešiau atgal prie gardo ir grįžau su kantaru. Uždėjusi kantarą, išsivedžiau iš gardo ir prisirišau Totį. Nubėgusi į balninę atsinešiau viską vaikymo invetorių. Uždėjusi pobalnį, uždėjau vaikymo balnelį bei priveržiau pavaržą. Tuomet ant visų kojų uždėjau bintus ir galiausiai uždėjau vaikymo kamanas. Prisegiau kordą, uždėjau žieminį poponą ir susegiojau visus dirželius.
- Nu ką, keliaujam mažiau ;* ,- tarusi, išsivedžiau Totilą iš arklidžių.

Po vaikymo
Grįžtame su Totilu po vaikymo, šis prisilakstęs jau eina ramiai. Prieiname gardą, nuimu visą inventorių nuo Totilo ir įvedu gardan. Paploju per kaklą, paduodu skanėstą.
- Na ką, ilsėkis mažiau Moorlands Totilas (GER) 833459,- tarusi, dar kart pakšteliu į nosį, išėjus uždarau po savės gardo duris.
Susirinkusi visą paliktą inventorių iškeliauju į balninę.
Atgal į viršų Go down
https://estorilas.forumlt.com
Seance.
Administratorė.
Administratorė.
Seance.


Pranešimų skaičius : 1290
Join date : 2009-07-06
Age : 28

Moorlands Totilas (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moorlands Totilas (GER)   Moorlands Totilas (GER) Icon_minitime4th Vasaris 2011, 20:40

2011-02-04 APSILANKYMAS. SEANCE.
Jau vakarop atkeliauju į arklides. Kažkoks keistas jausmas persmelkia mane, nes vos ne kiekvieną dieną lankausi arklidėse, naksčiau to nebūdavo. Šiandien, kaip ir vakar atkeliauju prie Moorlands Totilo gardo. Pažvelgiu vidun iš išvystu savo gražuolį. Neskubėdama atidaryti gardo durų, dar nukeliauju į balninę. Pasiimu Totilo inventorių ir grįžtu prie gardo. Tvarkingai sudedu inventorių prie gardo. Pasiemusi šepečius, atsidarau gardo duris ir įslenku vidun. Kaip jau įprasta, paglostau Totilo snukutį ir duodu skanėstą. Tuomet paplojus per kaklą, pradedu valyti Totilą. Nuvaliusi dulkes, išvalau kanopas. Nunešu šepečius, padedu juos į vietą ir pasiemusi kantarą grįžtu gardan. Uždėjusi kantarą išsivedu Totilą iš gardo.
- Nu ką, keliausim mankštintis vėl Moorlands Totilas (GER) 339909 ,- tarusi, prisegu antrą laikymo dirželį.
Tuomet pasiimu pobalnį, uždedu jį gražiai ant Točio nugaros. Uždėjus pobalnį, pasiimu balną ir atsargiai uždedu jį taip pat ant Totilo nugarikės. Uždėjusi valną, priveržiu nelabai smarkiai pavaržą. Tuomet pasiimu bintus, užvynioju ant visų kojų ir uždedu kaliošus. Galiausiai, pakamanoju Totilą ir paduodu skanėstą.
- Nu va, pasiruošę ir galime keliauti Moorlands Totilas (GER) 34631 ,- linksmai tariu, pasižiūrėjus į Totilą ir pasiimu žieminį poponą. Užmetu jį ant Totilo ir susagstau visus dirželius ir viską kas įmanoma.
Pasiemusi pavadį, pasiraginu Totilą eiti kartu ir mes iškeliaujame link išjodinėjimo maniežo.

Po treniruotės
Grįžtame po treniruotės. Totilas eina šalimais. Prieiname gardą. Atidarau gardo duris ir iškart įvedu Totilą į gardą. Kažkaip neįprasta, kadangi visad nubalnoju pire gardo. Atsegu visus dirželius ir nuimu poponą. Nunešu į prie gardo. Tuomet atveržiu pavaržą ir balną kartu su pobalniu, nuėmusi nunešu taip pat prie gardo. Tuomet grįžtu gardan, nuimu kaliošus, nuvynioju bintus ir gražiai juo sulankstau. Tuomet nukamanoju ir pasiemusi kamanas, bintus ir kaliošus nunešu prie gardo. Grįžusi, pagiriu savo šaunuolį, paduodu skanėstą.
- Nu ką, ilsėkis mažiau Moorlands Totilas (GER) 833459 Moorlands Totilas (GER) 419799 ,- tarusi, pkašteliu į nosį.
Išėjusi iš gardo, uždarau gardo duris ir susirinkusi inventorių iškeliauju.
Atgal į viršų Go down
https://estorilas.forumlt.com
Seance.
Administratorė.
Administratorė.
Seance.


Pranešimų skaičius : 1290
Join date : 2009-07-06
Age : 28

Moorlands Totilas (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moorlands Totilas (GER)   Moorlands Totilas (GER) Icon_minitime6th Vasaris 2011, 00:36

2011-02-06 APSILANKYMAS. SEANCE.

Vidurnaktį atpėinu į arklides. Arklidėse ramu, man net keista pasidaro. Ilgai nedelsusi nukeliauju prie Točio gardo. Kaip nekeista, šis stoviniuoja ir žvalgos į visas puses. Atsidarius gardo duris, užeinu vidun ir prieinu prie juodžio.
- Labas mažiau Moorlands Totilas (GER) 833459 ,- tarusi, pakšteliu į nosiuką ir paglostau snukutį.
Apžiūriu kaip jis atrodo, paploju per petį ir pataisau žaisliuką.
Tuomet dar priėjus pakankankinu savo juodį, ir sumanau išvalyt kanopas. Laiku pataikiau, kaip tik jas reikėjo valyt. Išvaliau kanopas, tuomet dar užsimaniau jį išvalyti. Pasiemiau šepečius, nuvaliau dulkes, sutvarkiau karčius ir uodegą.
- Nu va, dabar koks tu pas mane gražuolis Moorlands Totilas (GER) 493798 ,- tarusi įsisiubriu į minkštą nosį.
Pavaišinusi juodį skanėstu, papurenu karčius.
- Na ką, ikiuką mažiau Moorlands Totilas (GER) 251988 ,- pakštelėjus į nosį iškeliauju.
Atgal į viršų Go down
https://estorilas.forumlt.com
Sponsored content





Moorlands Totilas (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moorlands Totilas (GER)   Moorlands Totilas (GER) Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Moorlands Totilas (GER)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Seances kategorija. :: Arklidės.-
Pereiti į: