Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Šilčiausi prisiminimai...
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 IPS Painted Black (ESP)

Go down 
AutoriusPranešimas
Biscuits.
Lankytojas.
Lankytojas.
Biscuits.


Pranešimų skaičius : 851
Join date : 2009-08-07
Age : 27
Miestas : United Kingdom.

IPS Painted Black (ESP) Empty
RašytiTemos pavadinimas: IPS Painted Black (ESP)   IPS Painted Black (ESP) Icon_minitime30th Birželis 2010, 14:31

IPS Painted Black (ESP) 92785

Žirgo vardas: IPS Painted Black.
Žirgo gimimo data: 1997.05.10.
Žirgo veislė: KWPN (Karališkasis Olandų šiltakraujis).
Žirgo lytis: Eržilas.
Žirgo ūgis: 1.67 cm.
Žirgo paskirtis: Išjodinėjimas.
Žirgo paruošimo lygis: Grand Prix.
Žirgo kilmės linija: Gribaldi x Ferro.
Žirgo licenzija kergti: KWPN, NRPS, Oldenburgų kumelės.
Žirgas man priklauso nuo 2o1o.o6.29. iki 2o1o.o8.18, po pertraukos nuo 2o1o.12.27.

IPS Painted Black (ESP) 92732new

Žirgo aprašymas: Pakili zovada, tylūs, bet aiškūs dūžiai į smėlį. Jis dailiai išdėlioja savo juodas kojas, šaltai nužvelgia teisėjus. Jis sustojo, kad galėtų vėl kilti. Lenktas voltas, nepriekaištingas darnumas tarp raitelio ir žirgo. Per klaidą visa auditorija neišgirsta paslaptingojo juodžio vardo. Jis šuoliuoja, platina, siaurina, daro viską, ką tik reikia, bet neleidžia raiteliui manyti, kad jis jį valdo. Vėl lengvutis sustojimas, kojos lyg lieka 3 centimetrai nuo žemės.. Šuolis, metantis, bet tuo pačiu toks švelnus ir lengvas, vėl pasikartoja ir vis nenutrūksta visą ratą. Jis nešvytruoja uodega, jis visiškai nerodo nepaklusnumo, nors juodžio akyse dega ugnis, besimainanti iš juodos į baltą, iš baltos į juodą. Paskutinį kartą sustojus, gergždiantis teisėjo balsas nutraukia ką tik nutilusią kanopų melodiją ir pagaliau atskleidžia tiesą. "Tai buvo IPS Painted Black."
Mes buvome išsiskyrę maždaug keturiems mėnesiams. Buvau visai pamiršusi šį juodą eržilą, kurio taip troškau ir tik po ilgo laiko tarpo pagaliau gavau. Buvau pamiršusi savo seną svajonę ir kaip gražiai ji pavirto tikrove. Per tą laiką eržilas perėjo per kelias rankas, buvo parduotas į Ispaniją, mano svajonių šalį. Ir štai. Juodukas, atstovaujantis Ispanijai, vėl sugrįžta į mano rankas.

Žirgo laimėjimai:
Spoiler:
IPS Painted Black (ESP) 92768
IPS Painted Black (ESP) 92766
IPS Painted Black (ESP) 800x4
IPS Painted Black (ESP) Ankymom2887


Paskutinį kartą redagavo Biscuits., 4th Sausis 2011, 17:54. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Biscuits.
Lankytojas.
Lankytojas.
Biscuits.


Pranešimų skaičius : 851
Join date : 2009-08-07
Age : 27
Miestas : United Kingdom.

IPS Painted Black (ESP) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: IPS Painted Black (ESP)   IPS Painted Black (ESP) Icon_minitime30th Birželis 2010, 14:38

Atvažiavus dviems naujiems mano žirgeliams, atbėgu į kiemelį. Pasiimu į ranką Painted išvedžiojimo pavadį, nors žirgas nėra aukštas, atrodo galingai. Paglostau kaklą, nukulniuojame į arklides.
Jose Black pasitinkamas Paryžiaus žvengimu, nes jis ir vėl turės su kuo pasikalbėti. :D Įvedu juočkį į gardą, nusegu nuo snukučio kantarą. Paduodu skanėstą, padedu kantarą į vietą. Nusegu nuo kojų transportines apsaugas, jas nuvalau su šluoste ir įsidedu į krepšį. Juodis žvalgosi po arklidę, stumteli mane nosiuku.
- Gerutis mano. Saldainis, IPS Painted Black (ESP) 336105 - paploju eržilui per kaklą, paduodu morkų. Kadangi Tuscan laukia, negaliu ilgai užsibūti, bet pažadu, kad greitai užsuksiu. Pakšteliu juodžiui į nosiuką ir palieku ilsėtis. Susikraunu visus daiktus ir nubėgu į kiemelį.
Atgal į viršų Go down
Biscuits.
Lankytojas.
Lankytojas.
Biscuits.


Pranešimų skaičius : 851
Join date : 2009-08-07
Age : 27
Miestas : United Kingdom.

IPS Painted Black (ESP) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: IPS Painted Black (ESP)   IPS Painted Black (ESP) Icon_minitime1st Liepa 2010, 18:45

Pasiėmusi į rankas visą universalų inventorių, patraukiu link savo juočkio Painted Black gardo. Sukraunu visą inventorių ant kabyklų, pasikuitusi kišenėse išsitraukiu iš vienos skanėstą. Paduodu jį eržilui, paglostau snukutį. Iš spintelės išsitraukiu bintus, kantarą ir šepečius. Įėjusi į gardą, pasigaunu eržilo snukutį ir uždedu kantarą.
- Niu, labas labas, IPS Painted Black (ESP) 545435 - tariu, kai Black vis sukinėjasi ir bando pagauti mano rankovę. Prisirišu žirgių take tarp gardų, pasiimu į ranką šepečius. Nubraukiu nuo kailio visus purvus, tiksliau tik dulkes, nes tik jos čia ir tėra. IPS visiškai švarus, tad greitai išvaliusi kūną iš abiejų pusių, pereinu prie karčių. Iššukuoju juos, iš uodegos išrankioju visas pjuvenas ir nupurškiu sprajumi. Atsinešusi iš arklidžių galo kanopų krapštuką, iškrapštau juočkiui kanopas, be visiškai jokio vargo. Galiausiai eržilas kibiriuką nuspiria, tad rikteliu ant jo ir einu sušluoti, ko vaikis pridirbęs. Nunešu kibiriuką į vietą, pradedu užsukinėti bintus ant gražuolio kojų. Painted išriečia savo kaklą, sužvengia ir vėl bando spardytis.
- Tai vis tik toks tavo charakteris, anea? IPS Painted Black (ESP) 336105 - paklausiu, trūktelėdama kantarą. Baigiu užsukinėti bintus, sulipinu lipdukus. Pasiknisusi spintelėje išsitraukiu kaliošus, nes kiek žinau, jis šiek tiek daužo kanopas. Užmetu ant nugaros rudą pobalnį, ant jo balną. Jį paveržiu, greitai nuimu kantarą ir uždedu kamanas. Paglostau snukutį, sutvarkau dirželius. Pasiimu prie gardo gulėjusį steką, Painted iš karto stojasi piestu ir pradeda prunkštauti.
- Šaa, mažiau. Ajajai, koks nenuorama, IPS Painted Black (ESP) 413152 - pataisau pavadžius, apsisukame. Nusivedu juodį link išėjimo iš arklidžių.

**********

Po pasijodinėjimo į pajūrį kartu su Monika, grįžtame į arklides. Eržilas išsilakstęs, tad elgiasi kiek ramiau nei pirmai. Priėjus prie Didžiojo eržilo gardo, atsegu kamanų dirželius ir jas nuimu. Uždedu kantarą, kamanas pakabinu ant kabliuko. Atveržiu pavaržą, viską netvarkingai nukeliu. Nusuku nuo kojų bintus, juos apvaliusi nuo smėlio susuku ir įdedu į maišiuką. Tuo tarpu Black toliau bendrauja su Warrior, kuris jau griauna gardą, kaip nori prieiti arčiau. Nuimu nuo kojų kaliošus, kanopas apvalau su šepečiu ir užtepu tepalo. Po to iškrapštau purvus, nunešu kibiriuką į vietą. Paploju juodžiui per kaklą, atsirišusi įvedu į gardą. Paleidžiu, vaikis apsižvalgo ir sugugena.
- Na va, turbūt ir viskas. Adjos, IPS Painted Black (ESP) 355586 - apsikabinu eržilėno kaklą, paduodu likusius skanėstus. Susirenku visus daiktus ir patraukiu link balninės.
Atgal į viršų Go down
Biscuits.
Lankytojas.
Lankytojas.
Biscuits.


Pranešimų skaičius : 851
Join date : 2009-08-07
Age : 27
Miestas : United Kingdom.

IPS Painted Black (ESP) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: IPS Painted Black (ESP)   IPS Painted Black (ESP) Icon_minitime19th Liepa 2010, 17:48

Bevalgydama vieną nusiskintą obuoliuką, ateinu į arklides. Jose sukinėjasi arklininkai, pamatę mane, linksmai pamoja. Atmoju atgal ir nužingsniuoju į balninę. Joje susirenku visą reikalingą išjodinėjimo inventorių, pasiimu kelis skanėstus. Pagaliau ateinu prie Black gardo. Pakedenu karčius, paduodu obuolį, kurio pusę palikau juodčkiui.
- Sveikutis. Dabar jau eisim rimčiau padirbėti, - tariu, sukraudama visą inventorių ant kabyklų. Kadangi arklininkai vaikšto labai dažnai, teks šiandien valytis eržilėną garde. Tad atsirakinusi spintelę išsitraukiu šepečius su keturiais bintais. Viską pasidedu vidinėje gardo durų pusėje, juočkis iš karto ima viską uostinėti, po to pasičiumpa šepečių dėžę ir laaaiko.
- Ėėė, IPS Painted Black (ESP) 852743 - šiaip ne taip atimu dėžę ir padedu į man matomą ir jam nepasiekiamą vietą. Pradedu šveisti kailiuką su guminiu gremšuku, labiausiai jo prireikia ant kaklo ir subinės. Aišku, numasažuoju ir kitas vietas, Black pastato ausytes ir žiūūri į mane. Baigusi masažiuką pradedu viską braukti plačiais mostais, dulkes pakyla į orą, todėl tenka laukti, kol nusės. Baigusi šukuotis mažiuką, padedu šepečius į vietą, iššukuoju karčius su šukytėmis, iš uodegos išrankioju visas pjuvenas. Paploju per kaklą, išvalau su kietuoju šepečiu kojas, nes dar liko nešvarumų. Galiausiai pasiimu į ranką kanopų gremštuką, greitomis iškrapštau visas kanopas. Eržilas šiuo klausimu visiškai ramus, tad ir užtrunku laabai mažai. Sudedu šepečius į vietą ir nunešu į spintelę. Pasiimu į ranką iš karto visus keturis bintus, palengva juos visus užsuku ant kojų. Nėra kur skubėti, josim dviese lauke. O jame jau taip vėsu, geera. Liux. Užsukusi bintus, padedu jų maišelį prie gardo, pasiimu į ranką pobalnį su balnu. Uždedu ant nugaros, paveržiu pavaržą. Paglostau snukutį, patvarkau karčius ir uždedu kamanas. Sutvarkau dirželius, dar žvilgteliu, ar aš su tokiais žąslais jį suvaldysiu, bet galiausiai nusprendžiu, kad viskas okey, išsivedu juodį į taką tarp gardų.
- Niu vat, jau pasiruošę, IPS Painted Black (ESP) 96359 - paglostau kaklą, pasiimu steką ir abu patraukiame link aikštelės.

**********

Po treniruotės lauke grįžtame į arklidę. Joje žirgai jau doroja maistą, šiek tiek užlaikiau Black. Priėjus prie mažiaus gardo, padedu steką ant grindų ir įvedu vidun. Apsisukame, nusegu nuo snukučio kamanas. Pakabinu ant kabliuko, atveržiu pavaržą. IPS pradeda valgyti, aš tuo tarpu viską šalia gardo tvarkau, nusuku nuo kojų bintus. Baigusi sudedu gardinį inventorių į spintelę, tą, kurį turiu išnešti į balninę, ant durų. Paskutinį kartą šiandien ateinu į mažiaus gardą, pakšteliu nosin ir apsikabinu kaklą.
- Na ką, lėksiu aš jau. Iki, juoduk, IPS Painted Black (ESP) 75787 - paduodu morką ir išeinu iš gardo.
Atgal į viršų Go down
Biscuits.
Lankytojas.
Lankytojas.
Biscuits.


Pranešimų skaičius : 851
Join date : 2009-08-07
Age : 27
Miestas : United Kingdom.

IPS Painted Black (ESP) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: IPS Painted Black (ESP)   IPS Painted Black (ESP) Icon_minitime29th Sausis 2011, 20:17

Juodukas, kuris tik neseniai grįžo pas mane. Pagaliau vėl skrisime per maniežą kartu. Galėsim žengti per ugnį ir vandenį kartu. Nuostabu.
Ant savo rankų nešu visą išjodinėjimo inventorių, mano kišenėse keli skanėstai juodžiui. Priėjus prie senojo mažiaus gardo, sudedu visus daiktus ant kabyklų, iš spintelės išsitraukiu šepečius ir bintus. Viską įsinešu į gardą. Žinoma, juodis jau mane išgirdęs stovi, piktai mane varstydamas žvilgsniu.
- Ahoy, padariuk. Taip, žinau, buvau labai bloga, kad tavęs netekau. Daugiau nebepasikartos, IPS Painted Black (ESP) 336105 - tariu.
Kadangi gaunu žinutę iš Agnės, kad ji jau beveik baigė tvarkytis, kimbu į darbus. Pirmiausia iššukuoju eržilo karčius, juos nupurškiu sprajumi ir, kol džiūna, išvalau uodegą. Iš jos išrankioju visas pjuvenas, kad būtų gražus mano horsas. Tuomet išpešioju karčius, kad nebūtų vaikis apžėlęs ir imuosi kūno valymo. Pirmiausia nugremžiu visus kailio sulipimus, tuomet nubraukiu dulkes su minkštuoju šepečiu. Kadangi ant juodo žirgo viskas labai matosi, kelis kartus tenka braukti su minkštu šepečiu ir jį valyti. Kai pagaliau juočkis švarus, išvalau kojas ir snukutį. Sumetu šepečius į dėžę, paimu į ranką bintus. Lauke labai labai šalta, todėl čia taip gera būti.
- Mažiau, vėl dirbsim, gerai? Oj, kaip mes dirbsim. Be to, po kelių dienų tau draugelis atkeliauja, jau dabar prašau priimti gražiai jį, IPS Painted Black (ESP) 312907 - pasakau ir pagrūmoju pirštu.
Užsukusi ant kojų bintus, užmetu ant nugaros mėlyną pobalnį. Ant jo- juodą išjodinėjimo balną ir iš karto paveržiu pavaržą per kelias skyles. Nuo gardo durų nusikabinu kamanas, pasigavusi galvytę, uždedu kamanas. Sutvarkau dirželius, atsimetu pavadžius. Paduodu juodžiui skanuką ir išsivedu iš gardo į taką.
- Na ką, keliaujam? - paklausiu, užmetusi ant nugaros poponą ir susegusi jo diržus.

**********

Po treniruotės naktį atsivedu juodį namo. Šis puikiai dirbo, rodos, kad tų keturių mėnesių nė nebuvo.

Vėliau. x)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





IPS Painted Black (ESP) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: IPS Painted Black (ESP)   IPS Painted Black (ESP) Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
IPS Painted Black (ESP)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Seances kategorija. :: Arklidės.-
Pereiti į: