Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Šilčiausi prisiminimai...
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Brethren (USA)

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Seance.
Administratorė.
Administratorė.
Seance.


Pranešimų skaičius : 1290
Join date : 2009-07-06
Age : 28

Brethren (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Brethren (USA)   Brethren (USA) Icon_minitime30th Lapkritis 2010, 18:18

Brethren (USA) Catsch

BRETHREN
• • • žirgas priklauso man nuo: 2010-11-29 • • •


žirgo veislė: Anglų grynakraujis.
žirgo lytis: Eržilas
žirgo amžius: 3 metai.
žirgo paskirtis: Lygiosios lenktynės.
žirgo žokėjas: Garrett K. Gomez.


Brethren - Pusiau brolis tokio pat gražuolio Super Saver, kuris laimėjo Kentuckio Derbį. Brethren išvaizdus bėriukas, kurį pamačiusi neatsispyriau jo pagundai... Taip nusižiūrėjusi jį, galiausiai nusprendžiau pasiimti. Pradžioj galvojau, jog tikrai jis man nelips, bet klydau. Jau šiandien supratau, kaip jis man patinka. Nežinau kodėl, bet būtent bėriai man labiausiai šiuo metu patinka ir traukia mane. Kaip ir pastebėjote turbūt (Unlce Mo, Awesome Feather...). Bet šis bėris kažkuo įpatingas... Nežinau kuo, bet jis traukia mane kaip magnetas. Žavus jaunuolis. Jo dar pažinti nespėjau, bet iš pirmų kontaktavimo požymių galiu spręsti juk tai tas, kuris ne iš kelmo spirtas. Su juo bet kaip nepažaisi ir neapmausi kaip mažo vaiko.
Na ir taip mano pamgėtas pasakojimo trupinėlis - karjera. Sprendžiant iš to kiek startų ir kokie jie, Brethren bėga neblogai. Turbūt visi galvoja, jog žirgus imu dėl startų. NE. Tikrai ne. Imu dėl to, jog man patinka ar limpa, o kad visad pasitaiko geri, pati nustembu. Specialiai nesirenku. Tarp jų man pasitaikė ir Brethren. Kolkas mažius varo be pralaimėjimų, tad tikiuosi, jog šis mažiukas dar tikrai parodys ką moka ir nustebins ateityje.

Virtualūs rezultatai:
2nd 2010-12-23 Parodoje: ''Dvimetukų paroda 2010'' Reverso žirgynas. Sav. Seance.

Spoiler:

Brethren (USA) Cats2b


Paskutinį kartą redagavo Seance., 16th Vasaris 2011, 09:09. Redaguota 3 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
https://estorilas.forumlt.com
Seance.
Administratorė.
Administratorė.
Seance.


Pranešimų skaičius : 1290
Join date : 2009-07-06
Age : 28

Brethren (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Brethren (USA)   Brethren (USA) Icon_minitime1st Gruodis 2010, 10:59

PARVESTAS GRŪMĖS

Užeinu į arklides ir iškart pamatau Brethren snukutį. Šis iškart atsisuko į mane. Arklidės šilta, puiku, nereikės šalti ;D Greitu žingsniuku, trindama rankas pripėdinu prie Brethren gardo. Šis iškart pradeda mane uostyt.
- Labas mažiuk, kaip laikais? Štai čia tavo naujieji namai, kaip jau spėjai suprast Brethren (USA) 377718 ,- tariu ir paglostau jo mielą snukutį.
Tuomet nusišypsau ir tariu:
- Ir teks su tokia beprote kaip aš bendraut : DDD ,- tarusi pasičiupau jo mielą nosytę ir išniurkiau.
Tuomet užėjus gardan, apžiūrėjau Brethren nugarą, kojas ir snukutį. Viskas buvo gerai. Apsižiūrėjau aplinkui, garde nieko pavojingo nėra. Nuėjau atgal prie gardo, pasiemiau žaislą. grįžusi pakabinau jį. Pasikrapsčiusi kišenėje radau skanėstą, kurį nedelsdama padaviau savo naująjam draugui.
- še, skanaus gražuoli - paglosčiusi snukutį tariau.
- Na ką, tu dar ilsėkis, dar apsiprask naujoje vietoje ir su kaimynais ,- tarusi paplojau per kaklą.
- Čiau braške Brethren (USA) 731711 ,- tarusi pakštelėjau į nosį ir dar šiek tiek ją paniurkius iškeliavau savais keliais.
Atgal į viršų Go down
https://estorilas.forumlt.com
Dream.
Lankytojas.
Lankytojas.
Dream.


Pranešimų skaičius : 442
Join date : 2009-11-07
Age : 26
Miestas : Vilnius

Brethren (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Brethren (USA)   Brethren (USA) Icon_minitime6th Gruodis 2010, 17:47

SVEIKATOS PATIKRINIMAS:

Spoiler:

Veterinarė Dream.
2010.12.06.
Atgal į viršų Go down
Seance.
Administratorė.
Administratorė.
Seance.


Pranešimų skaičius : 1290
Join date : 2009-07-06
Age : 28

Brethren (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Brethren (USA)   Brethren (USA) Icon_minitime1st Sausis 2011, 21:55

2011-01-01 APSILANKYMAS. SEANCE.
Iškart po Uncle Mo, atkeliauju aplankyti mažąjį Super Saver pusiau brolį. Atsidarau gardo duris, užeinu vidun.
Gražuoliukas prieina arčiau ir iškart apuosto mane.
- Labas keksiau, jau apsipratai. Brethren (USA) 86245 Šaunu. ,- tariu ir paglostau bėrą jo kaklą.
Apsisukus viską apžiūriu, tuomet apžiūriu ir Brethren. Viskas tvarkoje.
Baigus visas procedūras išsitraukius morką. Šis gražuolis iškart sukarpo ausim ir atstato jas į reikiamą poziciją.
- Nu va kaip lengva su tavimi rasti bendrą kalbą ;D Su gimtadieniu mažiuk Brethren (USA) 419799 ,- tarusi, paduodu morką ir paglostau Brethren.
Suvalgęs morką ir ima dar kažko ieškoti. Paerzinu šiek tiek ji su skanėstu, paniurkau jį ir galiausiai duodu bėriui skanėstą.
- Na ką, ikiuką bėriuk, susitiksim Brethren (USA) 956998 ,- tarusi pakšteliu nosin, paglostau snukutį ir iškeliauju.
Atgal į viršų Go down
https://estorilas.forumlt.com
Seance.
Administratorė.
Administratorė.
Seance.


Pranešimų skaičius : 1290
Join date : 2009-07-06
Age : 28

Brethren (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Brethren (USA)   Brethren (USA) Icon_minitime4th Vasaris 2011, 20:25

2011-02-04 APSILANKYMAS. SEANCE.

Vėlų vakarą įžengiu į arklides. Čia taip ramu, tik tolumoj pamatau Uncle Mo ir Brehtren kyšančius snukučius. Gan greitu žingsniu atžingsniuoju prie Brethren. Šis katik grįžęs po treniruotės, todėl atėjau aplankyti tiesiog į arklides, kadangi labai senai mačius savo gražuolį. Prieinu prie gardo, paglostau snukutį ir pakšteliu į nosį.
- Labas gražuoliuk. Brethren (USA) 419799 ,- tarusi, dar kartą paglostau jo mielą snukutį.
Pasiknaisiojus kišenei, radau skanėstą kurį tuoj pat atkišau Brethren ant ištiesto delno. Suradus dar vieną, padaviau ir Uncle Mo. Pakibinus Uncle Mo, grįštu prie Brethren.
- Du best'ukai pas mane Brethren (USA) 833459 ,- tarusi, paglostau Brethren.
Užėjus gardan, apžiūriu ar viskas gerai, pataisau žaisliuką. Tuomet iš kišenės išsiėmusi dar vieną skanėstą, sušeriu Brethren.
- Nu ką, ilsėkis gražuoliuk, turiu keliaut jau Brethren (USA) 377718 ,- tarusi, pakšteliu bėriui į nosį ir nukeliauju arklidėmis.
Atgal į viršų Go down
https://estorilas.forumlt.com
Sponsored content





Brethren (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Brethren (USA)   Brethren (USA) Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Brethren (USA)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Seances kategorija. :: Arklidės.-
Pereiti į: