Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Šilčiausi prisiminimai...
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Awesome Feather (USA)

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Seance.
Administratorė.
Administratorė.
Seance.


Pranešimų skaičius : 1290
Join date : 2009-07-06
Age : 28

Awesome Feather (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Awesome Feather (USA)   Awesome Feather (USA) Icon_minitime17th Spalis 2010, 11:35

Awesome Feather (USA) 10awesomefeather1112
    AWESOME FEATHER
    • žirgo veislė : Anglų grynakraujė.
    • žirgo amžiu: 3 metai.
    • žirgo lytis : Kumelė.
    • žirgo paskirtis : Lygiosios lenktynės.
    • žirgo žokėjas : Jeffrey Sanchez
Žirgas priklauso man nuo: 2010-08-31


Awesome Feather - Tai nuostabi kumelė, kurią pamačiusi dar šiek tiek dvejojau, ar imti ar ne. Vis dėl to tik užregistravusi šią kumelę, dar ilgai negalėjau apsipręsti, ar auginti man ją ar ne. Nors startai superiniai, vistiek nežinojau. Bet dabar, pažvelgus iš naujo į ją, supratau, jog vis dėl to, aš ją auginsiu. Kumelė savo karjerą pradėjo gerai ir tęsią ją netgi labai gerai. Kolkas vien tik pirmomis vietomis bėganti kumelė, net nesiruošia pasiduoti. Dvimetukė turi kolkas tik penkis startus iš kurių nei vieno pralaimėjimo. Sekančios lenktynės kuriose ji bėgs bus "Breeders' Cup Juvenile Fillies-G1".
Nors tiek laiko prabėgo ir tik dabar ji galiausiai pas mane atkeliavo, šiek tiek ją pažinau. Ši kumelė išties karšto kraujo. Kad ir kaip ji mielai atrodytų, viskas ištikrųjų yra atvirksčiai. Jos karštakraujiškumas padeda jai laimėti. Treniruotėse ji elgiasi ramiai, bet bėgant, jos nesulaikysi, kad ir kaip norėtum... Bet ji turi ir gerąją savo pusę, kurią parodo garde, bendraujant su šeimininku. Kaip ir kiekvienas žirgas ji turi ir gerąją ir blogąją pusę. Tai tiek kolkas galiu pasakyt apie Awesome.
Awesome tik dar kartą įrodė, kad ji tikrai superinė kumelė. Ji LAIMĖJO Breeders' Cup Juvenile Fillies-G1 ir prie jos rezultatų sąrašo prisideda dar viena pirmoji vieta. Tai tikrai įspūdinga, kadangi ji tik dvimetė, o jau turi šešis startus ir vien tik pirmosios vietos... ĮSPŪDINGA.

Žirgo realūs startai:
M / D / M Lenktynių pavadinimas Vieta
05/01/10 Maiden Special Weight 1st
07/10/10 J J'sdream Stakes 1st
08/07/10 F.S. Desert Vixen Stakes 1st
08/28/10 F.S. Susan's Girl Stakes 1st
10/16/10 F.S. My Dear Girl Stakes 1st
11/05/10 Breeders' Cup Juvenile Fillies-G1 1st

Virtualūs rezultatai:
1st 2010-12-23 Parodoje: ''Dvimetukų paroda 2010'' Reverso žirgynas. Sav. Seance.

Awesome Feather (USA) 10awesomefeather0952

Awesome Feather (USA) Pb101105breederscup5pph


Paskutinį kartą redagavo Seance., 10th Sausis 2011, 18:25. Redaguota 7 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
https://estorilas.forumlt.com
Seance.
Administratorė.
Administratorė.
Seance.


Pranešimų skaičius : 1290
Join date : 2009-07-06
Age : 28

Awesome Feather (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Awesome Feather (USA)   Awesome Feather (USA) Icon_minitime25th Spalis 2010, 13:11

Atkeliauju pas savo kumelikę. Užeinu gardan, apsižiūriu aplinkui.
- Labas mano mažoji ;* Na, apsipratai naujoje vietoje? ,- paklausiu kumelės ir prieinu arčiau.
Tuomet, apžiūriu kumelę, patikrinu kojas, pervedu per nugarą su ranka, apžiūriu snukutį, pasižiūriu papilvę. Viskas gerai. Tuomet paniurkau kumelės nosytė. Išsitraukusi iš kišenės skanėstą, paduodu savo gražuoliukei. Padavusi skanėstą, nueinu pasiimti prie gardo gulinčio žaislo. grįžtu gardan, pakabinu žaisliuką.
- Nu va, dabar kai bus nuobodu, galėsi pašaisti ;* ,- paploju per kaklą, uostinėjainčiai naują daiktą kumelei.
- Na ką mieloji, iki susitikimo, žiūrėk nieko sau neprisidaryk ;}* ,- tariu ir iškeliauju.
Atgal į viršų Go down
https://estorilas.forumlt.com
Seance.
Administratorė.
Administratorė.
Seance.


Pranešimų skaičius : 1290
Join date : 2009-07-06
Age : 28

Awesome Feather (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Awesome Feather (USA)   Awesome Feather (USA) Icon_minitime5th Lapkritis 2010, 22:27

Po starto, dar kiek laiko praėjus, atlekiu pas Awesome Feather.
Aišku, atkeliauju ne tusčiomis, o su vaišėmis didžiajai Breeders' Cup Juvenile Fillies-G1 laimėtojai. Vos širdis neiššoko ją stebint. Atidarau gardo duris, užeinu vidun, ir iškart pavaišinu kumelę skanėstu.
- Mano mažoji žvaigžė.,- Išniurkau jos nosytę, pasveikinu su pergale ir aišku visus skanėstus suberiu į kibirą ir paduodu Awesom'ei. Tuomet, dar aptvarkius gardą, paniurkau savo mažylę.
- Šaunuolė mano, aš TAIP tikėjau tavim ir tu laimėjai ;* ,- tariu ir pakšteliu Awesome Feather į nosį.
Besiklausydama dar žinių apie ją per ausines, dar labiau pakyla nuotaika.
- Na ką, ilsėkis mano mažoji Awesome Feather (USA) 377718 Awesome Feather (USA) 956998 Awesome Feather (USA) 355586 ,- tariu iš palikusi savo gražuolę dorotis su skanėstais, iškeliauju.
Atgal į viršų Go down
https://estorilas.forumlt.com
Seance.
Administratorė.
Administratorė.
Seance.


Pranešimų skaičius : 1290
Join date : 2009-07-06
Age : 28

Awesome Feather (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Awesome Feather (USA)   Awesome Feather (USA) Icon_minitime13th Lapkritis 2010, 21:08

2010-11-13 APSILANKYMAS. SEANCE.

Atkeliauju pas savo gražuolę Awesome. Atsidarau gardo duris, užeinu gardan. Ši mane mielai pasitinka.
- Labutis mažiuke, na kaip tu? Awesome Feather (USA) 833459 Tikiuosi geros nuotsaikos, eisim dirbt, bet šiandien nerimtai. ,- tariu savo mažylei ir paglostau snukutį.
Apžiūriu gardą, patikrinu kojas ir nugarą. Viskas gerai. Išėjus ir gardo, pasiimu kantarą su štrychu ir grįštu gardan. Uždėdu kantarą, prisegu štrychą ir išsivedu kumelę iš gardo. Nusivedu į valymo/balnojimo vietą. Privedusi, įvedu ir pririšu bėriukę. Pasiimu šepečius. Pradedu valyti uo kaklo ir sukamaisiais judesiai nuvalau visą jo kūną tobulai. Bei dar kart pavalau pavaržos vietą, ir vietą kur guli pobalnis. Padėjus šepečius, pasiimu kanopų krapštuką, išvalau visas kanopas. Pasiimu kempinėlę, nuvalau snukutį ir tada pasiimu karčių šukas. Iššukuoju karčius ir uodegą.
- Šaunuoliukė mano, gražuoliukė, myliu Awesome Feather (USA) 333875 ,- tariu kumelei ir pakšteliu į nosį.
Galiausiai, paploju kumelei per kaklą, pakšteliu į nosytę ir nukeliauju į balninę. grįštu su jos visu inventoriumi. Viską pasidedu ir pasiimu pobalnį. Uždėdu jį ant nugaros, pataisau, kad viskas būtų gerai ir uždėdu želę. Tuomet pasiimu balnelį, uždėdu balnelį ir priveržiu pavaržą, ant kurios puikuojasi nuostabus kailiukas. Pasiilu bintus, užvynioju ant visų keturiu kojų. Galiausiai pasiemusi kamanas, pakamanoju savo bėriukę ir uždedu poponą.
- Na ką, keliaujam mažike. Prasibėgsim ir grįšim Awesome Feather (USA) 827864 ,- tarusi, paploju per kaklą, pasilipėjus ant kažkokio kibiro, užšoku ant bėrės ir mes nukeliaujam link hipodromo.

Po treniruotės
Po pasibėgiojimo, Awesome šiek tiek sušilus, bet neitin. To ir reikėjo man šiandieną iš jos, kadangi neplanavau rimto darbo. Bėriukę ramiai eina šalia manęs, kol prieinamu vėlei valymo vietą. Nukamanoju ją, uždėdu kantarą ir prisegu ją. Tuomet nuimu poponą, atveržiu pavaržą, nuimu balnelį, pobalnį ir želę. Padedu juos į šoną, tuomet nuvynioju bintus. Pasiimu šlangą ir įjungiu šaltą valndenių. Aplieju kojas ir jas nuvalau. Nusausinu kumelikės kojas, pasiimu šaldančio molio ir kartu prigriebiu bintus naujus. Ištepu kojas nedaug šaldančiu moliu ir užvynioju bintais. Nusegu Awesome Feather ir prisegu štrychą. Išsivedu iš valymo/balnojimo vietos ir nuvedu link gardo. Prieiname gardą, atidarau gardo duris ir įleidžiu Awesome. Nuimu kantarą, nusegu štrychą ir nunešu juos prie gardo. Galiausiai grįštu gardan, susirandu skanėstą kišenėje ir paduodu gražuolei.
- še, čia tau gražuoliuke, už puikų nediduką darbą Awesome Feather (USA) 456367 ,- tariu, ir paduodu gražuolei skanėstą.
- Na ilsėkis, o aš keliauju ;* ,- tarusi, pastatau kibirą su keliomis vaišemės ir pakštelėjus ir paplojus per kaklą iškeliauju.

Atgal į viršų Go down
https://estorilas.forumlt.com
Dream.
Lankytojas.
Lankytojas.
Dream.


Pranešimų skaičius : 442
Join date : 2009-11-07
Age : 26
Miestas : Vilnius

Awesome Feather (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Awesome Feather (USA)   Awesome Feather (USA) Icon_minitime6th Gruodis 2010, 17:48

SVEIKATOS PATIKRINIMAS:

Spoiler:

Veterinarė Dream.
2010.12.06.
Atgal į viršų Go down
Seance.
Administratorė.
Administratorė.
Seance.


Pranešimų skaičius : 1290
Join date : 2009-07-06
Age : 28

Awesome Feather (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Awesome Feather (USA)   Awesome Feather (USA) Icon_minitime1st Sausis 2011, 21:54

Aplankiusi Turbulent Descent atkeliauju pas Awesome Feather. Nuo vienos gražuolės prie kitos.
Užeinu gardan, Awesome iškart mane linksmai pasitinka.
- Nu va, bent tu nepaniurusi Awesome Feather (USA) 86245 ,- tarusi paglostau snukutį ir pakšteliu nosin.
Apžiūriu kumelikę, ar viskas gerai, patikrinu gardą, kol manęs nebuvo, daug ko galėjo atsitikti.
Viską apžiūrėjus ir likus patenkinta, išsitraukiau morką ir padaviau gražuolei.
- Su gimtadieniu saule mano Awesome Feather (USA) 419799 ,- tarusi pakštelėjau nosin ir paplojau per kaklą.
Awesome skaniais sukramsnojo mano duotą morką, ne iškart aišku, o po biški.
Tuomet dar kiek pasicackinusi su savo gražuoliuke, padaviau skanėstą ir tariau:
- Na ikiuką mažiuke, su gimtadieniu tave dar kartą, tau jau trys metai Awesome Feather (USA) 456367 Didelė mergaitė.
tarusi, nusišypsojau savo gražuolei ir u-darius gardo duris nukeliavau toliau.
Atgal į viršų Go down
https://estorilas.forumlt.com
Sponsored content





Awesome Feather (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Awesome Feather (USA)   Awesome Feather (USA) Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Awesome Feather (USA)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Awesome Feather (USA)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Seances kategorija. :: Arklidės.-
Pereiti į: