Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Šilčiausi prisiminimai...
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Russian Admiral (USA)

Go down 
AutoriusPranešimas
Biscuits.
Lankytojas.
Lankytojas.
Biscuits.


Pranešimų skaičius : 851
Join date : 2009-08-07
Age : 27
Miestas : United Kingdom.

Russian Admiral (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Russian Admiral (USA)   Russian Admiral (USA) Icon_minitime31st Gruodis 2010, 23:17

Russian Admiral (USA) Catsyz

Žirgo vardas: Russian Admiral.
Žirgo veislė: Anglų Grynakraujis.
Žirgo lytis: Eržilas.
Žirgo gimimo data: 2009.05.13.
Žirgo amžius: Dveji metai.
Žirgo kilmė: Street Sense (Street Cry) x Astid (Twist and Turn).
Žirgo paskirtis: Lygiosios lenktynės.
Žirgas man priklauso nuo 2o1o.12.27.

Žirgo aprašymas: Bežiūrėdama savo mylimiausio žirgo Street Sense kumeliukus, užtikau šį mielą bėriuką, paperkantį kiekvieną savo mielu charakteriu ir vaikišku naglumu. Nors eržiliuko motina nėra garsi ir jo kraujyje nėra kažko stebuklingo, apart man priklausančio 2007 metų Kentukio Derbio nugalėtojo Street Sense, aš tikiu juo jau dabar. Tikiu šiuo bėriuku dar nė kiek jo nepažinodama. Tikiu juo todėl, kad jame matau mažąjį Street Sense- kovotoją iki paskutinės akimirkos. Galbūt tai klaidinga nuomonė, galbūt ji pranašauja kažką, kas bus tai pat įspūdinga, kaip jo tėvo startai. Galbūt jis pakartos Street'o dublį- BC Juvenile ir KY Derbis. Į šiuos "galbūt" dar nėra atsakymo ir jo dar teks palaukti, iki tos akimirkos, kai Russian pradės savo treniruotes, iki tos akimirkos, kai už jo nugaros užsidarys starto varteliai ir nuskambės skambutis..

Russian Admiral (USA) Cats1vl
Russian Admiral (USA) Cats2o


Paskutinį kartą redagavo Biscuits., 19th Sausis 2011, 19:03. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Biscuits.
Lankytojas.
Lankytojas.
Biscuits.


Pranešimų skaičius : 851
Join date : 2009-08-07
Age : 27
Miestas : United Kingdom.

Russian Admiral (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Russian Admiral (USA)   Russian Admiral (USA) Icon_minitime19th Sausis 2011, 18:33

Ištaikiusi šiek tiek laiko, atlekiu pas savo pypliuką, patį mažiausią arkliuką arklidėje. Bėriukas sukinėjasi garde, žvygčioja, strykalioja ir pan., mat buvo gana seniai paleistas pasibėgioti. Priėjusi prie bėrio gardo, įžengiu vidun. Mažasis Street kopija pastato ausis ir suprunkščia.
- Hola, pacuk. Kaip laikaisi? Russian Admiral (USA) 355586 - priėjusi, pakedenu karčius, paglostau snukutį.
Bėriukas ramiai mane priima, paduodu jam skanėstą. Žinau, kad rytoj turbūt nesigaus pas jį užsukti, todėl iš spintelės išsitraukiu mažutį kantariuką su išvedžiojimo pavadžiu. Uždedu jį ant bėriaus snukučio, išvedu iš gardo. Šis jau visai nemažas, tačiau manęs gal ir nenutemps. Praeinant leidžiu tėvui ir sūnui apsiuostyti, o po visų šitų ceremonijų, apsukus ratą arklidėse, vėl grįžtam prie gardo, mat pamiršau bintus. Greitomis, tačiau tvarkingai užsuku ant kojų bintus, užmetu ant nugaros mažą poponiuką. Patraukiame link maniežo, kur, tikimės, bus tuščia.

**********

Po maždaug nepilnos valandos grįžtame į arklides. Kol mažasis bėgiojo manieže, aš mokinausi prancūzų, tad nei jis, nei aš negaišome laiko veltui. xD Parvedus vaikį iš prasilakstymo, įvedu gardan, nuo nugaros nuimu poponą, nuo kojų nusuku bintus.
- Žinai, šalia tavęs jaučiuosi beveik taip pat, kaip šalia Street'o. Paveldėjai iš jo gerą ir man idealiai tinkančią aurą, matyt, Russian Admiral (USA) 377616 - tariu.
Viską nuėmus nuo bėriausko, sudedu visus daiktus į spintelę, pasipraktikuojame su kojų kelimu. O šis, tikrai patobulėjęs. Bet vistik, juk jau po metų bus startuojantis trimetis eržilas, tad ko čia norėti, ir kaip jį dar begalima kumeliuku vadinti.. Viską sutvarkiusi, įeinu pas vaikį į gardą.
- Na ką, čiau, mažuti, Russian Admiral (USA) 10442 - pakšteliu nosin, paduodu morkytę ir išeinu.
Užveriu gardo duris, apsižvalgau po arklidę ir vėl patraukiu link raitelių kambariuko mokintis prancūzų.
Atgal į viršų Go down
 
Russian Admiral (USA)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Seances kategorija. :: Arklidės.-
Pereiti į: