Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Šilčiausi prisiminimai...
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Levisonn (GER)

Go down 
AutoriusPranešimas
Biscuits.
Lankytojas.
Lankytojas.
Biscuits.


Pranešimų skaičius : 851
Join date : 2009-08-07
Age : 27
Miestas : United Kingdom.

Levisonn (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Levisonn (GER)   Levisonn (GER) Icon_minitime8th Vasaris 2011, 18:04

Levisonn (GER) Levisonnkopfbild

Žirgo vardas: Levisonn.
Žirgo veislė: Holšteinas.
Žirgo amžius: Šešeri metai.
Žirgo gimimo data: 2005 metai.
Žirgo lytis: Eržilas.
Žirgo licencija: Oldenburg, Oldenburg International, Hanoverian, Mecklenburg-Vorpommern.
Žirgo ūgis: 1,66 metro.
Žirgo spalva: Širma.
Žirgo paskirtis: Konkūras.
Žirgo kilmė: Levisto (Leando) x Melodie VIII (Lennon).
Žirgas man priklauso nuo 2o11.o2.o7.

Levisonn (GER) 0401alevisonngalopp

Žirgo aprašymas: Kai sužinojau, kad Bouncy nori mano vieno žirgo, iškėliau jai uždavinį- surask man mielą žirgą, panašų į Cicero. Atrodo, jai tas pavyko. Iš kokių dvidešimties žirgų, išsirinkau tik Levisonn. Jis atrodė arti mano konkūrinės tobulybės- Cicero Z. Jaunas, širmas, perspektyvus eržilas, jaučiantis saiką tarp šėliojimo ir darbo. Į jo gerumą susideda ir tai, kad eržilas prisiriša tik prie vieno žmogaus ir aš labai, labai tikiuosi, kad tas žmogus būsiu aš.

A picture-perfect sire and athlete. Levisonn has evrything you can wish of a stallion: Type, charisma, great movements, a fantastic pedigree and a very high performance potential.
Levisonn is a beautiful gray stallion that looks like a picture. He has it all, type, impression, movement and a top pedigree. He possesses great performance potential.
In 2008 at Redfin he competed in his 30 day test, and received far above average test scores and had a 20 index point advantage. He received 8/26 for dressage, 9.28 for jumping and an over all score of 8.93 with an index of 141.15 over all.
Levisonn’s sire and dam competed at the international level. His sire was awarded the title – Sire of the World – for 2 years in a row. Levisonn’s mother s line is the same line as Lordanos -#776.


Levisonn (GER) Levisonnstand
Levisonn (GER) Levisonnasprung2010bear
Atgal į viršų Go down
 
Levisonn (GER)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Seances kategorija. :: Arklidės.-
Pereiti į: