Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Šilčiausi prisiminimai...
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Checkmate (GER)

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Seance.
Administratorė.
Administratorė.
Seance.


Pranešimų skaičius : 1290
Join date : 2009-07-06
Age : 28

Checkmate (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Checkmate (GER)   Checkmate (GER) Icon_minitime4th Rugsėjis 2010, 13:40

CHECKMATE

Checkmate (GER) N6181642404810377074
Pradine zirgo informacija:
• žirgo veislė : Hanoveris.
• žirgo amžius : 16 metų.
• žirgo lytis : Eržilas.
• žirgo paskirtis : Konkūras.
• žirgo raitelis : Meredith Michaels Beerbaum.
Žirgas priklauso man nuo : 2009-10-14


CHECKMATE - Išties įspūdingos šuolio technikos ir charakterio savininkas. Ne kiekvienas žirgas turi tokio stiliaus šuolio techniką kaip Checkmate. Šis jaunuolis, tikrai įspūdingas. Jo akių žvilgsnis, įspūdingi aliūrai, bei grakštūs plastiški jūdesiai kuri kiekvieną tik pažvelgusi į jį. Konkūro aikštelėje pasitinkamas audringais plojimais ir ovacijomis. Bei išlydimas taip pat. Šis nuostabus eržiliukas, pagaliau pas mane po tokių varginančių ieškojimų žirgų, kad tiktų jo senai šeimininkei, kad iškeistų jį. Na ir štai. Lapkričio 14 dieną šis jaunuolis jau pas mane ir visom keturiom jį apglėbus, pasiėmiau ir nepaleisiu. Checkmate turi ir blogąją pusę kaip ir kiekvienas žirgas. Mėgsta pamėtyti linksmus ožiukus treniruotės metu ar per varžybas, bet jokiu būdu nenorėdamas piktybiškai sužeisti ar pakenkti raiteliui. Tai kas jame mane pakerėjo, tai jo nuoširdumas ir meilė raiteliui. Jo supratingumas ir meilumas. Aišku, pakerėjo ir jo šuolio technika, bei pasiekimai. Bet jokiu būdu, neėmiau jo vien dėl pasiekimų, bet neneigiu, kad tai turėjo įtakos. Šiam gražuoliui išties pajaučiau simpatiją. O tai puikus ženklas. Jeigu jau ištikrųjų jauti simpatija, reiškias kažkas yra tokio įpatingo. Kolkas negaliu sakyti drąsiai, kad tikrai įsimylėjus į Checkmate. Ištiesų, jaučiu simpatiją ir palankumą Checkmate'ui. : *

Vasario 8 - oji diena. Tai ta diena, kai tik prabudus supratau, kad Checkmate yra vienas iš mano labai labai mylimų ir brangių žirgų. Jis yra mano širdutės kuri plaka krutinėje dalis, ir tikrai nenoriu skirtis su šiuo bėriu. Ne už ką neišsiskirsiu su šiuo savo juodbėriuku, kuris man taip nelengvai atiteko. Dabar galiu drąsiai teigti, kad esu neįsimylėjusi į šį gražuolį o stipriai, stipriai jį myliu ir nieko gyvu nesiskirsiu su šituo didžkiuku. Checkmate ant tiek man prilipo... Jeigu jį prarasčiau, tai būtų skaudžiausia ir baisiausia kas gali nutikti. Tai prilygtų pasaulio pabaigai. Su Checkmate draugaujam jau 3 nepilnus mėnesius, per kuriuos jį stipriai pamilau. Net nemaniau, kad taip įmanoma mylėti paprasčiausias nuotraukas. Tiksliau pasakius nuotraukuose esantį žirgą, kurio niekada, galbūt niekada net nepamatysi realybei. Kiti pagalvotų, kad aš nedraugauju su protu, bet kadangi čia VŽ ir visi supranta kas tai per dalykas, tai visi pilnai mane supras ;*

Šiandieną yra 2010-05-31. Rašau čia, nes TIKRAI įsitikinau, kad Checkmate pamilau tikrai stirpiai ir tikrai NIEKADA nenoriu su juo skirtis. Pūpsis kuris pavergė mano širdį ir už kurį taip kovojau ir po tiek laiko kovų gavau, prilipo man labai labai, net pati nemaniau, kad Checkmate man taip prilips. Nustebau, nes anksčiau jis net manęs nedomino. Buvo žirgas kuris keliavo iš rankų į rankas ir daugiau nieko. Bet kai vieną gražią dieną jį pamačiau ir pamilau visdėlto atsisakiau tų žodžių kuriuos anksčiau sakiau. Buvau nusistačius taip, kad jis atitektų man ir daugiau nekeliautų per tūkstančiu rankų kaip keliavo anksčiau. Jau puse metų, vienas mėnuo ir 17 dienų kaip turiu Checkmate. Tai tikrai ne,ažas laiko tarpas per kurį taip pamilau šitą savo pūpsiuką. Myliu jį begalo ir be krašto. Ir kad kiek žirgų beturėčiau, ar reiktų skirtis su kuriais, tikrai jokiu būdu neparduočiau ar juolab neatiduočiau Checkmate. Myliu ir mylėsiu.

Na štai, prabėgo jau daugiau nei metai, o mes vis dar kartu. Sunku patikėti, jog mes kartu jau DAUGIAU metus. Labai pamilau tada Checkmate, prieš metus ir 11 dienų, bet dar vis lygiai taip pat jį myliu kaip ir gavus juo džiaugiausi. Nepaleisiu jo tikrai iš savo glėbio, nebent atsisitiktų kas nors baisaus. Bet tikiuosi, kad nieko baisaus neatsitiks ir mes toliau laimingai gyvensim kartu su šiuo gražuoliuku. Per visus šiuos metus, Checkmate pažinau dar geriau nei pažinojau. Pamačiau jo ir blogąją pusę, kurios jis man anksčiau nerodė. Anksčiau ar vėliau vistiek viskas lenda lauk. Per šiuos metus, dar labiau įsitikinau, kad jis tikrai geriausias konkuristas, tai aišku neabejotinai žinojau ir anksčiau, bet dabar tvirtai žinau - JIS PATS GERIAUSIAS ! (Seance 2010-10-25)

Virtualūs laimėjimai :
2nd Parodoje: Hanoverių parodoje. -----------------------------------------------
2nd Parodoje: Royal Horse žirgų parodoje. Royal Horse žirgyne. Sav. -----
2nd Parodoje: Poponų parodoje. Renginių Centre. Sav. Tess*
VIII VŽ olimpinės žaidynės 2009. šešėlio žirgyne. Sav. Tess*.
2nd Parodoje: Mineškiausios nuotraukos parodoje. ----------. Sav. Seance.
1st Parodoje: "I can fly" parodoje 2009. Estorilo žirgyne. Sav. Seance.
2010 metų virtualūs laimėjimai :
1st Parodoje: "Žirgų paroda 2010" Levade žirgyne. Sav. Seance.


Checkmate (GER) Derby3hapolitikh428997b

Checkmate (GER) 16eb8e5a0ca2de5229c37c5


Paskutinį kartą redagavo Seance., 27th Sausis 2011, 16:45. Redaguota 4 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
https://estorilas.forumlt.com
Seance.
Administratorė.
Administratorė.
Seance.


Pranešimų skaičius : 1290
Join date : 2009-07-06
Age : 28

Checkmate (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Checkmate (GER)   Checkmate (GER) Icon_minitime13th Rugsėjis 2010, 12:08

At keliauju pas Checkmate. Šis stovyniuoja kaip visad garde ir karpo ausimis orą. Praveriu gardo duris ir su skanėstu, kantaru ir vedžiojimo vivre rankose įslenku vidun.
- Labas mažiau mano ;* Kaip aš tavęs pasiilgau... ,- tariu ir paduodu skanėstą.
Paglosčius jo snukutį, uždedu kantarą ir prisegu vedžiojimo virėvę. Tuomet išvedu iš gardo ir susistabdau. Paimu ganyklinę gunią ir u-dedu ant jo.
- Nu ką mažiau, keliaujam į ganyklas, prasiblaškysi bent kiek mažiuk Checkmate (GER) 956998
Tariu ir kartu iškeliaujam į ganyklas.

Grįžimas...

Grįžtame iš ganyklų. Gunia purvina, baisu net pasižiūrėt į ją. Bet Checkis bent liko kiek švarus. Įvedu gardan, nuimu gunią, nunešu ją prie skalbiamo inventoriaus, grįžusi nuimu kantariuką kartu su vedžiojimo virve. Padedu į vietą ir nunešu į gardą žaisliuką bei jį pakabinu.
- Nu ką, turėsi ką veikt kai bus nuobodu Checkmate (GER) 231907 ,- tariu ir pakštelėjusi jam į nosiuką iškeliauju.
Atgal į viršų Go down
https://estorilas.forumlt.com
Seance.
Administratorė.
Administratorė.
Seance.


Pranešimų skaičius : 1290
Join date : 2009-07-06
Age : 28

Checkmate (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Checkmate (GER)   Checkmate (GER) Icon_minitime25th Spalis 2010, 13:52

Atkeliauju pas savo mylimą lelių Checkmate. Padedu atsineštą inventorių prie gardo ir iškarto įbėgu gardan. Pasigavus Checkmate snukutį, išniurkau jį visą iš išbučiuoju.
- Labas mano mažiuk ! Kaip aš tavęs pasiilgau ir kaip senai tave mačiau ! ,- tariu, glostydama jo snukutį.
Tuomet greit nubėgu pasiimti kantaro ir grįštu kartu su kantaru ir štrychu. Uždedu kantariuką ant Checkmate snukučio ir prisegu Štrychą. Išsivedu savo bėrąjį iš gardo. Prisegu jį ir tuomet pasiimu šepečius.
- Na ką, eisime palakstyti išdykėli tu mano, šiandien nejosiu tavęs, bet bent pavaikysiu. Kol manęs čia nebuvo, grūmės rūpinosi tavimi, tikiuosi, jog gerai elgėsi su tavimi Checkmate (GER) 839457 ,- tardama baigiu valyti vieną kūno dalį.
Išvaliusi visą Checkmate, prakrapščiau kanopas. Tuomet pasiemusi pobalnį, uždedu jį ant nugarikės, tada keliauja balnelis. Priveržiu balnelį gerai, tuomet sutvarkau dirželius. Uždedu apsaugas ir galiausiai uždedu vaikymo kamanas, prisegu kordą ir sutvarkau likusius dirželius.
- Na ką, keliaujam išdykėli tu mano Checkmate (GER) 493798 ;* ,- tariu ir pasiraginu Checkmate'uką, išsivedu link vaikymo maniežiuko.
Atkeliaujam po vaikymo, šis jau išsidūkęs, eina ramiai, o ne kaipo pirma. Privedu prie gardo, nuimu visą inventorių, pavaišinu grauoliuką skanėstu ir įleidžiu gardan. Tuomet nunešu visą inventorių į balninę, grįžusi dar pakankinu savo gražuoliuką.
- Na ką, čiau leliau, susimatysim dar Checkmate (GER) 833459 ,- tariu ir pakštelėjusi į nosytę išlekiu.
Atgal į viršų Go down
https://estorilas.forumlt.com
Dream.
Lankytojas.
Lankytojas.
Dream.


Pranešimų skaičius : 442
Join date : 2009-11-07
Age : 26
Miestas : Vilnius

Checkmate (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Checkmate (GER)   Checkmate (GER) Icon_minitime6th Gruodis 2010, 17:48

SVEIKATOS PATIKRINIMAS:

Spoiler:

Veterinarė Dream.
2010.12.06.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Checkmate (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Checkmate (GER)   Checkmate (GER) Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Checkmate (GER)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Checkmate (GER)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Seances kategorija. :: Arklidės.-
Pereiti į: