Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Šilčiausi prisiminimai...
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Uncle Mo (USA)

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Seance.
Administratorė.
Administratorė.
Seance.


Pranešimų skaičius : 1290
Join date : 2009-07-06
Age : 28

Uncle Mo (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Uncle Mo (USA)   Uncle Mo (USA) Icon_minitime10th Spalis 2010, 11:32

Uncle Mo (USA) 9895410550artr0

UNCLE MO
• • • žirgas priklauso man nuo: 2010-10-07 • • •


žirgo veislė: Anglų grynakraujis.
žirgo lytis: Eržilas
žirgo gimimo data: 2008 metų Kovo 10 dieną.
žirgo paskirtis: Lygiosios lenktynės.
žirgo žokėjas: John R Velazquez.


Uncle Mo - Tai pajėgus ir ištvermingas eržilas su greitomis kojomis. Dar iki šiol, jo kojos nebuvo pavedusios ir šis jaunasis eržiliukas bėga išties įspūdingai. Įspūdingu rezultatu atbėgęs MSW jis visus stebino ir Champagne užbėgime. Uncle Mo savo antrame užbėgime parodė, kad jis tikrai ne iš tų, kurie atbėga gerai, o paskui velkasi paskutiniai ir nieko doro ir gero neparodo. Bėga drąsiai priekyje neatsilikdamas ir dar atsirauna. Išties ištvermingas ir pajėgus bėriukas kuris gali daug ką, bent jau savo gerus rezultatus rodo dabar, kai jam tik dveji. Nežinia, kas bus kai jam mus treji, bet dabar jis išties gerai bėga.
Stebėjau jį, gan netrumpai. Vėliau kažkaip pasimiršo jis man, kiti reikalai ir žirgai užkrovė galvą, kol vėl jo neužtikau. Tada jau galutinai nusprendžiau, kad šis būriukas keliaus pas mane. Nieko nelaukus, pasiemiau jį ir užregistravau į Estorilą. Po užregistravimo, dar šiek tiek dvejojau, bet galiausiai nusprendžiau, kad jis pas mane bus ir aš jį auginsiu, todėl dabar, štai jis puikuojasi mano arklidėse. Ir labai tikiuosi, kad pas mane jis gyvens dar ilgai.

Virtualūs žirgo laimėjimai:
4th Estorilo metų žirgo rinkimuose. 2010.12.21 Sav. Seance.
2nd Parodoje: ''Dvimetukų paroda 2010'' Reverso žirgynas. 2010-12-23 Sav. Seance.
3rd Parodoje: "Lyčių kova I etapas" Aseno žirgybas. 2011-01-23. Sav. Seance.

Žirgo virtualios nominacijos:
Aseno žirgyne Lenktyninių žirgų nominacijose buvo nominuotas kaip "Geriausią startą" turintis žirgas.
Aseno žirgyne Lenktyninių žirgų nominacijose buvo nominuotas kaip "Geriausias dvimetis".

Spoiler:
Uncle Mo (USA) 9895407550artr0


Paskutinį kartą redagavo Seance., 3rd Vasaris 2011, 12:03. Redaguota 14 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
https://estorilas.forumlt.com
Seance.
Administratorė.
Administratorė.
Seance.


Pranešimų skaičius : 1290
Join date : 2009-07-06
Age : 28

Uncle Mo (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Uncle Mo (USA)   Uncle Mo (USA) Icon_minitime12th Spalis 2010, 16:18

PARVESTAS GRŪMĖS.

Tik užėjus į arklides, jau pamatau Uncle mielą snukutį. Atkeliauju iki gardo kartu su skanėstais ir atidarius gardo duris užeinu vidun. Iškart Uncle mane mielai pasitinka savo snukučiu.
- Labas mažiuk, tikiuos, kad apsipratai naujoję vietoje Uncle Mo (USA) 833459 ,- prieinu prie bėrojo ir paglostau jo snukutį.
Iš maišelio išsitraukus kelis skanėstu paduodu bėrajam. Paskui išėjus iš gardo, padedu skanėstus prie gardo ir pasiemusi žaisliuką bei šepečius grįštu atgal į gardą. Pakabinu žaislą įvietą ir atsitraukiu. Palaukiu kol Uncle apuostys žaislą ir vėl savo dėmėsį atkreips į mane. Tik kai to sulaukiu, pasigaunu jo snukutį ir kruopasčiai jį nuvalau. Tuomet kruopščiai išvalau jo kaklą ir visą kūną bei kojas. Padėjusi šukas į vietą, pasiimu karčių šukas ir kanopų gremžtuką, grįžusi gardan išvalau kanopas ir sutvarkau karčius bei uodegą. Viską baigusi, pasigaunu dar kartu Uncle snukutį.
- Nu ką mažiau, teks kentėti mano niurkimus Uncle Mo (USA) 34631 Uncle Mo (USA) 731711 ,- tariu ir paglostau jo snukutį. Uncle atitraukia savo snukutį, parodydamas, kad nesutinka su mano iškeltais reikalavimais. Iš kišenės išsiimu dar kelis skanėstus, bei paduodu Uncle. Tuomet paniurkau nosytę ir tariu:
- Na ką, čiau mažiuk ;* ,- tarius ir paklštelėjusi į nosytę, iškeliauju.


Paskutinį kartą redagavo Seance., 3rd Vasaris 2011, 12:17. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
https://estorilas.forumlt.com
Seance.
Administratorė.
Administratorė.
Seance.


Pranešimų skaičius : 1290
Join date : 2009-07-06
Age : 28

Uncle Mo (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Uncle Mo (USA)   Uncle Mo (USA) Icon_minitime22nd Spalis 2010, 14:27

2010-10-22 APSILANKYMAS. SEANCE.
Atkeliauju pas savo bėrąjį. Šis jau apsipratęs naujoje vietoje, žiūrinėja į visas pusęs. Pamatęs mane, kad atkeliauju, iškiša savo snukutį. Priėeinu prie gardo, paglostau jo nosytę ir atsidariusi gardo duris įslenku vidun. Iškart Uncle mane pasitinka savo mielu snukučiu.
- Labas gražuoliuk ,- tarusi paglostau jo snukutį ir kaklą.
- Šiandien keliausim treniruotis Uncle Mo (USA) 839457 ,- tariu ir paduodu bėrajam skanėstą.
Išėjus iš gardo, žengiu žingsnį į kairę ir pasiimu šepečius. Susigraibiusi viską, nukeliauju atgal į gardą. Priėjusi prie Mo, pasiimu snukutį, nuvalau jį, tuomet pasiimu normalius šepečius ir išvalau visą kūną. Tuomet padėjusi šepečius, pasiimu kanopų gremžtuką ir išvalau kanopas.
- Nu va, švarutis dabar ,- tariu ir pakšteliu savo Mo į nosytę.
Pasiemusi visą inventorių kurį buvau atsinešusi, ir nunešu atgal į vietą. Tuomet nukeliauju į balninę, kurioje susirandu inventorių tinkantį Mo ir atsinešu. Padėjusi inventorių prie gardo, pasiimu štrychą ir nukeliauju gardan. Prisisegusi Štrychą prie kantaro, išsivedu Mo iš gardo. Tuomet pakamanoju, ir galiausiai pabalnoju. Užvintuoju bintus dėl visa ko ir prisegu štrychą bei užmetu popončiką ant subinės.
- Nu ką, keliaujam leliau, mūsų jau laukia kiemlyje ,- tariu ir išsivedu žirgiu iš arklidžių.

Grįžimas

Grįžtame su Mo po linksmo pasijodinėjimo su Fruite ir jos žirgeliu. Nušoku nuo Mo ir nuvedu prie gardo. Tuomet nubalnoju ir nukamanoju bei įleidžiu gardan. Susirinkusi visas šmutkes, nunešu jas į balninę ir grįžtu su skanėstu rankose. Užeinu gardan ir paduodu skanėstą Mo. Paploju per kaklą ir tuomet nukeliauju pasiimti bintus. Grįštu su bintais. Užvynioju bintus ir dar paniurkiusi savo mažulį, iškeliauju.


Paskutinį kartą redagavo Seance., 3rd Vasaris 2011, 12:18. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
https://estorilas.forumlt.com
Seance.
Administratorė.
Administratorė.
Seance.


Pranešimų skaičius : 1290
Join date : 2009-07-06
Age : 28

Uncle Mo (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Uncle Mo (USA)   Uncle Mo (USA) Icon_minitime6th Lapkritis 2010, 20:52

2010-11-06 APSILANKYMAS. SEANCE.
Vakar buvau pas Awesome, šiandien atkeliauju pas Uncle Mo. Šiandieną Uncle mo laimėjo Grey Goose Breeders' Cup Juvenile - G1. Nešina skanėstų, prieinu gardą. Apsižiūriu aplinkui, pasižiūriu į gardą, ten jau stovi manasis lelius. Atidarau gardo duris, ir iškart paglostau Mo bei paduodu skanėstą.
- Ot tu mano lialia, sveikinu gražuoli Uncle Mo (USA) 833459 Tu geriausias ! Uncle Mo (USA) 355586 ,- tariu ir saldžiai įsisiurbiu į nosytę.
Apsižiūriu gardą, paduodu Uncle Mo jo skanėstus. Nueinu prie gardo, bei paimu žaisliuką ir pakeičiu naują.
Tuomet vėlei prieinu prie Mo, paglostau, apžiūriu.
- Na ką, ilsėkis mano čmpione Uncle Mo (USA) 731711 ,- tariu ir pakšųtelėjusi į nosį išeinu.


Paskutinį kartą redagavo Seance., 3rd Vasaris 2011, 12:19. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
https://estorilas.forumlt.com
Seance.
Administratorė.
Administratorė.
Seance.


Pranešimų skaičius : 1290
Join date : 2009-07-06
Age : 28

Uncle Mo (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Uncle Mo (USA)   Uncle Mo (USA) Icon_minitime12th Lapkritis 2010, 15:34

2010-11-12 APSILANKYMAS. SEANCE.

Atkeliauju pas Uncle Mo. Šis stoviniuoja garde, dairosi, šiek tiek neramus.
- Labas keksiau ,- tariau eržilėnui, ir užėjau į gardą.
Iš kišenės išsitraukus skanėstą, padaviau bėriui ir paglosčiau gražuolį. Tuomet apžiūrėjau gardą, patikrinau kojas ir nugarą.
- Na ką, šiandien keliausime į hipodromą Uncle Mo (USA) 86245 ,- linksmai tariu bėrąjam ir apsisuku.
Išėjus iš gardo, pasiimu trychą ir kantarą. Grįštu gardan uždedu kantarą ir prisegu štrychą. Mo pabando paragauti mano megztinuko.
- Ei, klausyk, ką maisto nematęs? : DDD Ir taip valgyt gauni ;p ,- tariu ir patraukiu jo smalsų snukelį šalin.
Privedusi prie specialios tik anglų gryniakams padarytos vietos valymui, pririšu išdykėlį ir pati tuo tarpu sisirandu šepečius. Susiradus šepečius, pasiimu du reikimus ir pradedu valyti Mo. Išvalau visą jo kūną, tuomet išvalau kanopas ir su kempine perbraukiu per snukutį. Sušukuoju karčius ir sutvarkau uodegą.
- Nu va, grožis mano. Uncle Mo (USA) 731711 ,- tariu ir žiūrėdama kaip į kokį labai skanų saldainį, šelmiškai apsikabinu Mo.
Šis pakelia snukį ir bando ištrūkti, bet nelabai jam pavyksta : DDD Paleidžiu Mo, nes nenoriu įvaryt šoko arkliui. Apsižiūrėjus Mo inventoriaus nepastebėjau, reiškia paskutinį kartą palikau balninėje. Palikusi bėrį vieną, nukeliauju į balninę pasiimti jo inventoriaus.

Grįžus iš balninės.
Grįžau iš balninės su Mo inventoriumi. Pasidėjau viską šalia, pasiimiau tik pobalnį, uždėjau ji gražiai, tuomet uždėjau žele, ir ant viršaus lengvutį balnelį. Susitvarkiau su martingalu ir priveržiau pavaržą, ant kurios puikavosi minkštas baltas kailiukas. Užbintavau baltus bintus. Tuomet pasiemiau baltas kamanas, uždėjau jas, praleidau martingalo žiedus pro pavadžius, prisegiau juodus pavadžius. Užmetu jojimo poponą.
- Nu ką, mes pasiruoše Uncle Mo (USA) 456367 Galime keliauti. :}* ,- tariu ir paglostau Mo snukį.
Išsivedusi Mo iš arklidės, užsėdu ir nukeliaujam link hipodromo.


Po treniruotės

Grįžome po treniruotės, Mo super gerai šią treniruotę bėgo. Vėlei nuvedu į tą pačią vietą, nubalnoju bėriuką. Pavaišinu skanėstu ir tuomet sudedu visą inventorių netoliese, ką reikia padžiaunu. Tuomet pasiimu kitus bintus ir šaldantį molį. Bei kartu prigriebiu kempinėlę, nuvalyti kojoms. Nuvalau kojas, užtepu šaldantį mplį, ir užbintuoju bintus. Tuomet nuimu kamanas, uždedu kantarą.
- Na ką, keliaujam gardan Uncle Mo (USA) 251988 ,- tariu ir paglostau jo snukelį.
Nuvedusi Mo prie gardo, įleidžiu jį, nusegu štrychą, nuimu kamanas, paduodu skanėstą ir paploju per kaklą.
- Nu ilsėkis mažvaiki mano, iki Uncle Mo (USA) 833459 ,- tariu ir pakštelėjusi į nosį iškeliauju.
Atgal į viršų Go down
https://estorilas.forumlt.com
Seance.
Administratorė.
Administratorė.
Seance.


Pranešimų skaičius : 1290
Join date : 2009-07-06
Age : 28

Uncle Mo (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Uncle Mo (USA)   Uncle Mo (USA) Icon_minitime20th Lapkritis 2010, 18:11

2010-11-20 APSILANKYMAS. SEANCE.
Linksmai, apsikrovusi inventoriumi atšlepsiu pas savo bėriuką. Prieinu gardą, padedu inventorių prie gardo ir atsidarius gardo duris įslenku vidun.
- Labas gražuoli, na kaip tu? Uncle Mo (USA) 545435 Eisim treniruotis, ir šį kartą ne vieni. Uncle Mo (USA) 336105 ,- tariu ir paglostau bėrio snukutį.
Išeinu iš gardo, pasiimu prie gardo kabantį Uncle Mo vardinį kanatrą su grandinėle ir pasiimu vedžiojimo pavadį. Grįštu gardan, uždedu kantariuką ant Uncle Mo snukučio. Susirandu grandinėlės žiedą ir prisegu vedžiojimo pavadį. Tuomet išsivedu Uncle Mo iš gardo ir nusivedu į valymo/balnojimo vietą. ten jį prisirišu ir nukeliauju pasiimt prie gardo gulintį inventorių. net nesuprasdama kokio velnio ten jį nešiau. Susigraibsčiusi inventorių, grįštu atgal prie Uncle Mo. Susidedu inventorių ir susiradusi šepečius prieinu prie Uncle. Pradedu nuo kaklo ir sukamaisiais judesiais judu tolyn. Viską išsivalau tvarkingai, pavalau pavaržos vietą, ir nugarą. Tuomet iškrapštau kanopas ir sutvarkau karčius.
- Na, po šios treniruotės bus TIKRAI nelengva : DD ,- tariu šyptelėjusi.
- Būsi VISAS murzinas kaip nežinau kas... O dar blius hipodrome gan šlapia... SIAUBAS. ,- surimtėjusi, susimastau, jog po treniruotės reikės vesti Mo į prausyklą.
Baigusi valymą, pasiimu kamanas, uždėdu baltas kamanas. Tuomet pasiimu baltus bintus ir užvynioju ant kiekvienos kojos. Tuomet pasiimu pobalnį, uždėdu jį ant nugaros. Tuomet pasigriebiu želę, taip pat uždėdu ir galiausiai pasiimu balnelį. Uždėdu balnelį ir priveržiu pavaržą ant kurios gražus kailiukas. Kuris šiandieną po treniruotės nebus labai gražus turbūt... Pamiršusi balninėje poponą, nubėgu link balninės ir pasiimu mūsų įprastą jojimo poponą. grįžusi, užmetų jį Uncle Mo ant subinukės.
- Na ką, mes pasiruošę, groži mano, tik pabandyk man ką nors šiandien krėst... Uncle Mo (USA) 758392 ,- tariu ir pasižiūriu žudančiu žvilgsniu į Mo.
Tuomet susiradusi kibiriuką, pasistatau prie Mo, ir užlipusi ant jo, šokteliu ant bėrio. Susitvarkiusi kilpas, pasiraginu ir mes iškeliaujame link hipodromo.

Po treniruotės
Grįžtame su Mo po treniruotės. Mo gan švarus, tik kojas ir petukus reikiės plauti. Nusivedusi jį į prausyklą, nuimu visą inventorių, pasiimu šlangą ir paleidžiu vandenį. Nuplaunu pečius, tuomet priekines kojas. Paskui pilvą ir galines kojas. Nusausinu viską, pasiimu šaldantį molį ir bintus, sutepu kojas, užvynioju bintus. Išsivedusi iš prausimo vietos, nuvedu Uncle Mo gardan. Pavaišinu į skanėstu ir nulekiu atgal prie inventoriaus. Nunešu inventorių į balninę ir dar grįštu pas Mo.
- Na ką ilsėkis gražuoli Uncle Mo (USA) 833459 ,- tarusi, paglostau Mo ir pakšteliu į nosį.
galiausiai padavusi savo bėrąjam morką, paniurkau nosytę, atsisveikinu ir išeinu.
Atgal į viršų Go down
https://estorilas.forumlt.com
Dream.
Lankytojas.
Lankytojas.
Dream.


Pranešimų skaičius : 442
Join date : 2009-11-07
Age : 26
Miestas : Vilnius

Uncle Mo (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Uncle Mo (USA)   Uncle Mo (USA) Icon_minitime6th Gruodis 2010, 17:47

SVEIKATOS PATIKRINIMAS:

Spoiler:

Veterinarė Dream.
2010.12.06.
Atgal į viršų Go down
Seance.
Administratorė.
Administratorė.
Seance.


Pranešimų skaičius : 1290
Join date : 2009-07-06
Age : 28

Uncle Mo (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Uncle Mo (USA)   Uncle Mo (USA) Icon_minitime1st Sausis 2011, 21:55

2011-01-01 APSILANKYMAS. SEANCE.
Aplankiusi savo dvi paneles, atkeliauju pas savo angliukų vierchą. ;D Atsidarau gardo duris ir kaip viesulas įskrendu gardan ;D Uncle Mo mane pasitinka mielai ir linksmai.
- Nu labas mano čiorte Uncle Mo (USA) 833459 ,- tariu killeriškai žvelgama į Mo.
Šis sukinkuoja galvą, aš iškart nusijuokiu. Paglostau snukutį ir apsižvalgau.
Kaip ir pas kitus, viską atidžiai apžiūriu garde, tuomet prieinu prie Mo. Apžiūriu snukutį, pečius, kūną, nugarą, papilvą, kojas, kanopas ir subinuką.
Viskas lyg ir tvarkoje. Tuomet išsiimu morką ir paduodu Uncle Mo'juj.
- še, su gimtadieniu brolau Uncle Mo (USA) 419799 ,- tariu ir mielai paduodu jam morkikę.
Tuomet dar pakankinu savo gražuolį, išsitraukusi skanėstą, paduodu dar savo gražuoliui ir galiausiai tariu:
- Na ką, čiau mažiau Uncle Mo (USA) 956998 ,- tarusi, pakšteliu nosin, perbraukiu švelniai ranka per snukutį ir iškeliauju.


Paskutinį kartą redagavo Seance., 3rd Vasaris 2011, 12:19. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
https://estorilas.forumlt.com
Seance.
Administratorė.
Administratorė.
Seance.


Pranešimų skaičius : 1290
Join date : 2009-07-06
Age : 28

Uncle Mo (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Apsilankymas pas Uncle Mo.   Uncle Mo (USA) Icon_minitime8th Sausis 2011, 21:27

2011-01-08 APSILANKYMAS. SEANCE.
Pernelyg linksma atkeliauju pas savo DĖDĘ MO, kuris nerūpestingai sužvilgsta į mane. Su šypsena veide, atsidarau gardo duris ir įslenku vidun. Dėdė jau pradeda numanyti kas dabar bus... Kaip visada prieinu ir įsisiurbiu į jo mielą nosį.
- Labas mažiau, pasiilgau tavęs begalo Uncle Mo (USA) 419799 ,- tarusi dar kart pakšteliu į nosį.
- Nu ką, šiandien eisim miškam, o ten... Uncle Mo (USA) 737529 ,- turi velniškai nusišypsau ir numetu killerišką žvilgsniuką.
DĖDĖ MO pasižiūri į mane kaip į protiškai atsilikusią moteriškę ir atstato subinę (:D)
- O kas čia dabar?! ,- trinkteliu per subinę ir Mo krupteli.
Palikusi eržilėną garde, nueinu į balninę, atsinešu inventorių, grįštu.
Grįžusi, viską pasidedu. Išsivedu Uncle Mo iš gardo ir prisirišu. Paėmusi pobalnį, uždedu ant švarios Uncle nugarikės. Tuomet užmetu žele ir uždedu balnelį. Priveržiu pavaržą su baltu paminkštinimu. Tuomet pasiėmusi bintus, užvynioju ant visų kojų ir galiausiai užmetu popončiką.
- Na ką, keliaujam gražuoli Uncle Mo (USA) 833459 ,- tarusi, pasiimu pavadžius ir mes iškeliaujam.

PARVESTAS GRŪMĖS
Atgal į viršų Go down
https://estorilas.forumlt.com
Seance.
Administratorė.
Administratorė.
Seance.


Pranešimų skaičius : 1290
Join date : 2009-07-06
Age : 28

Uncle Mo (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Uncle Mo (USA)   Uncle Mo (USA) Icon_minitime3rd Vasaris 2011, 12:16

2011-02-03 APSILANKYMAS. SEANCE.

Įžengiu į arklides. Naujovės, keista matyti tik tris saviškius, stovinčiu ir besižvalgančius. Kai visad matydavau visą pulką žirgų. Ilgai neužsistovėjus prieinu prrie Uncle Mo gardo. Pažvelgiu vidun. Šis stovi linksmai ir karpo ausis. Po kelių akimirkų prieina prie grotų.
- Nu labas, labas mažiau ;p Kaip tu laikais? ,- tarusi, nueinu prie gardo durų ir atsidarau jas.
Matyt Uncle Mo nesenai buvo treniruotei, tad šiandien nejosiu jo. Turbūt kaip visad jį prajojo mano padėjėja.
- Na ką gražuoli, keliausim į ganyklą Uncle Mo (USA) 833459 ,- tarusi, paglostau Mo snukį ir iš kišenės išsiimu skanėstą.
Paduodu skanėstą savo šelmiui, kuris pradeda jau rodyti ožiukus. Bet pamatęs skanėstą, nusiramina. Išeinu iš gardo, pasiimu kantarą ir štrychą bei grįžtu gardan. Uždedu kantarą ir prisegu štrychą. Išsivedu iš gardo. Uždedu žieminį popončiką. Diena ne iš geriausiu, bet Mo pasilakstyti tiks. Paglostau kaklą ir išsivedu Dėdę link ganyklų.

Parvedimas
Po kelių valandų parvedu Mo visą snieguotą arklidėn. Nuimu snieguotą poponą ir pakabinu džiaut. Tuomet iššukuoju Mo karčius ir uodegą. Išvalau kanopas ir įvedu gardan. Nuimu kantarą, nusegu štrychą. Nunešu viską prie gardo. Grįžusi dar gardan paniurkau savo mažių ir įdedu į ėdžias kelis skanėstus.
- Nu ką, iki mažiau Uncle Mo (USA) 419799 ,- tarusi, pakšteliu į nosį ir iškeliauju.
Atgal į viršų Go down
https://estorilas.forumlt.com
Seance.
Administratorė.
Administratorė.
Seance.


Pranešimų skaičius : 1290
Join date : 2009-07-06
Age : 28

Uncle Mo (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Uncle Mo (USA)   Uncle Mo (USA) Icon_minitime7th Vasaris 2011, 15:09

2011-02-07 APSILANKYMAS. SEANCE.

Atkeliauju pas Uncle Mo su kibiru įvairiausiu jam paruoštų skanėstų. Šiandien įpatinga diena, kadangi šiandien yra lygiai keturi mėnesiai kaip Uncle Mo gyvena pas mane. prieinu gardą, atsidarau duris ir užeinu vidun. Uncle Mo prieina prie manęs ir iškart kiša savo nosį į kibirą.
- Palaaaaauuukkk ,- tariu, atitraukdama jo snukį nuo kibiro.
Paglosčius kaklą, pakštelėjus į nosį, prieinu prie ėdžių ir pastatau kibirą.
- Su keturiais mėnesiais mažiau Uncle Mo (USA) 956998 ,- tarusi paploju per petį besmaližiaujančiam Uncle Mo.
Tuomet dar šiek tiek su juo pasėdėjusi, pasidžiaugusi, kad tokį mielą padarą turiu, suskamba telefonas ir turiu skubiai išeiti. Atsisveikinu su savo gražuoliu ir palieku jį ramiai dorotį skanėstus. Uncle Mo (USA) 231907
Atgal į viršų Go down
https://estorilas.forumlt.com
Sponsored content





Uncle Mo (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Uncle Mo (USA)   Uncle Mo (USA) Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Uncle Mo (USA)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Seances kategorija. :: Arklidės.-
Pereiti į: