Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Šilčiausi prisiminimai...
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Wine Police (USA)

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Biscuits.
Lankytojas.
Lankytojas.
Biscuits.


Pranešimų skaičius : 851
Join date : 2009-08-07
Age : 27
Miestas : United Kingdom.

Wine Police (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Wine Police (USA)   Wine Police (USA) Icon_minitime4th Gruodis 2010, 19:13

Wine Police (USA) 48366282548bd777612bb

Žirgo vardas: Wine Police.
Žirgo veislė: Anglų Grynakraujis.
Žirgo lytis: Eržilas.
Žirgo amžius: Treji metai.
Žirgo gimimo data ir vieta: 2008.01.24., Kentukis.
Žirgo kilmė: SpeightsTown (Gone West) x Deputy Cures Blues (War Debuty).
Žirgo paskirtis: Lygiosios lenktynės.
Žirgas man priklauso nuo 2o1o.11.3o.

Wine Police (USA) Wiinee

Žirgo aprašymas: Dar vienas ryžasis mano arklidėse, papildęs ne tik ryžųjų, bet ir dvimetukų gretas. Tik jį pamačiusi supratau, kad noriu būtent Wine išvysti kiekvieną dieną užsukus į arklides. O kai sužinojau, kad Police pritraukia ne tik gražiomis akutėmis, bet ir neblogais startais, supratau, kad man reikia būtent jo.
Savo dvimečio karjeroje jis turėjo du startus- pirmąją ir trečiąją vietas. Savo debiutines lenktynes šis eržilas laimėjo 8 korpusais. Tas būtent mane ir paskatino jį paimti, nes tikrai ne kiekvienas žirgas tai padaro. Ir šiaip, treniruotėse sartis žino, koks yra jo darbas ir puikiai jį dirba. Treniruotėse ryžasis per daug nesiplėšo, tačiau neleidžia žokėjui pamiršti, kad sėdi ant jauno ir labai aktyvaus arkliuko.
Dar mane patraukė neįtikėtinas panašumas į mano vieną mylimą ryžiką Haynesfield. Ir jis atsirado ne iš bet kur. Pasižiūrėjus ryžikų kilmes supratau, kad visai netikėtai paėmiau auginti du pusiau broliukus. Tas dar labiau prilipino mane prie Wine. O po mūsų pirmojo starto, ir pirmojo laimėjimo žinau- jis dar ilgai bus pas mane ir mane džiugins.

Žirgo laimėjimai:
09/06/10 Three Chimneys Hopeful. 3rd.
07/24/10 Maiden Special Weight. 1st.

Vž:
01/07/11 Juvenile Stakes. 1st.
Spoiler:

Wine Police (USA) Winew
Wine Police (USA) Catsja


Paskutinį kartą redagavo Biscuits., 8th Sausis 2011, 18:24. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Dream.
Lankytojas.
Lankytojas.
Dream.


Pranešimų skaičius : 442
Join date : 2009-11-07
Age : 26
Miestas : Vilnius

Wine Police (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Wine Police (USA)   Wine Police (USA) Icon_minitime6th Gruodis 2010, 17:50

SVEIKATOS PATIKRINIMAS:

Spoiler:

Veterinarė Dream.
2010.12.06.
Atgal į viršų Go down
Biscuits.
Lankytojas.
Lankytojas.
Biscuits.


Pranešimų skaičius : 851
Join date : 2009-08-07
Age : 27
Miestas : United Kingdom.

Wine Police (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Wine Police (USA)   Wine Police (USA) Icon_minitime21st Gruodis 2010, 18:03

Dar nė pakankamai gerai nesusipažinome, o jau išsivežu eržilą startuoti.. Gal taip ir geriau. Bet šį kartą- broliukų valanda- Wine Police ir Haynesfield valanda. Jau nuvedusi Hay į bocmaną, tiksliau, prie jo, atžygiuoju prie Wine. Šis pasitinka mane gugtelėjimu.
- Labuka, jaunikli. xP Kaip nuotaikėlės? Žinai, tikiuosi ne iš tėvo Hay paveldėjo tokį prieraišumą prie žmogaus, - tariu.
Įėjusi į gardą, pakedenu ryžojo karčius, šis sugriebia mano rankovę ir apseilėja.
- Aha, skanėstas, xD - pasakau ir nusijuokiu.
Paduodu braškinį, uždedu ant kojų apsaugas, ant nugaros poponą, ant snukučio kantarą. Apžiūriu, ar viskas vietoje. Prisegu prie kantaro žiedelio išvedžiojimo pavadį, išsivedu eržiliuką. Aišku, jis strykinėja, žaidžia, dar vaikas jis. Tikiuosi, kad neišaugs kaip jo vyresnėlis broliukas..

ŽIRGAS ASENO LENKTYNĖSE "JUVENILE STAKES".
Atgal į viršų Go down
Biscuits.
Lankytojas.
Lankytojas.
Biscuits.


Pranešimų skaičius : 851
Join date : 2009-08-07
Age : 27
Miestas : United Kingdom.

Wine Police (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Wine Police (USA)   Wine Police (USA) Icon_minitime9th Sausis 2011, 11:26

Parsivedu savo vienintelį trimetuką į arklides. Mažasis žengia gana drąsiai, žino, kad tapo čempionu ir pučiasi. xD Priėjus prie ryžiko gardo, įvedu jį vidun, nuo snukučio nuimu kantarą, nuo kojų- transportines apsaugas, nuo nugaros- poponą. Viską sudedu prie gardo, iš spintelės išsitraukiu keletą skanėstų. Paduodu juos ryžiukui, pašaukiu Jolką, kad atneštų visą kitą. Kai ji atneša, suberiu į lovį morkas, obuolius ir avižas. Wine, pamatęs, kas jo laukia, iš karto puola prie lovio ir čepsi. :D Aš tuo tarpu viską sutvarkau prie gardo, nunešu transportinį inventorių į balninę ir iš jos atsinešu Police laimėtą inventorių. Parodau jį mažiui, paskui įdedu į spintelę.
- Šaunuoliukas tu. Ačiū, leliau, šauniai apvainikavom tavo gimtadienį, ane? Wine Police (USA) 545435 - nusijuokiu, pakedendama karčius.
Galiausiai turiu atsisveikinti, nes dar laukia keli žirgai.
- Okis, ikiuka, ryžiuk, dar susimatysim artimiausiom dienom, - apsikabinu eržilo kaklą ir palieku gardą.
Išeinu link kito žirgo gardo.

Laimėtas inventorius:
Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Biscuits.
Lankytojas.
Lankytojas.
Biscuits.


Pranešimų skaičius : 851
Join date : 2009-08-07
Age : 27
Miestas : United Kingdom.

Wine Police (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Wine Police (USA)   Wine Police (USA) Icon_minitime27th Sausis 2011, 17:18

Vakare ateinu pas savo mažąjį ryžulį, kuris sukiojasi garde ir prunkštauja. Mane pamatęs, sužvengia ir pakasa kanopa žemę.
- Labutis, vaiki. Keliausi į levadą tu, jau po truputuką kibsim į darbą, po pergalės pailsėjai ir judėsim priekin, Wine Police (USA) 839457 - tariu, į lovį įmesdama kelis obuolius.
Kol eržilas kramsnoja vaišes, iš spintelės išsitraukiu šepečius su keturiomis apsaugomis. Vėl grįžusi į gardą, pradedu valytis ryžiuką. Pirmiausia išvalau kailį, nubraukiu nuo jo dulkes. Nors, rodos, per daug nevalau to kailio, ryžas pradeda tiesiog švytėti.
- Nu koks gražuolis, šakutės, Wine Police (USA) 536879 - pasakau, pakedendama karčius.
Galiausiai iššukuoju karčius, iškrapštau iš kanopų purvus, viską sutvarkau. Eržilas reaguoja gana ramiai, todėl gauna vieną cukriuką. Paskui uždedu ant kojų apsaugas, ant snukučio- kantarą su išvedžiojimo pavaduku. Ant nugaros užmetu šiltą poponą, nes paleisiu vaikį į levadą. Atidarau gardo duris ir abu išeiname iš gardo.

**********

Po pasilakstymo grįžtam namo. Wine visai nepavargęs, tik šiek tiek nusisodinęs. Įvedu ryžąjį į gardą, nuimu nuo kojų apsaugas, jas pametu prie gardo, tuomet nusegu kantarą su poponu. Viską sudedu į spintelę, iš jos ištraukiu keletą skanėstų. Paduodu juos ryžiukui, apsikabinu kaklą.
- Na ką, varysiu aš jau. Čiau, vaikyt, Wine Police (USA) 624965 - pakšteliu nosin ir išeinu iš gardo.
Užveriu duris. Išeinu.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Wine Police (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Wine Police (USA)   Wine Police (USA) Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Wine Police (USA)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Seances kategorija. :: Arklidės.-
Pereiti į: