Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Šilčiausi prisiminimai...
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Aš mielas' 11 REZULTATAI

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Aistė.
Administratorė.
Administratorė.
Aistė.


Pranešimų skaičius : 462
Join date : 2009-08-07
Miestas : Klaipėda

Aš mielas' 11 REZULTATAI Empty
RašytiTemos pavadinimas: Aš mielas' 11 REZULTATAI   Aš mielas' 11 REZULTATAI Icon_minitime25th Vasaris 2011, 12:27

Taigi, po ilgos kovos išsiaiškinome vž mieliausią snukį turintį žirgą. Balsavimo taškai buvo skirstomi:
I vieta - 6tšk.
II vieta - 4tšk.
III vieta - 2tšk.

P.S Labai malonu, kad šioje parodoje neteko nieko diskvalifikuoti, pažanga! Aš mielas' 11 REZULTATAI 279553

Taigi, skelbiu prizininkus,

Pirmąją ir pačią garbingiausią vietą užėmė First Dude, surinkęs 34 taškus iš viso! Sveikiname ir savininkę Biscuits, bei linkime visokeriopos sėkmės tiek parodose tiek lenktynėse! Prizas:
Spoiler:

Antrąją vietą dalinasi du žirgai, Moorlands Totilas ir Curlin, jie surinko po 20 taškus iš viso! Sveikiname savininkes Seance ir Ruffian! Prizai:
Spoiler:

Trečią vietą taip pat dalinasi du žirgai, Cicero Z ir No Mercy, jie surinko po 18 taškus iš viso! Nuoširdžiausi sveikinimai savininkėms Biscuits ir Leey. Prizai:
Spoiler:

Charitable Man - 8tšk.
Stedinger - 2tšk.


Ačiū, kad dalyvavot! Aš mielas' 11 REZULTATAI 748187
Atgal į viršų Go down
Geisha
Administratorė.
Administratorė.
Geisha


Pranešimų skaičius : 770
Join date : 2009-08-08
Age : 28
Miestas : Vilnius

Aš mielas' 11 REZULTATAI Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aš mielas' 11 REZULTATAI   Aš mielas' 11 REZULTATAI Icon_minitime25th Vasaris 2011, 12:32

Sveikinu visus prizininkus. (: Buvot to verti. Dėkoju, kad balsavo už mano katiną, nors nieko nepaėmėm, džiaugiuosi, kad patekom į trečią turą. (:
Atgal į viršų Go down
Ruffian
Lankytojas.
Lankytojas.
Ruffian


Pranešimų skaičius : 243
Join date : 2009-08-07

Aš mielas' 11 REZULTATAI Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aš mielas' 11 REZULTATAI   Aš mielas' 11 REZULTATAI Icon_minitime25th Vasaris 2011, 12:34

Ačiū tiems kas balsavo už Curlin :) Labai miela matyt vėl Curlin sugrįžtantį į parodų prizininkus.. ^^
Atgal į viršų Go down
Biscuits.
Lankytojas.
Lankytojas.
Biscuits.


Pranešimų skaičius : 851
Join date : 2009-08-07
Age : 27
Miestas : United Kingdom.

Aš mielas' 11 REZULTATAI Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aš mielas' 11 REZULTATAI   Aš mielas' 11 REZULTATAI Icon_minitime26th Vasaris 2011, 12:56

Oo, sveikinimai visiems prizininkams ir labai dėkoju už pirmą ir trečią vietas. x)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Aš mielas' 11 REZULTATAI Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aš mielas' 11 REZULTATAI   Aš mielas' 11 REZULTATAI Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Aš mielas' 11 REZULTATAI
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Registracija: "Aš Mielas!" '11
» Paroda: "Aš mielas!" I turas.
» Paroda: "Aš mielas!" II turas.
» Paroda: "Aš mielas" III turas.
» Snukio žymė'11 REZULTATAI

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Off topic'as. :: Sandėliukas. :: 2011 metų varžybos.-
Pereiti į: