Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Šilčiausi prisiminimai...
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 First Dude (USA)

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Biscuits.
Lankytojas.
Lankytojas.
Biscuits.


Pranešimų skaičius : 851
Join date : 2009-08-07
Age : 27
Miestas : United Kingdom.

First Dude (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: First Dude (USA)   First Dude (USA) Icon_minitime30th Liepa 2010, 14:47

First Dude (USA) 46178389405b7d426b72b

Žirgo vardas: First Dude.
Žirgo veislė: Anglų grynakraujis.
Žirgo atvedimo data: 2007.03.27.
Žirgo amžius: Ketveri metai.
Žirgo lytis: Eržilas.
Žirgo spalva: Bėra.
Žirgo tėvai: Stephen Got Even (A.P. Indy) x Run Sarah Run (Smart Strike).
Žirgo paskirtis: Lygiosios lenktynės.
Žirgas man priklauso nuo 2o1o.o7.28.
Žirgo aprašymas: Jis reiškia man saulę ir lietų. Jis reiškia man dangaus žydrynę ir svajingą kritimą žemyn. Jis mano šansas, mano viltis, mano svajonė ir tikslas. Mano nueitas ir vis dar einamas kelias. Kartu šviesa ir tamsa, gėris ir blogis. Pliusas ir minusas, mėnulis ir saulė. Viskas jame, gigantiškame eržile, mažame kačiuke ir aršiausiame karžygyje.
Tikėk, ir kada nors tai taps realybe. Nepasiduok, nes gyvenimas mėgsta krėsti šunybes. Džiaukis mažais stebuklais, lyg tai būtų paskutinė diena žemėje. Nemąstyk apie mirtį- ji prisimins tave tada, kai jai tas bus aktualu. Žvelk į pasaulį širdimi, nes taip daug lengviau gyventi. Tikėk..
Kartais reikia atsimerkti, kad pamatytum stebuklą. Kartais tu jį pajunti širdimi. Kartais širdis sako „Imk ir nepaleisk.“, o protas sako „Bėk.“. Bėk nuo stebuklo, bėk nuo angelo be sparnų. Bėk, tačiau po keleto žingsnių atsigręžk ir pasižiūrėk, ko netekai. Ir tada suprasi, kad kartais širdis daug protingesnė už patį protingiausią protą. Man tereikėjo prarasti jį akimirkai, kad tai suprasčiau. Maždaug pusę minutės jis man nepriklausė ir aš supratau, kad net jei pašonėje turėsiu savo mylimiausius, dičkio bėrio man niekas neatstos. Per daug paaukota, per daug prirašyta, kad būtų galima ištrinti. Per daug laiko kartu praleista, kad būtų galima jį tiesiog pamiršti. Per daug pasiektų tikslų, kurie mus veda į priekį. Viskas susidėjo į vieną vienintelį žodį- „Meilė“.

First Dude (USA) 04firstdudearrives

Žirgo savininkas: Donald R. Dizney.
Žirgo treneris: Dale L. Romans.
Žirgo veisėjas: Double Diamond Farms, Florida.

Žirgo rezultatai:
01/29/11 Sunshine Millions Classic. 4th.
11/06/10 Breeder's Cup Classic. - 8th.
09/25/10 Pennsylvania Derby. - 2nd.
08/28/10 Travers s. - 3rd.
08/01/10 Haskell Invitation. - 3rd.
06/05/10 Belmont s. - 3rd.
05/15/10 Preakness s. 2nd.
04/10/10 Blue Grass. 3rd.
03/20/10 Florida derby. - 5th.
02/21/10 Allowance. 2nd.
01/30/10 Maiden Special Weight. 1st.
11/28/09 Maiden Special Weight. 2nd.
10/22/09 Maiden Special Weight. 2nd.


Virtualūs žirgo pasiekimai:
08/25/10 Levade "Žirgų paroda 2010". 3rd.
11/03/10 Lenktyninių žirgų paroda, Aseno žirgynas. 2nd.
02/24/11 Paroda "Aš mielas!", Estorilo žirgynas. 1st.

First Dude (USA) Largei11
Spoiler:
Žirgo fotoalbumas:
First Dude (USA) Dudas1
First Dude (USA) Cats12a
First Dude (USA) 4624794423c17f0d6581o
First Dude (USA) 4852330138205b7b65d1b
First Dude (USA) Tumblrlb3rqo3dyf1qeto1d

Prie žirgo gardo:
Spoiler:


Paskutinį kartą redagavo Biscuits., 26th Vasaris 2011, 13:10. Redaguota 9 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Biscuits.
Lankytojas.
Lankytojas.
Biscuits.


Pranešimų skaičius : 851
Join date : 2009-08-07
Age : 27
Miestas : United Kingdom.

First Dude (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: First Dude (USA)   First Dude (USA) Icon_minitime3rd Rugpjūtis 2010, 19:14

Supratusi, kad noriu į arklides, noriu pas savo gražuolius, jau stoviu prie durų. Praėjo tik kelios dešimtys minučių, o aš jau planuoju pasisvečiuoti pas First. Tad, pasiėmusi kelis skanėstus, patraukiu naujojo bėriuko link. Šis mane sutinka draugiškai.
- Sveikutis, dičkį. Kaip tave čia priimė? - paklausiu, paduodama skanėstą ir įeidama į vidų. Bėris pasisuka į mane, suprunkščia. Paglostau kaklą, pakedenu karčius.
- Gražuolis, - paploju per kaklą. - Keliausime kurią dieną prasibėgti, pasižiūrėsim, kaip čia viskas su tavim.
Dar pasikalbu su bėruoju, o tuomet nusprendžiu jį nusivalyti. Todėl iš spintelės išsitraukiu šepečius ir atsinešu į gardą. Išsitraukiu kietąjį šepetį, iššukuoju karčius, iš uodegos išrankioju pjuvenas. Su juo nubraukiu sulipusius purvus, tuomet viską gražiai suguldau su minkštuoju šepečiu. Dude akivaizdžiai džiaugiasi, kad buvo aplankytas, sukinėjasi, lenda man į kišenes. Vis nustumiu įkyrų snukutį ir tęsiu savo darbą, šios dienos misiją. Galiausiai iškrapštau kanopas, viskas puikiai sekasi, todėl neužgaištu.
- O tu tikras stebuklas, First Dude (USA) 377718 - pavaišinu dičkį skanėstu, padedu šepečius į vietą. Užveriu duris, pakšteliu bėriui į nosiuką.
- Ką gi, jau vėlu. Ikius, pūpsiau, - atsisveikinu su bėruoju ir išeinu.
Atgal į viršų Go down
Biscuits.
Lankytojas.
Lankytojas.
Biscuits.


Pranešimų skaičius : 851
Join date : 2009-08-07
Age : 27
Miestas : United Kingdom.

First Dude (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: First Dude (USA)   First Dude (USA) Icon_minitime8th Rugpjūtis 2010, 18:39

Žingsniuoju arklidėmis link savojo First gardo. Bėriukas stovi iškišęs galvą į taką tarp gardų, pamatęs mane, sužvengia.
- Labu ir tau, First Dude (USA) 355586 - pasisveikinu, paglostydama snukutį ir susikraudama inventorių. Pasikuitusi kišenėse išsitraukiu ir paduodu kelis skanėstus, Dude kramto, o aš išsitraukiu iš spintelės kantarą su šepečių dėže. Pasigavusi dičkio snukutį, uždedu kantariuką, užkabinu kabliuką ir išsivedu į taką. Prisirišu ten, arklidėje šiek tiek ūžia kodicionieriai, karštis nepakeliamas, todėl judinu žirgus vakarais. Bemąstydama pradedu valytis First, pirma iššukuoju jam karčius, tuomet iš uodegos išrankioju pjuvenas ir nupurškiu sprajumi. Keista, nes šiandien pirmas kartas, kai lėksim su First'u hipodrome. Pasiimu į ranką minkštąjį šepetį su guminiu gremštuku, darbelio nemažai, bet turėčiau gana greitai susitvarkyti. Nugremžusi visus purvus nuo šios pusės, pereinu į kitą. Viską nugremžiu, tuomet nubraukiu visas užsilikusias dulkes su minkštuoju šepečiu, Dude kailiukas pradeda gražiai blizgėti nuo neseniai įsijungusių lempų.
- Niu, gražuolis koks, - tariu, paglostydama kaklą. Padedu šepečius į vietą, nes viską jau baigiau. Iškrapštau kanopas, sutepu jas kanopų tepaliuku, kad neskilinėtų. Užmetu ant nugaros pobalnį, ant jo paminkštinimą su balneliu. Šiek tiek paveržiu, Dude pradeda maivytis, o po to nustoja.
- Užėjo? :DD - nusijuokiu. Paduodu bėriukui skanėstą, pasiimu į rankas bintus. Visus gražiai užsuku ant kojyčių, padedu maišelį į spintelę, kartu su šepečiais. Uždedu kamanas, prie žąslų prisegu išvedžiojimo pavaduką. Pasiimu stekutį, tuomet apsisukam su First'uku. Paglostau dičkio kaklą ir abu patraukiame hipodromo link.

**********

Po treniruotės grįžtame su didžiuoju į arklides. Žvėris čia. ;o Priėjus prie bėriaus gardo, susistabdau jį prie jo durų, kad nubalnoti. Atsegu kamanų dirželius, greitomis jas nuimu ir uždedu kantarą. Atveržiu balną, viską nuo nugaros permetu ant kabyklos. Nusuku nuo kojų purvinus bintus, padedu prie gardo, kad po to nepamirščiau užsukti. Kadangi tarp gardų First jaučiasi gerai ir nešėlsta, neįvedusi jo į gardą susuku bintus. Tuomet įvedu, nuimu kantarą ir viską sudedu į spintelę. Įėjusi paduodu vieną morką, kol sukramto paglostau kaklą, tada obuolį. Kadangi laiko mažėja, likusias dvi morkas ir vieną obuoliuką įdedu į lovį.
- Čiau, bėriau. Susitiksime dar, First Dude (USA) 377616 - apsikabinu First'o kaklą, pakedenu karčius ir išeinu. Uždarau duris, susirenku visą inventorių ir patraukiu link balninės.
Atgal į viršų Go down
Biscuits.
Lankytojas.
Lankytojas.
Biscuits.


Pranešimų skaičius : 851
Join date : 2009-08-07
Age : 27
Miestas : United Kingdom.

First Dude (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: First Dude (USA)   First Dude (USA) Icon_minitime4th Spalis 2010, 18:01

Po treniruotės su Summer'iu einu arklidėmis link savo meškino First Dude gardo. Dičkis užkandžiauja šienu, tačiau pamatęs mane vis vien sugugena ir atsitraukia.
- Labutis, dički. Su lyg kiekviena diena augi, (mm) - paglostau snukutį, nuniurkau nosiukąą.
Eržilas vėl paima šieno, paglostau jo kaklą. Iš spintelės išsitraukiu visus šepečius ir įeinu į gardą. Bėris nužvelgia mane įtariai, todėl viską paaiškinu.
- Šiandien jau nespėsime eiti į hipodromą ruoštis BC Classic'ui, bet ryt pasiruošk, - tariu.
First sugugena, o aš kimbu į darbelį. Nugremžiu nuo kailio visus purvus, tuomet jį gražiai išvalau su minkštuoju šepečiu, dar pašalindama likusias dulkes. Su kietuoju kojų šepečiu išvalau kojas, tuomet pakeičiu šepetį ir iššukuoju karčius su uodega. Dičkis tuo metu gana ramiai kramsnoja šieną, kart kartėmis pakeldamas galvą ir mane pašnekindamas. x) Iškrapštau kanopas be problemų, paploju per kaklą.
- Niu va, šaunuolis tu, - paduodu skanėstą.
Nunešu šepečius į vietą, viską sutvarkius vėl ateinu į gardą.
- Na va, varau jau. Ikiuka, maži, First Dude (USA) 10442 - pakšteliu nosin, paniūrkius išeinu iš gardo.
Užveriu duris ir patraukiu link išėjimo iš arklidžių.
Atgal į viršų Go down
Biscuits.
Lankytojas.
Lankytojas.
Biscuits.


Pranešimų skaičius : 851
Join date : 2009-08-07
Age : 27
Miestas : United Kingdom.

First Dude (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: First Dude (USA)   First Dude (USA) Icon_minitime5th Gruodis 2010, 16:10

Po treniruotės su Withney, ateinu prie First Dude gardo. Mano kišenėje keli skanėstai, kurie skirti First'ui ir sekančiam arkliukui Summer'ui. Priėjusi prie gardo, iš spintelės išsitraukiu šepečius, apsaugas, kantarą, išvedžiojimo pavaduką ir poponą. Viską susinešu į gardą, mane pamatęs bėris suprunkščia.
- Seniai matytas, dički, First Dude (USA) 355586 - pasisveikinu ir apsikabinu kaklą.
Paduodu kelis skanėstus, tuomet atidarau šepečių dėžę ir iš jos išsitraukiu minnkštąjį šepetį su kietuoju. Pirma visą kailį nubraukiu su kietuoju šepečiu, iš abiejų pusių, kad nereiktų valyti du kartus. Išvalau kojas, kaklą, nugarą. Paskui nubraukiu visas dulkes su minkštuoju, pasigavusi nuvalau snukutį, kojas. Baigusi kūno valymą, iš karto uždedu šiltą žieminį poponą, kad levadoje nesušaltų. Iššukuoju karčius, iš uodegos viską išrankioju. Sutvirtinu diržus, iškrapštau iš kanopų purvus. Padedu šepečius į spintelę, uždedu ant First snukučio kantariuką, paduodu skanėstą. Tai pat uždedu ant kojų apsaugas, su jau neblogai padroštais kailiukais.
- Na ką, dabar tau teks laukti, kol sutvarkysiu Summer'į, - tariu.
Išvedu bėrį iš gardo, pririšu prie jo. Paglostau kaklą ir nubėgu pas Summer'į.

**********

Po 15 minučių grįžtu pas First'ą, besivesdama Bird'ą. Vaikiai, pamatę vienas kitą, susigugena ir jau lenda uostinėtis, bet šiaip ne taip juos išskiriu. Tryse patraukiame link levados.

**********

Po valandos su trupučiu grįžtu su dviem beveik baltais žirgėnais. Aišku, greitai jie aptirpsta, bet tai, ką pamačiau, atminty išliks ilgam. Greitai pririšu Summer'į prie gardo, nes šį kartą jo eilė luktelėti. Tuo tarpu įvedu Dude į gardą, nuimu nuo snukučio kantarą, nuo nugaros sušlapųsį poponą, nuo kojų apsaugas. Kantarą įdedu į spintelę, apsaugas ir poponą nunešu ant radiatoriaus. Grįžusi paduodu dičkiam bėriui morką su obuoliu, atsisveikindama pakedenu karčius ir pakšteliu nosin.
- Laikykis. Ikiukas, First Dude (USA) 10442 - paglosčiusi nosiuką išeinu iš gardo, uždarau duris.
Patraukiu link Summer'io.
Atgal į viršų Go down
Dream.
Lankytojas.
Lankytojas.
Dream.


Pranešimų skaičius : 442
Join date : 2009-11-07
Age : 26
Miestas : Vilnius

First Dude (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: First Dude (USA)   First Dude (USA) Icon_minitime6th Gruodis 2010, 17:50

SVEIKATOS PATIKRINIMAS:

Spoiler:

Veterinarė Dream.
2010.12.06.
Atgal į viršų Go down
Biscuits.
Lankytojas.
Lankytojas.
Biscuits.


Pranešimų skaičius : 851
Join date : 2009-08-07
Age : 27
Miestas : United Kingdom.

First Dude (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: First Dude (USA)   First Dude (USA) Icon_minitime25th Gruodis 2010, 21:44

Naktis. Tačiau nesvarbu. Meilei nėra ribų. Po dovanų griūties, atšiaušiu į arklidę pas savo beveik didžiausią arkliuką- First'ą. Šian tryse bandysim pasidaryti lenktynių treniruotę. Atsinešu visus reikalingus daiktelius prie gardo, sukraunu ant kabyklų ir įeinu pas dičkį į gardą.
- Labuka, mažuti. Kaip atšventei? First Dude (USA) 355586 Su Street'u ir kitais bernais pokerį lošėt? - nusijuokiu.
Paduodu kelias morkas ir duonos, mano tokią simbolinę dovanėlę, nes visą kitą duosiu po to. Iš spintelės išsitraukusi šepečius, vėl sugrįžtu į gardą. Nužvelgiu dičkio kailį- jis nėra toks labai labai purvinas, bet arti to. Tad atsidūstu ir kietuoju šepečiu pradedu gremšti visus purvus šepečio kely. Išgremžiu kaklą, nugarą, šoną, galinę koją ir papilvę. Nieko nepalikusi patraukiu į kitą pusę, vėl pradedu nuo kaklo ir baigiu valymą ties galine koja. Viską nugremžusi, išvalau dulkes su minkštuoju šepečiu. Tačiau valyti darosi gana sunku, nes meškis užsiaugino pakankamai netrumpą kailiuką. ^^ Pagaliau jį išvaliusi, iškrapštau iš kanopų visus purvus. Iššukuoju karčius, iš uodegos išrankioju pjuvenas, nupurškiu ją sprajumi. Nužvelgiu dabar jau švarų First'ą ir žinot, ką pamatau? Kad pamiršau nuvalyti snukutį. Todėl vėl išsitraukiu minkštą šepetį ir jį išvalau. Padėjusi šepečius į spintelę, iš jos išsitraukiu keturis bintus. Pasilenkusi prie kiekvienos kojos, ją apibintuoju, kad mažasis nesusižeistų kur. Užmetu ant nugaros mėlyną pobalnį, tuomet poponą, dengiantį tik užpakaliuką. Ant viso šito lentyninį balną. Paveržiu pavaržą, ant dičkio didelioo snukučio uždedu kamanas, sutvarkau visus dirželius. Pakedenu Dude karčius, duodu braškinį skanuką ir išsivedu iš gardo.
- O tu kadanors sustosi augęs? First Dude (USA) 536879
Paglostau kaklą ir išėjusi pro arklidės didžiąsias duris, užšoku ant First.

**********

Po treniruotės grįžtame į arklidę. First'o kojos šlapios, nes hipodromas tvinsta, bet šiaip mes sveiki. xD Priėjus prie gardo, nuimu nuo nugaros visus daiktus, padedu poponą, nusuku nuo kojų bintus. Jie beveik sausi, vyy. ^^ Įvedu bėrį į gardą, nuimu nuo snukučio kamanas ir įsisiurbiu į nosiuką.
- Myliu aš tave, dički. Myyliuuu, First Dude (USA) 355586 - apsikabinu kaklą, atsitraukusi pakedenu karčius.
Sutvarkiusi viską prie gardo, atsinešu tokį gana nemažą skanėstų maišą. First net akys ant kaktos iššoka, o tuomet jis puola ėsti ir mano mylimo žirgiaus nebelieka.
- Aga, iki ir tau, - tariu ir nusijuokiu.
Susirenku visus daiktus ir patraukiu link balninės.
Atgal į viršų Go down
Biscuits.
Lankytojas.
Lankytojas.
Biscuits.


Pranešimų skaičius : 851
Join date : 2009-08-07
Age : 27
Miestas : United Kingdom.

First Dude (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: First Dude (USA)   First Dude (USA) Icon_minitime22nd Sausis 2011, 16:42

Žygiuoju arklidėmis link berods didžiausio arkliuko arklidėje gardo. Mano rankose nešamas visas vaikymo inventorius, mat hipodromas pašalęs, o vidinio aš nemėgstu. xD Taigi, priėjus prie gardo, sudedu viską ant kabyklų.
- Hello, First. Kaip laikaisi, dički? Seniai bematytas.. - tariu, įėjusi į gardą ir apsikabinusi dičkį.
Šis sugugena man į nugarą, aš nusijuokiu ir atsitraukiu.
- Kadangi hipodromas pašalęs, o vidinio aš nemėgstu, varysim į vaikymo maniežiuką. Pastiprinsim tavo nugarytę šiek tiek, First Dude (USA) 839457 - pasakau.
Iš spintelės atsinešu šepečius su keturiais bintais. Leidžiu viską apuostyti, mat tai yra nauji daiktai mažiui. Iššukuoju jau pakankamai ilgus karčius, juos papešioju, nes realiai jie labai tankūs. Išrankioju iš uodegos pjuvenas, tuomet į rankas pasiimu minkštąjį šepetį su kietuoju gremštuku. Nugremžiu nuo kailio visus purvus, tai pat numasažuoju kaklą, nugarą ir subiniuką. Viską pakartoju iš abiejų pusių, bei pradedu braukti nuo kailio užsilikusias dulkes. Išvalau papilvę, ląstą ir kojas, tai pat snukutį. Paglostau bėriaus kaklą ir iškrapštau iš kanopų purvus. Paskui padedu šepečius atgal į dėžutę, pasiimu į rankas bintus. Juos visus užsuku ant kojų, sulipinu lipdukus ir iš karto po to juos patrinu, kad įšiltų. Užsukusi bintus, uždedu First'ui kamanas, nes aš jo su kantaru tikrai nepavaikysiu. xD Taigi, uždėjusi kamanas, uždedu ir vaikymo balnelį, paveržiu pavaržą ir prisegu parišimus. Viską sutvarkau, First iš karto paduoda galvą. Prisegu prie žąslų kordą, paimu į ranką botagą. Išsivedu dički iš gardo, užmetu ant nugaros poponą. Paduodu angliukui skanėstą ir abu patraukiame link maniežiuko.

**********

Po treniruotės grįžtame į arklidę, veduosi Dude šalia savęs. Prie gardo sustabdau jį, nuimu nuo nugaros poponą, užmetu jį ant kabyklos. Nusegu parišimus, atveržiu vaikymo balnelio pavaržą ir jį nuimu. Pakabinu ant kabyklos. Įvedusi bėriuką į gardą, nuimu nuo snukučio kamanas ir nusuku nuo kojų bintus. Viską sutvarkiusi pakabinu ant gardo durų, susuku bintus. Sudedu gardinius daiktus į spintelę, kitus palieku ant gardo durų. Pasiraususi kišenėse ištraukiu keletą obuoliukų. Įėjusi į gardą, paduodu juos dičkiui.
- Nu, bet šauniai padirbai tu šiandien, First Dude (USA) 545435 - paploju per kaklą, po to jį apsikabinu.
Šiek tiek pastovėjusi pakšteliu į nosį ir palieku ilsėtis. Susirinkusi visus daiktus, patraukiu link balninės.
Atgal į viršų Go down
Biscuits.
Lankytojas.
Lankytojas.
Biscuits.


Pranešimų skaičius : 851
Join date : 2009-08-07
Age : 27
Miestas : United Kingdom.

First Dude (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: First Dude (USA)   First Dude (USA) Icon_minitime3rd Vasaris 2011, 14:10

Po treniruotės su Summer'iu, nusprendžiu, kad reikia išvesti tuos du į levadą. Tad, susitvarkiusi su Summ, atvarau pas Dude. Dičkis sukinėjasi garde ir nerimsta, o pamatęs mane- sužvengia.
- Labas labas, First Dude (USA) 355586 - įeinu pas bėrį į gardą, pakedenu karčius, pakalbinu.
Pabendravus, išeinu iš gardo ir susirenku visus daiktus, kurių reikės. Pirmiausia paimu šepečius. Iššukuoju karčius, išrankioju iš uodegos pjuvenas, nupurškiu sprajumi. Papešioju karčius, nes pas First'ą tankūs karčiai ir būtų sunku. Paskui pradedu šukuoti kailiuką, kur reikia- pagremžiu kailiuką, o šiaip valau su minkštuoju šepečiu. Po akimirkos dičkis eržilas lieka visiškai švarus. Žinoma, nepamirštu išvalyti snukučio, kojų ir papilvės. Pabaigusi kūno valymą, imuosi kanopų. Iškrapštau iš kanopų purvus, o tuomet padedu šepečius į spintelę. Užmetu ant nugaros žieminį poponą, susegu diržus prie papilvės, bei lastos. Paskui uždedu ant snukučio kantarą, prisegu išvedžiojimo pavadį.
- Na va, keliaujam pas Summ, o tuomet į levadą, x) - tariu, išsivesdama dičkį.

**********

Po levados parvedu abu eržilus. Greitai įleidžiu First į gardą, o tuo tarpu sutvarkau viską su kitu eržilu. Po to, po maždaug 10 minučių, grįžtu pas Dude ir nuimu nuo snukučio kantarą. Įdedu jį į spintelę, nuimu nuo nugaros poponą. Viską prie gardo sutvarkau, sudedu į spintelę visus daiktus. Įėjus į gardą, paduodu bėriui kelis obuolius.
- Na va, šaunuolis tu. Čiau, vaikyt, First Dude (USA) 624965 - pakšteliu nosin, apsikabinu kaklą.
Po to išeinu iš gardo, užveriu duris ir patraukiu link raitelių kambariuko.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





First Dude (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: First Dude (USA)   First Dude (USA) Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
First Dude (USA)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Seances kategorija. :: Arklidės.-
Pereiti į: