Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Šilčiausi prisiminimai...
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Quarnac du Mesnil (FRA)

Go down 
AutoriusPranešimas
Bouncy.
Lankytojas.
Lankytojas.
Bouncy.


Pranešimų skaičius : 527
Join date : 2009-08-04
Age : 27
Miestas : Penzance (US)

Quarnac du Mesnil (FRA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Quarnac du Mesnil (FRA)   Quarnac du Mesnil (FRA) Icon_minitime28th Sausis 2011, 11:35

Quarnac du Mesnil (FRA) 2iuf41c

QURNAC DU MESNIL
Jarnac x Elma du Mesnil

Žirgo veislė - Selle Francais.
Žirgo amžius - 7 metai.
Žirgo ūgis - 1.68 centimetro.
Žirgo lytis - Eržilas (reproduktorius).
Žirgo paskirtis - Prof. Konkūras.

Žirgas priklauso man nuo - 2011.01.28


Quarnac du Mesnil (FRA) 2dl3xjk

Virtualūs žirgo laimėjimai :
Spoiler:
Žirgo aprašymas :

Spoiler:
Quarnac du Mesnil (FRA) 11hca2v Quarnac du Mesnil (FRA) I21tm8


Paskutinį kartą redagavo Bouncy., 12th Vasaris 2011, 18:34. Redaguota 8 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Bouncy.
Lankytojas.
Lankytojas.
Bouncy.


Pranešimų skaičius : 527
Join date : 2009-08-04
Age : 27
Miestas : Penzance (US)

Quarnac du Mesnil (FRA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Quarnac du Mesnil (FRA)   Quarnac du Mesnil (FRA) Icon_minitime28th Sausis 2011, 11:53

Įžengus į arklides su savo naujuoju draugu, pasigirsta Helespont žvengimas.
- Pavydas bambuką griaužia ane? :P - šukteliu Helespončikui. Toliau judame į priekį, kol galu gale prieiname sarčio gardą. Sustabdau žirgą prie jo gardo ir pririšu leicą prie ant gardo įkalto vamdelio. Atsegu transportines apsaugas ir jas pametu šalia gardo. Mesnil kaimynas pavyduolis iškiša galvikę pasidomėti wtf čia vyksta. Rodos žirgas negali patikėti, jog dirbsiu kartu su dar vienu eržilu. xD Ignoruoju bėrį ir toliau darbojuosi prie naujo draugiuko. Atsegu poponą ir jį nuėmu. Sulankstau ir gražiai padedu į spintelę. Išsitraukiu minkštą šepetį, nors žirgą įsigijau ir taip švarutį, tačiau sakoma, jog šukavimas padeda suartinti draugystę. Taigi prabraukiu šepečiu pro žirgo švelnų kailiuką ir baigusi padedu šepetį į vietą. Pasiimu šiltą žieminį popončiką ir permetu jį ant eržilo. Susagstau dirželius ties papilve ir kaklu.
- Vaje kaip tau tinka burberry spalvikės šitas popončikas. ^^ - tariu ir paplekšnoju mažiui per jo grakštų kakliuką. Atrišu leicą ir nusivedu žirgą į gardą. Šį iš kart sudomina kabantis žaisliukas.
- Gerai gerai, leisk nuimti kantarą ir galėsi duotis. Tik tu čia neišvartyk aišku visų arklidžių. ;D - nusijuokiu ir atsegu kantarą. Pakabinu jį ant gardo laikiklio ir uždarau gardo durikes. Eržiliuks toliau doroja savo žaislą, kol galu gale sureaguoja jog aš tuoj išeisiu. Suprunkščia ir žiūri ar sureaguosiu.
- Pasiilsėk šią dieną, nes ryt dirbsim. ;* čiau. - tariu ir paglostau pro gardo groteles mažiaus švelnų nosiuką.
- Aww. ;s Nu gerai tikrai turiu eiti .. ;D* - atsisveikinusi su žirgu surinkau transportinį inventorių ir nunešiau jį į balninę. Iš balninės atsinešiau lentelę su žirgo vardu ir visa kita informacija. Ją pakabinau ant gardo ir išėjau dar pražvelgusi žirgus.
Atgal į viršų Go down
Bouncy.
Lankytojas.
Lankytojas.
Bouncy.


Pranešimų skaičius : 527
Join date : 2009-08-04
Age : 27
Miestas : Penzance (US)

Quarnac du Mesnil (FRA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Quarnac du Mesnil (FRA)   Quarnac du Mesnil (FRA) Icon_minitime29th Sausis 2011, 17:16

Į arklides įžengiu vakarop. Užsidegu šviesikes abipus gardų tako ir nujudu į balninę. Grįžtu apsikrovusi inventoriu. Priėjusi sarčio gardą sukabinu inventorių ir paslabinu su savo bestuku.
- Sveikas zuikeli. ^^ - tariu ir iš spintelės išsitraukiu šepečius ir skanėstą. Prasiveriu gardo dureles ir įeinu gardan. Paduodu Quarnac skanėstą ir pradedu švarinti žirgą preiš tai nuėmusi popončiką. Šis ramiai garde vis snūduriavo.
- Pažiūrėsim kokį čia aukselį aš įsigijau .. xD - tariu ir paplekšnoju per petuką. Eržilas suprunkščia ir pastato ausikes. Jį pradeda kalbinti kaimynas - Cicero Z. Žirgas visiškai atsipalaiduoja ir abu per groteles šnekuočiuojasi. Vienas sugugena kitas suprunkščia.
- Nu gal ir nieka .. :D - nusijuokiu ir kietu šepečiu toliau valausi žirgą. Kai baigiau kietu šepetuku šveisti kūną, belieka jį sulyginti minkštu šepečiu. Perlendu per žirgo kaklą ir man tenka nutraukti berniukų bendravimą. Pastumiu žirgą į gardo vidurį ir priveriu gardo dureles, nes matau, jog žirgas labai jomis jau susidomėjo. Toliau išvaliau antrą pusę ir sumečiau šepečius ant spintelės. Pasiemiau gremžtuką ir pakėliau vieną Mesnil kojikę, išvaliau nešvarumus, tada pakėliau kitą ir iš jos išvaliau visokius š, tą patį padariau su likusiomis galinėmis. Iš nobuodulio mano berniukas sugalvoja toliau doroti kabantį žaislą.
- Smagu, kad bent tokia naujovė tave pradžiugino, bet tu sulauk vasaros .. Oi kas čia dedasi žirgyno ežere. xD linksmybės aišku kaip visada. - taip sakant pasišneku su savimi ir toliau prabraukiu ranka pro karčius, nes jie nebuvo susivėlę. Pasiimu rudas apsaugas ir užlipinu ant visų žirgo kojikių. Toliau pasiimu rudas kamanas kartu su martingalu. Permetu pavaduką kartu su martingalo dirželiu per mažiaus kaklą ir tada įkišu žąslus. Susegioju meksikietišką kapsulę, o tada ir pagurklio dirželį. Toliau pasiimu kreminį pobalnį su paminkštinimu ir rudą balną.
- Šian labai susiderinę viską būsim. xD - tariu ir permetu viską ant žirgo nugarikės. Viską pataisau ir nuleidžiu pavaržą, ją perkišu per martingalo dirželį, o tada laisvai prisegu. Baigusi balnojimą čiumpu už pavaduko ir išsivedu savo mylimauską už pavaduko. Užsisegu šalmo dirželį bei striukę ir tada išjudam į konkūro maniežą.


Grįžtame po naudingos treniruotės vėl atgal į arklides. Abu pakankamai nusikalę prišliaužiam gardą ir tada pritupiu, kad atsegti pupsiaus nagafkes. Jas atsegusi pametu prie gardo ir toliau nusivedu sartį į jo būstą. Atsegu pavaržą, ją ištraukiu pro martingalo dirželį, o tada iš kitos pusės užkeliu ant balno. Nuimu viską kas ant eržilo nugarikės ir pakabinu ant stovo. Atsegioju visus kamanų dirželius ir nuimu viską kas ant žirgo. Kamanas su martingalu pakabinu ant laikiklio, o tada pasiimu gardinį poponą ir permetu ant žirgiaus. Susegioju dirželius ir tada pakšteliu į skruostikaulį. Žirgas sugugena, o aš uždarau gardo dureles. Visą inventorių nunešu į balninę ir po poros minučių grįžtu iš jos. Imu viską tvarkyti kas prie burbuliaus gardo. Sutvarkau spintelę, visus šepečius ir t.t. Tada pasiimu kanopų tepalą ir atsidarau Mesnil gardą. Tepalu patepu visas kanopikes ir padedu atgal į vietą. Paimu pora vitaminų ir pirštais juos aptraiškau, tada pabarstau ant žirgo vakarienės - šiltų miuslių. Sartuks iš kart pribėgo prie lovio ir pradėjo doroti ėdalą.
- Skanaus Tau. ;* - tariau ir paplekšnojau per mylimiausio kakliuką. Žirgas beėsdamas suprunkštė ir aš tada uždariau gardą. Sudedu viską į spintelę ir atsisveikinu su sarčiumi.
- Čiau Saulytuk, ryt susitiksim. - atsisveikinu su žirgu ir susikrovusi savo daiktus iškeliauju iš arklidžių palikdama ne tokią ryškią šviesą. Dar kartą atsisuku peržvelgti žirgelius, giliai įkvėpiu, nusišypsau ir išeinu.
Atgal į viršų Go down
Bouncy.
Lankytojas.
Lankytojas.
Bouncy.


Pranešimų skaičius : 527
Join date : 2009-08-04
Age : 27
Miestas : Penzance (US)

Quarnac du Mesnil (FRA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Quarnac du Mesnil (FRA)   Quarnac du Mesnil (FRA) Icon_minitime30th Sausis 2011, 11:21

Ant ryto atžingsniuoju pas savo mažylį. Prie arklidžių stovi fūra ir joje sukrautas visas inventorius, bei viskas kas paruošta varžyboms. Mano arklininkė Erika tvarko fūroje 'gardelį' Quarnacui. Aš atkeliauju pas savo burbuliuką pagaliau pasilabinti.
- Sveikas Saulytukai. ;* - tariu ir užeinu gardan. Iš kišenės išsitraukiu obuolį ir paduodu jį zaičikui. Po fūroje tvarkymo atbėga ir Erika.
- Paruošiu karčius burbuliui. - pasako Erika, o aš linkteliu. Uždedu kantarą Mesniliukui ir išsivedu iš gardo. Pririšu leicą prie gardo grotelių ir nuimu popončiką. Sulankstau jį ir padedu ant spintelės. Išsitraukiu šepečius ir kietuoju ištrinu visą žirgo kūną. Minkštu šepečiu sulyginu kailiuką, tada pasiimu gremžtuką ir iškrapštau visus nešvarumus iš sarčio kanopikių. Dar išsitraukių kanopų tepala ir patepu visas kanopas. Quarnac kiek pasimetęs, nelabai supranta kas čia vyksta.
- Varysim į varžybėles, zuikiau. Mudu parodyti. ^^ - tariu ir apsivynioju aplink žirgo kaklą. Erika nusišypso ir toliau darbuojasi prei žirgo karčių kasyčių.
- Tik po to į gumuliuką susuk, nu žodžiu tu žinai, kaip visada tą varžybinį stiliuką. ;D - tariu ir toliau permetu popončiką ant žirgo. Susegioju jį ir pasiimu transportines apsaugas. Uždedu asnt kojikių, jas prisegu and nebeturėdama ką veikti stovyniuoju. Pasirėmusi į ryžiką stoviu ir žiūriu kaip pina kaseles.
- O dieve, dar užchipnotizuosi.. :D taip žiūri ir negali sustot. xD - nusijuokiu ir dar kartą nueinu į fūrą ir pažiūriu ar tikrai nič nieko netrūksta. Grįžtu po kokių 5 min. Kasytes jau baigia supinti grūmė, o aš tada padedu surišti jas į gumuliuką. Per 10 minučių karčiai paruošti, taigi atsirišu leicą ir nujudam link fūros. Stoviniuojame kartu su draugeliu, kol ten vairuotojas su grūme kažką daro viduje. Taigi išlenda pagaliau Erikočius ir parodo, kad galime lipti. Pakylu pirma ant trapo ir vedu žirgą vidun. Šis be jokių pasispyriojimų užlipa ir iš kart pririšu leicą prie vamzdelio. Trapas pakeliamas ir užsidaro exit .. :D Uždarau durikes ir iš 'gardelio' Susėdam su Erika ir kaip visada pradedam pezėt visom temom..
- Yey, pirmosios varžės 2011! Lets have a party. :D - tariu ir užsikurai fūra ir išvažiuojam.

- ŽIRGAS MĖGĖJŲ KONKŪRO VARŽYBOSE '11 -
Atgal į viršų Go down
Bouncy.
Lankytojas.
Lankytojas.
Bouncy.


Pranešimų skaičius : 527
Join date : 2009-08-04
Age : 27
Miestas : Penzance (US)

Quarnac du Mesnil (FRA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Quarnac du Mesnil (FRA)   Quarnac du Mesnil (FRA) Icon_minitime7th Vasaris 2011, 17:49

Grįžtame su žirgu iš varžybų. Šypsena lyg ausų dar nė nebuvo nusileidusi.
- Gašš, im so happy. ^^ - sušnabždu ir atsisukusi į Eriką nusijuokiu. Ši man atsako šypsena, o aš toliau veduosi savo sartulį link gardo. Atpėdiname gardą ir leicą pririšu prie grotelių. Atsegu transportines apsaugas ir jas pametu šalia gardo. Mažius jau pusiau snūduriuoja, vis gi vakaras, jau miego metas žirgams artėja. Atsistojusi plekšteliu savo brangiausiam per kakliuką ir pakšteliu į skruostikaulį. Mesnil iš kart pastato ausikes ir pažvelgia į mane.
- Da da, tu wineris, dabar reikia tave meilikuot. ;* - tariu ir paglostau eržilo tarpuakį. Šis prunkšteli, atlepena ausikes į šonus ir prisimerkia. Atsegu popončiko dirželius ir sulankstau poponą, jį padedu ant spintelės. Toliau atsirišu leicą ir pasiremiu į žirgą. Erika darbuojasi prie žirgo kasyčių jas atrišdama. Pradedu žiovauti, ir staiga man pasuka Leey. Prašnekam su ja kokį pusvalandį, kaip visad turim apie ką kalbėtis. Baigusi lelekint nusivedu savo mažąjį į prausyklą, kad nuprausti prakaitą. Pririšu leicą ir iš šlangos paleidžiu drungną srovę. Apipilu kojikes, o po to visą kūną. Neišputavusi kempinę dar su ja šiek tiek prabraukiu pro žirgo kūną. Baigusi prasuti žirgą įjungiu soliariumą ir palieku Quarnacą ten biški pasikepint ir apdžiūti. Pati nulekiu tvarkyti viską prie gardo. Padedu grūmei sutvarkyti visą inventorių ir mano drabužius .. Viską baigusios aš pasiimu gardinį popončiką ir atkeliauju pas sartį. Mažasis jau trypena kojikėmis.
- Aha, pasiilgai ? :D - nusijuokiu ir permetu popončiką ant žirgo, susegioju dirželius ir išjungiu lempas. Atsirišusi leicą nusivedu žirgą į gardą, o tada nuimu kantarą ir jį pakabinu šalia gardo. Atsisveikinu su sarčium ir pakšteliu šiam į nosiuką, šis giliai įkvėpia ir suprunkščia.
- Seilinas čia .. ane ? :D - tariu ir nusijuokiu, uždarau žirgo gardo dureles ir kaip tik įžengia į arklides arklininkas, kuris duoda mano mažiukams ėsti.
- Nu ką, paka Saulytuk. ;* Ačiū tau už viską ir iki rytdienos. - tariu ir atsisveikinusi su žirgu išeinu.

Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Bouncy.
Lankytojas.
Lankytojas.
Bouncy.


Pranešimų skaičius : 527
Join date : 2009-08-04
Age : 27
Miestas : Penzance (US)

Quarnac du Mesnil (FRA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Quarnac du Mesnil (FRA)   Quarnac du Mesnil (FRA) Icon_minitime9th Vasaris 2011, 16:28

Vakarop atpėdinu pas savo mylimauską. Sartis pamatęs mane iš kart sugugena.
- Sveikas mažyliau. ; - tariu ir pro gardo groteles paglostau mažiaus iškištą nosiuką. Į rankas pasiemu kabantį kantarą ir leicą. Užeinu pas žirgą gardan ir duodu skanėstą. Paplekšnoju per kaklą ir užmaukšlinu kantarą. Užsegu dirželį ir išsivedu sartį iš gardo. Žirgas buvo jau besnūduriuojantis, bet galu gale pasirodžiau aš. ^^ Taigi, pririšu leicą prie gardo grotelių ir toliau atsegu popončiką. Sulankstau jį ir pakabinu. Iš šepečių dėžės išsitraukiu kietą šepetį ir pradedu darbuoti.
- Ech, teks tave jau greit skusti. (: - tariu ir žirgas pastato ausis, lyg bandytų kažką suprast. xD Iššveitusi visą sarčio kūną kietu šepečiu toliau pasiimu minkštą šepetį. Su juo tik sulyginu kūną ir tada pasiimu gremžtuką. Pakeliu vieną Quarnac kojikę ir iš jos išvalau nešvarumus, tada tą patį padarau ir su likusiomis. Baigusi visą darbą sumetu viską atgal į dėžę, ir tada greit nulekiu į balninę. Grįžtu apsikrovusi inventoriu ir jį sukabinu. Pasiimu kamanas ir kartu martingalą.
- Šiandiena užteks ir martingalo, neapsikraukim dirželiais. Pusiau laisvai. ^^ - tariu ir permetu martingalo dirželį kartu su pavadžiu. Tada įkišu žąslus, perkišu kamanas per ausikes ir susegioju pagurklio dirželį, o tada ir meksikietiška kapsulę. Tada pasiimu pobalnį ir želę. Permetu ant nugarikės ir pasiimu rudą konkūrinį balną. Užkeliu ant viršaus ir nuleidžiu pavaržą. Perkišu per ją martingalo dirželį ir tad aprisegu kiek laisvokai, kad neužspausti iš kart burbuliaus pilvuką.
- Spėjai jau kilogramų prisiauginti ane? Tik nejok kelias dieneles, iš kart pilvūzas arbūzas. ;o - tariu ir pasiimu rudas keturias apsaugikes. Sulipinu ant kojikių ir permetu paprastą popončiką ant šiknikės. Tada persigalvoju,kad gali nupūsti toks vėjas lauke, tad uždedu ant viso žirgo ir susegu ties krūtine. Išsivedu Mesniliuką į konkūro maniežą pas draugus.


Grįžtame po linksmos ir geros treniruotės. Mažasis eina nusikalęs ir tikrai gerai atsigavęs iš po stovėjimo garde porą dienikių be darbo. Prieiname mažiaus gardą ir susistabdau ryžiką. Nuimu popončiką ir jį pakabinu šalia gardo. Tada atsegu apsaugas ir jas pametu prie gardo. Atsegu pavaržą ir ją užkeliu ant balno iš kitos pusės. Atsegu pagurklio dirželį ir nuimu kamanas, kadangi kapsulės jau buvo atsegtos, bet preiš tai į rankas pasiemusi kantarą pasiruošiu iš kart jį užmauti. Tik nuėmusi kamanas iš kart uždedu kantarą ir prisegu dirželį. Nuimu ir šlapią, suprakaitavusį balną kartu su žele, juos taip pat pakabinu. Atsirišu leicą ir nusivedu sartį į prausyklą. Ten jį pririšu ir paleidžiu iš šlangos lengvą srovikę. Su drungnu vandeniuku apipilu kojikes, o tada ir per visą kūną. Neišputavusi kempinės dar patrinu ir žirgo kailį, kad neliktu prakaito ir būtume šviežūs. B-) Baigusi prausti mažių įjungiu soliariumą ir palieku pasikepinti ten. Pati nulekiu prie gardo viską tvarkyti. Nunešu inventorių į balninę ir viska kitą sutvarkau. Grįžtu su gardiniu popončiku ir kai žirgas jau išdžiuvęs permetu popončiką ant nugarikės ir susegioju. Nusivedu sartį į gardą ir atsegu kanatarą ir jį pakabinu prie gardo. Tada atsisveikinu. ^^
- Čiau brangiausias mano spindulėli. ;*** - atsisveikinusi išeinu tvarkyti kitų reikalų.
Atgal į viršų Go down
Bouncy.
Lankytojas.
Lankytojas.
Bouncy.


Pranešimų skaičius : 527
Join date : 2009-08-04
Age : 27
Miestas : Penzance (US)

Quarnac du Mesnil (FRA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Quarnac du Mesnil (FRA)   Quarnac du Mesnil (FRA) Icon_minitime12th Vasaris 2011, 18:46

Linksmai pasišokinėdama atkeliauju į arklides. Su šypsena veide atkeliauju pas savo zuikį.
- Liabašš mažiau. ;* - tariu ir užeinu gardan pas žirgą. Sartis mane taip pat linskmai pasitinka, grybžteli į liemenę po to žiūri lyg niekur nieko.
- Žiauriai malonu iš tavo pusės, aww. :D - nusijuokiu ir išsitraukiu skanėstus, padedu ant delno, o žirgas su lūpikėmis paima juos. Sugugena.
- Dar nori ? Negausi. - (: tariu ir apsikabinu sartį, šis aišku atsiremia galvike į mane. Fainiai, pagalvoju .. xD
- Žinau, kad tu mane labai myli, bet vistiek dekavoju už II vietikę. Rodos teks persimesti į aukštesnį lygį, ane ? Zaičike. ;}* - tariu ir apžiūriu žirgą ar viskas allright. Taigi, apžiūrėjusi plekšteliu žirgui per kakliuką ir pakšteliu į žanduką.
- Okey, šiandiena kaip matai nesu su jojimo apranga, tiką iš namų išėjau tavęs aplankyti sužinojusi rezultatus, tad jau bėgsiu atgal kokios arbačikės pagurkšnoti, o ryt arba poryt atbėgsiu ir varysim dirbti ar dar ką. Čiau pupsiuks. ;* - tariu ir atsisveikinusi su žirgu, išeinu.
Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Quarnac du Mesnil (FRA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Quarnac du Mesnil (FRA)   Quarnac du Mesnil (FRA) Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Quarnac du Mesnil (FRA)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Dream. ir ... privačios arklidės-
Pereiti į: