Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Šilčiausi prisiminimai...
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 * Miami *

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

* Miami * Empty
RašytiTemos pavadinimas: * Miami *   * Miami * Icon_minitime18th Spalis 2010, 12:59

* Miami * 57693371
Miami Giant
Žirgo vardas: Miami Giant
Žirgo veislė: Hanoveris
Žirgo lytis: Kumelė
Žirgo amžius: Septyni metai
Žirgo paskirtis: Konkūras
Aprašymas-Miami man geriausia pažystama kumelė. Galima sakyti ji mano pirmoji kumelė, mano pirmoji meilė ;* Labai miela kumelaitė, ja galima pasitikėti. Vienu žodžiu ji nuostabi!
* Miami * 68787727
* Miami * 43113075
* Miami * 32783561
* Miami * 98853832
* Miami * 46950481
* Miami * 26863921
* Miami * 67288344
* Miami * 18861877
Gardinis inventorius
* Miami * Pinky10


Paskutinį kartą redagavo mella, 25th Kovas 2011, 12:33. Redaguota 7 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

* Miami * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Miami *   * Miami * Icon_minitime18th Spalis 2010, 13:18

Ateinu pas Miami G.
Kumelė mane pamačiusi draugiškai sušvengia.
-Sveikute,-aš įeinu į gardą ir stipriai apkabinu savo mylimiausiąją.
Miami G kaip ir visada pradeda prašyti skanėsto.
-Ak tu paprašaika,-aš ištraukiu iš kišenės kelias morkeles ir kišteliu po jos mielu snukučiu.
Kumelė tik pamačiusi pradeda kramtyti.
-Tu kaip burundukas,-pasakau ir nusijuokiu iš kumelės žandų ,prigrūstų morkų
.* Miami * 956998
Aš pagriebiu šukų dėžę ir imuosi darbo.
Iššukuoju jos kailį, šeip ne taip iššukuoju karčius ir uodega.
Pasilenkiu ir išvalau kanopas.
Kaip kumelė blizgėte blizga, pradedu balnoti.
Pasilenkiu ir užvynioju rožinius juokingus bintus.
Uždedu tokį pati pobalnį, užmetu rudą paminkštinimą.
Užkeliu siaubingai sunku balną.
Pasiimu pavarža ir ant jos uždedu paminkštinima, galiausiai viska priveržiu.
Uždedu Miami G ausinuka, be vargo užmaunu kamanas.
-Na atrodai kaip barbės arkliukas,-pasakau kumelei.
Į rankas pasiimu gūnią.Paimu kumelę už pavadžių ir nusivedu į aikštelę.
* Miami * 333875 [/i]
*************************
[i]Ateinu su Miami G į šiltas arklides.
Įvedu kumelę į gardą ir greitai nubalnoju.
Uždedu šiltesni popona.
Į ėdžias imetu kelis obuoliukus, išbėgu pas kitų žirgų.


Paskutinį kartą redagavo mella, 25th Spalis 2010, 15:13. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Lunicaki
Žirgyno kalvė.
Žirgyno kalvė.
Lunicaki


Pranešimų skaičius : 487
Join date : 2010-06-06
Miestas : Vilnius

* Miami * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Miami *   * Miami * Icon_minitime20th Spalis 2010, 15:24

2010.10.20 žirgui buvo atlikta:

:: Visų keturių kanopų dildinimas.
:: Visų keturių kanopų kaustymas.
:: Visų keturiu kanopų apipjaustymas.
:: Varlės tikrinimas.
:: Varlės valymas.

Kalvė Lunicaki. * Miami * 74820
Atgal į viršų Go down
Etiketė
Žirgyno skutėja
Etiketė


Pranešimų skaičius : 711
Join date : 2009-08-07
Age : 27
Miestas : Kaunas.

* Miami * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Miami *   * Miami * Icon_minitime1st Gruodis 2010, 16:22

Žirgų skutimas.
Spoiler:

Jūsų skutėja, Etiketė :)
Atgal į viršų Go down
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

* Miami * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Miami *   * Miami * Icon_minitime6th Gruodis 2010, 17:38

Ateinu pas savo seną, gerą drauge Miami.
-Sveika mažyt,-pasakau ir paglostau jos galvą iškišta pro grotas.
Įeinu į kumelės gardą, stipriai ją apkabinu. Juk ji pirmoji mano kumelė, pirmoji mano meilė.
Pabučiuoju jai į snukuti.
-Atleisk, kad tave užmiršau,-pasakau ir vos neapsižliumbiu, bet kumelė kaip tikra draugė priglaudžia galva man prie šono.
Aš iš kišenės išsitraukiu kelias morkytes, duodu jai sukrimsti.
Išeinu iš gardo, bet netrukus grįžtu su šukų dėže.
Paiimu minkšta šepeti ir labai dailiai iššukuoju jos kailį, kol pradeda blizgėti.
Iššukuoju karčius, uodegą. Pasilenkiu išvalau kanopas. Po išvalimo paglostau kumelei dešine koja kaip ji mėgsta.
Uždedu jai kantarą, užsegu kordą, pasidarau jį kaip pavadėlius. Pasilenkiu ir uždedu apsaugas.
Išsivedu iš gardo. Pasistatau kėdute, užlipu kumelei ant nugaros.
Blauzda paraginu eiti link maniežo. * Miami * 355586
***
Grįžtame iš lengvos treniruotės su Miami.
Nulipu nuo kumelės, įvedu ją į gardą. Pasilenkiu ir nuimu apsaugas.
Atsistoju, paglostau jai kaklą, nuimu kantara, kordą.
Užmetu rožini poponą. Į ėdžias įmetu kelis skanėstus.
Pabučiuoju kumelei į snukutį, išeinu pas kitų žirgų.
Atgal į viršų Go down
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

* Miami * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Miami *   * Miami * Icon_minitime12th Vasaris 2011, 15:31

Tyliai atidarau arklidės duris. Įsliūkinu į ją, bet nepastebėta nelieku, kur jau tau nuo žirgų pasislėpsi. Visi arklidės gyventojai pakelia galvas ir tuoj jau pat nuleidžia. Aš nueinu link savo senos draugės Miami.
-Sveikutė,-meiliai pasakau kumelei. Įeinu į jos gardą ir smarkiai apkabinu. Per tuos darbus visai ją užmiršau. Duodu butuką jai į snukutį ir tuoj jau pat grįžtu su šukų dėže. Padedu ją ant žemės ir pradedu su šepečiu šukuoti ruda kumelės kailį, taip pat iššukuoju karčius kurie panašūs į kaltūną, uodegą. Pasiimu žirkles, pašlapinu kumelei priekinius karčius ir lygiai apkerpu, tada iššukuoju ir laukdama kol išdžius nueinu į balninę pasiimti inventoriaus.
Netrukus grįžtu su nauju violetiniu inventoriumi rankose. Įeinu į kumelės gardą. Kumelės meiliai sutrepseną ir kišą nosį man į kišenę. Duodu jai pačią didžiausią morką ir kimbu prie darbo. Uždedu Miami ant nugaros pobalnį, kailinį juodą paminkštinimą, užkeliu konkūrinį balną. Pasiimu pavaržą, ant jos uždedu kailinį paminkštinimą ir prisegus, priveržiu pavarža balną. Pasilenkiu prie jos kojų. Kaip aš galėjau pamiršti, neišvaliau kanopų. Greitai išvalau kanopas ir uždedu ant jų apsaugas, tada ant visų keturių kojų uždedu apsaugas. Paglostau kumelei priekinę koją kaip ji mėgsta ir atsistoju. Ant ausyčių uždedu violetinį ausinuką, tuo pačiu be problemų uždedu kamanas, kumelė netgi pati išsižioja, patapšnoju jai per kaklą ir užsegu kapsulę, visus kamanų dirželius. Paglostau jos ta super mielą snukutį.
-Na ką judam?,- paimu vadeles ir išsivedu kumelaitę iš gardo. Paiimu poponą, šalmą, pirštines. Mes nueiname link maniežo.
***
Grįžtam po treniruotės į arklides. Kumelė nenoromis įeiną į gardą. Matyt patiko jai šokinėti. * Miami * 370428 Šeip ne taip įeiname į gardą. Greitai nuimu kumelei poponą, pavaržą, balną, paminkštinimą ir jau sudrėkusį nuo prakaito pobalnį. Greitai užmetu jai prakaitinę gūnią. Pasilenkiu ir nuimu kojų ir kanopų apsaugas. Atsistoju ir atsegiojusi dirželius, nuimu kamanas, pagaliau ištraukiu auseles iš ausinuko. Patapšnoju Miami per kaklą.
-Tu tikra šaunuolė,-pasakau kumelei ir pabučiuoju į snukutį * Miami * 330432 . Į ėdžias įdedu kelias didžiules morkas ir išeinu savais kelias.
Atgal į viršų Go down
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

* Miami * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Miami *   * Miami * Icon_minitime15th Vasaris 2011, 15:23

Atkeliauju prie Miami gardo.
-Sveikutė,-draugiškai pasakau savo bėriai, paglostau jos nosiuką ir duodu raudona obuoliuką.
Pasiimu šalia gardo ant žemės stovinčia rožine dėžę su šepečiais. Įeinu į kumelės gardą.
Pastatau dėžę ant žieno šalia durų ir pasiėmusi kietą šepetį pradedu šukuoti sukamaisiais judesiais kumelei kailį. Kai iššukuoju su švelnesniu šepečiu nubraukiu nešvarumus, likusius ant kailio. Pasiimu gramžtuką ir pasilenkiu valyti Miami kanopas. Kumelė nenori kelti kanopos, bet kai švelniai paglostau šlaunį ir leidžiu ranka žemyn iki kanopos, pakelia grakščiai ir leidžiasi, kad išvalyčiau. Išvalius visas keturias kanopas pasiimu šukas ir iššukuoju uodegą, karčius. Patapšnoju kumelei per kaklą ir susidedu visas šukas, išeinu iš gardo. Padedu į vietą dėžę su šepečiais ir pasiimu rožinį ausinuką, tokia pat žieminę gūnią, kantarą, apsaugas, leicą. Ir vėl įeinu į kumelės gardą. Pasigaunu jos galvutę uždedu ausinuką, švelniai apglėbiu kairiąją ranka, o su dešiniąją uždedu kantarą, užmetu gūnia ir susegioju visus jos dirželius. Pasilenkiu ir uždedu ant visų keturių kojų apsaugas.
-Na princesse einam,-pasakau kumelei segdama leica ir vesdamasi ją iš gardo.
Patraukiam link Renee gardo.
***
Vėlai vakare, kai saulė jau už horizonto seniai miega, mes lyg trys lunatikės įsiveržiam į arklidę, žirgai suklūsta ir į mumis pažiūri kaip į tūpas maždaug" Ko čia trankotės taip vėlai" Greitai patraukiame link gardų. Pirma nueinam prie Miami grado. Renee greitai pririšu prie gardo virbų, o Miami įvedu į gardą. Nuimu nuo purvo permirkusias apsaugas, aptaškytą, šlapią gūnią. Greitai užmetu, kad kumelė nesušaltu pakaitinį poponą. Nuimu ausinuką, kantarą. Į ėdžias įdedu kelias morkas ir uždarius duris su Renee patraukiu link jos gardo.
Atgal į viršų Go down
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

* Miami * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Miami *   * Miami * Icon_minitime10th Kovas 2011, 16:47

Su inventoriumi atkeliauju prie savo senos draugužės Miami gardo.
-Sveikute,-pasakau savo ramiajai kumelei. Padedu inventoriu šalia gardo.
Kumelė iškiša snukutį ir palaižo man ranką, aš duodu jai obuoliuką.
Apsisuku ir palaukiu Cappucino.
Atgal į viršų Go down
slaptuke
Lankytojas.
Lankytojas.
slaptuke


Pranešimų skaičius : 283
Join date : 2011-02-21
Miestas : Kaunas

* Miami * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Miami *   * Miami * Icon_minitime10th Kovas 2011, 16:49

Atskubu kiek galėdama.
-Labas vakaras-uždususi pasakiau.
Atgal į viršų Go down
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

* Miami * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Miami *   * Miami * Icon_minitime10th Kovas 2011, 16:54

-Sveika,- atsakau Cappucino.- na tai ką šiandien pasimokysim pagrindų,- pasakau ir paglostau jau garde nenustygstančiai Miami galvą.
-Visu pirma pasiimk kantara , leica ( virve žirgui pririšti ),- aš parodau į rožini kantara ir tokia pačia leica.
Atgal į viršų Go down
slaptuke
Lankytojas.
Lankytojas.
slaptuke


Pranešimų skaičius : 283
Join date : 2011-02-21
Miestas : Kaunas

* Miami * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Miami *   * Miami * Icon_minitime10th Kovas 2011, 16:56

-Žinoma.
Priainu ir paimu gražu rožini kantara ir leica.
Atgal į viršų Go down
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

* Miami * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Miami *   * Miami * Icon_minitime10th Kovas 2011, 16:58

-Gerai dabar įeik į kumelės gardą.
Aš atidarau gardo duris ir įeinu pas Miami. Ši draugiškai sužvengia, aš patapšnoju jai per kaklą. Kumelė įdėmiai nužvelgia Cappucino ir atsargiai prisiartina apuostyti kas čia per žmogus.
Atgal į viršų Go down
slaptuke
Lankytojas.
Lankytojas.
slaptuke


Pranešimų skaičius : 283
Join date : 2011-02-21
Miestas : Kaunas

* Miami * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Miami *   * Miami * Icon_minitime10th Kovas 2011, 16:59

-Sveika gražuole.
Iainu į garda kur mane vis apuostinėja Miami
Atgal į viršų Go down
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

* Miami * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Miami *   * Miami * Icon_minitime10th Kovas 2011, 17:01

-Gerai dabar paiimk kumelės galva dešiniąją ranka ir uždėk kantara- pasakau Cappucino
Atgal į viršų Go down
slaptuke
Lankytojas.
Lankytojas.
slaptuke


Pranešimų skaičius : 283
Join date : 2011-02-21
Miestas : Kaunas

* Miami * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Miami *   * Miami * Icon_minitime10th Kovas 2011, 17:03

Paimu švelniai dešine ranka jos galva ir uždedu kantara
Atgal į viršų Go down
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

* Miami * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Miami *   * Miami * Icon_minitime10th Kovas 2011, 17:07

-Dabar prisek leica ir pririšk prie gardo virbo. Tada pasiimk šepečius, iššukuok kumelei kailį, su šukomis iššukuok karčius, uodegą.
Aš išeinu iš gardo, kad netrukdyčiau.
Atgal į viršų Go down
slaptuke
Lankytojas.
Lankytojas.
slaptuke


Pranešimų skaičius : 283
Join date : 2011-02-21
Miestas : Kaunas

* Miami * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Miami *   * Miami * Icon_minitime10th Kovas 2011, 17:10

Paimu leica ir prisegu prie kumelės kantaro,tada pririšu leica.
-Pasistengsiu švelniai elgtis gerai?
Paimu šepečius ir pradedu šveisti jos kūna,tada kita kūno puse.
Pagaliau iššukavus jos kaili pasiėmiau šukas ir šukuoju karčius bei uodega,viska baigiu.
-Na ir nebuvo taip blogai ką?
Paglostau jos švelnu kaili
Atgal į viršų Go down
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

* Miami * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Miami *   * Miami * Icon_minitime10th Kovas 2011, 17:16

-Gerulė jinai,- pasakau kumeleitei. -Gerai dabar pasiimk kanopu gremžtuka ir švelniai paglosčiu Miami koja pakelk ją ir išvalyk. Nu palauk aš tau parodysiu.
Aš pasiimu kanopų gramžtuką. Prieinu prie Miami, patapšnoju jai per kaklą. Pasilenkiu ir švelniai paglostau kumelei koją, ji gražiai ją pakelia.
-Matai dauguma žirgų moka patys pakelti koja,- pasakau ir su gramžtuku išvalau varle. Išvalius duodu gramžtuku Cappucino.
-Štai,- duodama sakau,- pamėgink dabar tu išvalyti kita priekine kanopa.
Atgal į viršų Go down
slaptuke
Lankytojas.
Lankytojas.
slaptuke


Pranešimų skaičius : 283
Join date : 2011-02-21
Miestas : Kaunas

* Miami * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Miami *   * Miami * Icon_minitime10th Kovas 2011, 17:19

Paimu gramžtuka.Priainu prie kumelės ir švelniai paglostau jos koja,kiek nustebau,kad niekas nesispirioja.
Pakeliu koja ir švelniai valau su gramžtuku varle.
-Kokia tu gera.
Atgal į viršų Go down
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

* Miami * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Miami *   * Miami * Icon_minitime10th Kovas 2011, 17:28

-Gerai, -pasakau Cappucino jai baigus valyti priekine kanopa.
-Dabar prieini prie Miami užpakaliniu koju, gali nebijoti ji nesispardo, bet nepažįstamų žirgų reikėtu pasisaugoti, kad iš užpakalinės kojos kartais neispyrtu. -Taigi paglostai galine koją,- aš paglostau kumelei koją ir ji ją iškart pakelia,- Pasiimi, į rankas ir švelniai paeini į prieki, kad kumelę ją ištemptu ir tau būtų lengviau valyti, nebent nori gultis ant žemės ;D,- aš nusijuokiu ir išvalau kumelei galine kanopą.- Ar viskas aišku?,- pasakau paleisdama kumeles koja- dabar išvalyk kita,- pasakau Cappucino duodama jai gramžtuka.- Beje kuo tu vardu,? kad nereikėtu tavęs vadinti Cappucino.
Atgal į viršų Go down
slaptuke
Lankytojas.
Lankytojas.
slaptuke


Pranešimų skaičius : 283
Join date : 2011-02-21
Miestas : Kaunas

* Miami * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Miami *   * Miami * Icon_minitime10th Kovas 2011, 17:32

-Taip viska supratau.Mano vardas Justė.
Priainu pri kumelės.Paglostau jos užpakaline koja paimu švelniai ir paainu į prieki.Tada valau vėl jos varle.Pabaigiu ir nuleidžiu koja.Paglostau ją.
-Gerutė
Atgal į viršų Go down
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

* Miami * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Miami *   * Miami * Icon_minitime10th Kovas 2011, 17:36

-Na gerai, dabar uždėk kumelei ant nugaros pobalnį,-aš paduodu jai violetini pobalnį,- paminkštinima- duodu ruda paminkštima. -Tada užkelk balną,- pasakau.
-Nagi paskubėk jei dar nori šiandien pasitreniruoti.,- pasakau Justei.
Atgal į viršų Go down
slaptuke
Lankytojas.
Lankytojas.
slaptuke


Pranešimų skaičius : 283
Join date : 2011-02-21
Miestas : Kaunas

* Miami * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Miami *   * Miami * Icon_minitime10th Kovas 2011, 17:38

-Gerai.
Uždedu kumeliai pobalni,tada paminkštinima ir šeip ne taip balna.Paglostau jai galva
Atgal į viršų Go down
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

* Miami * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Miami *   * Miami * Icon_minitime10th Kovas 2011, 17:42

-Kad pobalnis laikytusi reikia lipuskes užkišti už balno dirželių,- aš užkišu pobalnio lipuškes už balnų dvieju šoninių dirželių.- Gerai dabar veržk pavarža. Aš duodu Justei pavarža.
Atgal į viršų Go down
slaptuke
Lankytojas.
Lankytojas.
slaptuke


Pranešimų skaičius : 283
Join date : 2011-02-21
Miestas : Kaunas

* Miami * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Miami *   * Miami * Icon_minitime10th Kovas 2011, 17:44

Pasiimu pavarža.
-Gerai dabar pažiurėkim.
Šiaip ne taip pritaisiau pavarža prie balno ir pradedu veržto tol kol užtenka.
-Tikuosi gerai
Atgal į viršų Go down
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

* Miami * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Miami *   * Miami * Icon_minitime10th Kovas 2011, 17:52

-Blogai, pavarža turi matai keturis užsegimus, juos ikiši i balno dirželius, nu maždaug 3 klytutės. Aš pasiimu pavarža ir prisegu prie balno dirželių.
-Na pamėgink kita puse tą patį padaryti, tik žiūrėk, kad neišslystu pobalnio užsegimai.,- Pasakau Justei ir patapšnoju kantriai stovinčiai kumelei per kaklą.
-Tik šykart veržk ne ant 3 kilpeliu, o kiek tik įmanoma daugiau.
Atgal į viršų Go down
slaptuke
Lankytojas.
Lankytojas.
slaptuke


Pranešimų skaičius : 283
Join date : 2011-02-21
Miestas : Kaunas

* Miami * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Miami *   * Miami * Icon_minitime10th Kovas 2011, 17:55

Nuainu į kita puse.
Tai pat prisegu stengdamasis kad neišlystu pobalnio užsegimai ir pagaliau prisegu.
Atgal į viršų Go down
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

* Miami * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Miami *   * Miami * Icon_minitime10th Kovas 2011, 17:57

-Gerai dabar veržk tiek kiek turi jėgu, nebijok kumelei neskaudės,- pasakau Justei.
Pasilenkiu į dėže sukraunu šukas, šepečius išnešu iš gardo ir padedu prie kitų daiktų.
Atgal į viršų Go down
slaptuke
Lankytojas.
Lankytojas.
slaptuke


Pranešimų skaičius : 283
Join date : 2011-02-21
Miestas : Kaunas

* Miami * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Miami *   * Miami * Icon_minitime10th Kovas 2011, 17:59

Pasilenkiu ir pradedu veržti kiek tik galiu.
Veržiu ir pagaliau priveržiu(šaip ne taip)
Patapšnoju kumelei per kakla,o ta sau ramiai snuduruoja.
Atgal į viršų Go down
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

* Miami * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Miami *   * Miami * Icon_minitime10th Kovas 2011, 18:09

-Gerai kaip matau Miami tuoj užmirgs,- aš nusijuokiu ir duodu kumelei morkyte.
Dar daveržiu pavarža.
-Gerai dabar dėsim kamanas,- pasakau ir atsipučiu.
-Visu pirma kaip ir dedant kantara su dešiniąja ranka apglėbiam kumelei galvą, nuimi kantara.
aš pasigaunu kumelės galvą. Švelniai nuimu kantara. - Bus gan sunkoka jei esi dešiniarankė, nes kišti žąslus reikės kairiąją.- pasakau Justei.
-Taigi pasiimi į dešine ranka kamanas, pakelia žirgui prie galvos, kairiąją ranka paiimi žąsla ir gražiai nesiplėšant kiši Miami į burna, žirgai dažnai patys nepraveria burnos, nes žino, kad žąslai kankynė jų vargšei burnytei, taigi tokiu atveju tenka kišti ranka žirgui į burna, šonuosi žirgai neturi dantų taigi ramiai gali kišti ranka, nu tiesa sakant gi visos kankos nesugrūsi, tik pirštus..- aš įkišu pirštus žirgui į burna. Kumelė praveria burnelę ir aš įkišu žąslus. Greitai pakeliu kamanas ir uždedu už ausyčių.
-Nagi dabar pamėgink tu,- pasakau ir nuimu kamanas. Paduodu jas Justei.
Atgal į viršų Go down
slaptuke
Lankytojas.
Lankytojas.
slaptuke


Pranešimų skaičius : 283
Join date : 2011-02-21
Miestas : Kaunas

* Miami * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Miami *   * Miami * Icon_minitime10th Kovas 2011, 18:12

Paimu jos galva dešine ranka,kaire šeip ne taip ikišu švelniai žaslus.
Tada greit užkišau už ausu kamanas.
-Nu ir nebuvo taip blogai.
Nusivalau ranka(visa apseilėta)
Atgal į viršų Go down
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

* Miami * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Miami *   * Miami * Icon_minitime10th Kovas 2011, 18:14

-Na dabar užsegiok dirželius. - pasakau.
Atgal į viršų Go down
slaptuke
Lankytojas.
Lankytojas.
slaptuke


Pranešimų skaičius : 283
Join date : 2011-02-21
Miestas : Kaunas

* Miami * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Miami *   * Miami * Icon_minitime10th Kovas 2011, 18:16

Ušsegu pirma nosies dirželius.
Tada ir kitus.Stengtis reikėjo nes kumelės galva labai aukštai.
Atgal į viršų Go down
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

* Miami * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Miami *   * Miami * Icon_minitime10th Kovas 2011, 18:21

-Na gerai. Ups užmiršom svarbiausia dalyka, tai kojų apsaugas, mano nuomone treniruotis be apsaugų tiesiog neįmanoma, nors atsiranda tokiu žmonių.- Aš paduodu Justei kojų apsaugas.
-Uždėk jas ant visų keturių kojų. Tos ilgesnės ant priekinių, trumpesnės ant galinių.
Atgal į viršų Go down
slaptuke
Lankytojas.
Lankytojas.
slaptuke


Pranešimų skaičius : 283
Join date : 2011-02-21
Miestas : Kaunas

* Miami * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Miami *   * Miami * Icon_minitime10th Kovas 2011, 18:25

Priainu prie kumelės koju.
-Štai gausi niekas.-atsidūstu.
Uždedu viena apsauga ir užlipinu.Tada nuainu prie kitos priekinės kojos ir uždedu likusia ilga apsauga bei prisegu.
Nuainu prie galiniu koju ir uždedu pirma galine apsauga,bei žinoma prisegu.
Apeinu kumeliai iš prieko prie kitos kojos.Prisegu likusia apsauga.
Atgal į viršų Go down
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

* Miami * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Miami *   * Miami * Icon_minitime10th Kovas 2011, 18:29

-Šaunuolė,- pasakau Justei. Paiimu pavadžiu ir permetu į priekį. Išvedu Miami iš gardo.
Gerai dabar prieik prie kumelės kairės pusės, į balnakilpe įkišk kairiąją koja, šoktelk ir užsikibk už balno gogos, prisitrauk ir įsėsk į balną. Mes sustojame prie gardo.
-Aš palaikysiu Miami.
Atgal į viršų Go down
slaptuke
Lankytojas.
Lankytojas.
slaptuke


Pranešimų skaičius : 283
Join date : 2011-02-21
Miestas : Kaunas

* Miami * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Miami *   * Miami * Icon_minitime10th Kovas 2011, 18:32

Priainu prie kumelės kairės pusės ikišu į balnakilpe koja.
Užsikabinu už balno gogo ir šeip ne taip prisitraukiu.
Paglostau kumeles kakla,o ji tik ramiai stovi.
Atgal į viršų Go down
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

* Miami * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Miami *   * Miami * Icon_minitime10th Kovas 2011, 18:34

Paduodu Justei pavadžius.
-Ne per ilgos balnakilpės?,-paklausiu.
Paduodu Justei šalmą. Pasiimu poponą.
Atgal į viršų Go down
slaptuke
Lankytojas.
Lankytojas.
slaptuke


Pranešimų skaičius : 283
Join date : 2011-02-21
Miestas : Kaunas

* Miami * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Miami *   * Miami * Icon_minitime10th Kovas 2011, 18:37

-Ne.
Paimu pavadžius užsidedu balna ir isikišu kita koja į balnakilpe.
-Tikrai ne
Atgal į viršų Go down
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

* Miami * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Miami *   * Miami * Icon_minitime10th Kovas 2011, 18:39

-Gerai tada keliaujam į pagrindinį manieža.
Mes nueiname link maniežo.
Atgal į viršų Go down
slaptuke
Lankytojas.
Lankytojas.
slaptuke


Pranešimų skaičius : 283
Join date : 2011-02-21
Miestas : Kaunas

* Miami * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Miami *   * Miami * Icon_minitime10th Kovas 2011, 19:16

Atvedu Miami.Ji ipėdina į garda.Nuimu jai popona.
Paimu dešine ranka jos galva ir nuimu kamanas,bei ištraukiu žaslus.Uždedu jai kantara su leicu.
-Atėjo eilė apsaugom.
Nuimu pirma prikiniu koju apsauga,tada nuainu prie kitos kojos ir nuimu kita.
Nuainu prie galiniu koju.Nuimu alinės kojos apsauga,apeinu kumele per prieki ir nuimu kita apsauga.Priainu prie balno.Atsegu pavarža.Atsegu balna ir jį nuimu.Tada nuimu paminkštinima.
Ir galiausiai nuimu pobalni.
-Ate mergyt.
Paduodu jai morkyte,uždedu popona ir išeinu su inventorium(jį padedu į vieta)
Atgal į viršų Go down
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

* Miami * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Miami *   * Miami * Icon_minitime25th Kovas 2011, 17:54

Ateinu prie savo senos geros draugužės Miami gardo.
-Labas aukselį,-pasakau kumelei. Įeinu į jos gardą ir apsikabinu.
Kumelė man palaižo petį. Paglostau jos tą super mielą snukutį. Duodu butuką.
Uždedu kumelaitei kantarą, prisisegu ją prie leicos.
Išsivedu iš gardo ir prisirišus prie gardo pradedu šukuoti.
Iš pradžių su kietu šepečiu švariai iššukuoju kumelei kailiuką, tada su švelnesniu nubraukiu dulkes. Pasilenkiu ir išvalau visas keturias kanopas su gramžtukus. Tuo pačiu užvinioju rožinius bintus. Atsistoju ir kumelei ant nugaros uždedu rožinį pobalnį, paminkštinimą, užkeliu balną. Pasiimu pavaržą, uždedu ant jos kailiuką ir priveržiu balną. Patapšnoju savo zuikeliui per kaklą. Duodu Miami morkytę ir uždedu jai ausinuką, kamanas. Susegioju visus kamanų dirželius. Užsidedu apsauginę liemenę, striukę, šalmą, pirštines. Užsėdu ant kumelės ir paraginu link laukinio išėjimo.
***
Grįžome jau sutemus. Sušalus nulipau nuo kumelės.
Greitai atsegiau ir nuėmiau pavaržą, balną, pobalnį, paminkštinimą.
Paglosčiau nepriekaištinga kumelės nugarą ir užmečiau poponą.
Pasilenkiau ir nuviniojau bintus. Atsistojau ir nuėmiau kamanas, ausinuką.
Padėjau visus daiktus prie gardo. Įvedžiau Miami į gardą.
Patapšnojau per kaklą.
-Mano mažylė,-pasakiau kumelei ir prisiminiau kai ji pirmą kartą išvydo šį pasaulį, tai buvo pati laimingiausia diena mano gyvenime. Tada aš jai pirmą kartą pasakiau:
-Mano mažylė.
Aš apkabinau savo meile. Kumelė padėjo savo galvą man ant peties, atrodė jei ji turėtu rankas, taip pat mane apkabintu. Pabučiavau kumelei į snukutį. Daviau kelias morkytes į ėdžias įdėjau kelis brokulius, obuolius.
Išėjau iš gardo, bet ji man lyg narkotikas. Niekaip negalėjau atsitraukti. Dar kartą paglosčiau kumelei galvytę ir nuėjau pas kitų žirgų. * Miami * 355586
Atgal į viršų Go down
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

* Miami * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Miami *   * Miami * Icon_minitime15th Balandis 2011, 10:11

Žirgas ganyklose iki Balandžio 25dienos.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





* Miami * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Miami *   * Miami * Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
* Miami *
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mellos ir Slaptukes privačios arklidės.-
Pereiti į: