Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Šilčiausi prisiminimai...
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Awesome Feather (USA)

Go down 
AutoriusPranešimas
Biscuits.
Lankytojas.
Lankytojas.
Biscuits.


Pranešimų skaičius : 851
Join date : 2009-08-07
Age : 27
Miestas : United Kingdom.

Awesome Feather (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Awesome Feather (USA)   Awesome Feather (USA) Icon_minitime31st Sausis 2011, 19:17

Awesome Feather (USA) Awesomefeatherivbyquequ

Žirgo vardas: Awesome Feather.
Žirgo veislė: Anglų grynakraujis.
Žirgo gimimo data: 2008.04.30.
Žirgo amžius: Treji metai.
Žirgo lytis: Kumelė.
Žirgo spalva: Bėra.
Žirgo ūgis: 1,62 metro.
Žirgo tėvai: Awesome of Course (Awesome Again) x Precious Feather (Gone West).
Žirgo paskirtis: Lygiosios lenktynės.
Žirgas man priklauso nuo 2o11.o1.29.

Awesome Feather (USA) 5159589989fde7107232o

Žirgo aprašymas: Tai, kad drebančiais pirštais rašiau į registraciją ir registravau Awesome Feather, yra puikiausias pavyzdys, kad svajonės pildosi. Kartais joms tenka ilgai būti uždarytoms stalčiuje. Nors pačiame giliausiame stalčiaus kampe, visuomet gyvos. Kartais, tik pasvajojus, tik pasirodžiusi svajonė tampa realybe ir išnyksta. Kartais, svajonės miršta taip ir likusios svajonėmis. O kartais.. Tu pasieki savo tikslą, bet tai vis vien lieka svajone. Taigi, net ir gavus Awesome, tai lieka svajonė. Neblėstanti, tikra svajonė. Jos mintis šiek tiek keičiasi. Dabar svajonė yra likti tu šia nuostabia kumele amžinai, kad ji ir toliau liktų nenugalima, kad viskas būtų gerai. Svajonės.. Ech, kiek daug jos mums reiškia, tiesa?
Būdama dvimete, Awesome bėgo šešiose lenktynėse, ir šešis kartus žingsniavo į nugalėtojų ratą. Šešis kartus ji buvo visų dėmesio centre. Šeštąjį kartą ji tapo BC Juvenile Fillies čempione ir visiems tapo aišku, kad neatsitiktinai penkios pirmos vietos tapo jos simboliu. Dabar ji yra sustojusi ties šešetu- šiuo metu Awesome gydosi traumą, tačiau tampa aišku, kad ji grįš, ir grįš su trenksmu. Ir aš stovėsiu šalia hipodromo ir palaikysiu tik ją. Dabar ji mano trejų metų kumelė, mano viltis. Tokia pati, kokia 2010 metais buvo sartė Blind Luck.

Žirgo realūs startai:
05/01/10 Maiden Special Weight. 1st.
07/10/10 J J'sdream Stakes. 1st.
08/07/10 F.S. Desert Vixen Stakes. 1st.
08/28/10 F.S. Susan's Girl Stakes. 1st.
10/16/10 F.S. My Dear Girl Stakes. 1st.
11/05/10 Breeders' Cup Juvenile Fillies. 1st.
Eclipse Champion Two Year Old Filly, 2010.


Virtualūs rezultatai:
2010-12-23 Parodoje: ''Dvimetukų paroda 2010'' Reverso žirgynas. (Sav. Seance.) 1st.

Awesome Feather (USA) 53904007
Awesome Feather (USA) 73528465436327178717747
Awesome Feather (USA) 5183556848c38c96f914b
Awesome Feather (USA) 85876346

Prie žirgo gardo:
Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Biscuits.
Lankytojas.
Lankytojas.
Biscuits.


Pranešimų skaičius : 851
Join date : 2009-08-07
Age : 27
Miestas : United Kingdom.

Awesome Feather (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Awesome Feather (USA)   Awesome Feather (USA) Icon_minitime1st Vasaris 2011, 17:44

Kai tik Awesome Feather išlipa iš bocmano Estorilo kiemelyje, aš paimu jos pavadį į rankas ir apsikabinu. Taip ilgai lauktas žirgas, ilgai laukta kumelė. Švelniai timtelėjusi pradedu vestis ją arklidžių link, jos naujo gardo link, vis dar negalėdama patikėti, kad ji tikrai eina šalia manęs.
Pagaliau priėjus prie bėrosios gardo, įvedu ją vidun. Kumelaitė visiškai rami, žengia vidun ir apsisuka. Nuimu nuo snukučio kantarą, nuo kojų- bintus, nuo nugaros- poponą. Kadangi mažoji keliavo visai nedaug, tai ir pavargusi, manau, nėra. Viską sudedu į spintelę, tai pat sutvarkau ir naująjį gardinį inventorių. Tuo tarpu Awesome iškiša snukutį pro duris ir apsižvalgo.
- Na, kaip tau čia, lelia? Awesome Feather (USA) 336105 - paklausiu, paglostydama snukutį.
Awesome įlenda į gardą ir pradeda žiūrinėtis ten. Aš pajungiu girdyklą, pakabinu žaisliuką, įdedu laižalą. Viską sutvarkau, kad bėrei būtų patogu. Galiausiai įžengusi į gardą, paduodu atsineštus skanėstus.
- Štai, čia tau, - tariu, suberdama į lovį.
Feather kimba į skanėstus, o aš paglostau kaklą.
- Nesinori pasitraukti nuo tavęs, tačiau turiu reikalų. Greitai užsuksiu, eisim stiprinti tavo kojos, - tariu, pakedendama karčius.
Išeinu iš gardo, uždarau duris.
- Čiau. Awesome Feather (USA) 355586
Atgal į viršų Go down
Biscuits.
Lankytojas.
Lankytojas.
Biscuits.


Pranešimų skaičius : 851
Join date : 2009-08-07
Age : 27
Miestas : United Kingdom.

Awesome Feather (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Awesome Feather (USA)   Awesome Feather (USA) Icon_minitime13th Vasaris 2011, 12:03

Jau kokią savaitę visos mintys nukreiptos į Awesome. Skaičiuoju dienas, kai ji atiteko man, jau praėjo pusė mėnesio.. Taip gera pagalvoti. Dar kartą apsilankius su bėre pas veterinarą, tyrimai nudžiugino- jeigu viskas ir toliau bus taip gerai, Feather jau mėnesio gale valdys hipodromą ir vėl pradės ruoštis startams. Tas ir baugina, ir džiugina. Tačiau aš tikiu ja. Tikiu savo bėre. ;*
Tokiomis mintimis vedima, atžingsniuoju prie bėrės gardo. Kumelė žaidžia žaisliuku, tuomet apsisuka ratu, tada palaižo laižalą ir grįžta prie žaisliuko, o pamačiusi mane, prišoka arčiau.
- Labutis, lelia. Eisim šiandien prasivaikyti. Tu už? Awesome Feather (USA) 10442 - paklausiu vaikės, sudėjusi visą inventorių ant gardo durų.
Iš spintelės išsitraukiu šepečius su bintais, iš kišenės- vieną didelį obuolį. Įžengiu vidun pas AF. Pakedenu karčius, paduodu tą diidelį obuolį. Kol Awesome jį sukramsnoja, paglostau snukutį, kaklą. O tuomet išsitraukiu iš šepečių dėžės šukytes ir imuosi darbelio. Pirmiausia, iššukuoju karčius, nupurškiu sprajumi, kad ir toliau liktų tokie gražūs. Toliau seka uodega. Su kietuoju šepečiu iš jos išrankioju pjuvenas, tada iššukuoju sulipusius plaukelius ir nupurškiu sprajumi. Padedu visas priemones į dėžę, išsitraukiu kietąjį kūno šepetį. Stumteliu Feather į priekį, mat panelė jau stovi pačiam gale. Viena ranka prilaikau už lastos, kad neeitų, kita pradedu gremšti purvus. Paskui pakeičiu pusę, ir kai Awesome stovi dulkių debesy, pradedu valyti kailiuką su minkštu šepečiu. Nuvalau padarės snukutuką, kojas, papilvę. Baigusi valymą, paimu į ranką kanopų krapštuką ir išvalau visas kanopas. Po valymo nunešu šepečius į spintelę, iš jos ištraukiu vieną skanuką. Paduodu AF, kad tokia gerutė ji. ;* Pasiėmusi į ranką bintus, įeinu į gardą ir juos užsuku ant kojų. Nusikabinu nuo kabyklos pobalnį su vaikymo balneliu, įėjusi į gardą uždedu viską ant nugaros. Kol viską sakau, tariu:
- Kadangi dauguma grynakraujų yra mažai apsiraumenavę nugarą, kol susitvarkys tavo traumą, būtent ją ir stiprinsim. Deal? Awesome Feather (USA) 377616 - paklausiu, paglostydama snukutį.
Sutvarkiusi balnelį, paimu į ranką kamanas. Lengvai uždedu jas ant snukučio, susegu dirželius ir prisegu gumas. Jų nesuveržiu, nes vis tik pirma treniruotė tokia rimtesnė, tai nereikia persidirbti. Galiausiai užmetu ant nugaros poponą, susegu diržus. Atvėrusi gardo duris, išsivedu kumelaitę. Prisisegu išvedžiojimo pavadžiu ir nusivedu link vaikymo maniežiuko.

**********

Po treniruotės parsivedu bėriukę į arklides. Ši kaip ir buvo rami, tokia ir liko. Tik gal treniruotėje parodė kelis ožiukus. x) Priėjus prie gardo, sustojame. Nuimu nuo nugaros poponą, užmetu jį ant kabyklos. Tuomet nusegu gumas ir atveržiu balnelį. Nukeliu jį nuo nugaros, Awesome pasipurto. Nusegu nuo žąslų išvedžiojimo pavadį ir galiausiai įvedu bėriukę į gardą. Nuimu nuo snukučio kamanas, pakedenu vaikei karčius. Paskui nuo kojų nusuku bintus, išėjusi iš gardo viską sutvarkau, sudedu į spintelę. Pasiraususi kišenėse, iš jų ištraukiu kelis skanėstus ir iškart paduodu juos leliai.
- Šaunuolė tu. Myyliuukas. Awesome Feather (USA) 624965 Čiau, vaiki mano, ;* - tariu, apsikabinu bėrės kaklą ir atsitraukusi pakštelėjusi į snukutį.
Išėjusi iš gardo susirenku visus daiktus ir užvėrusi duris, patraukiu link balninės.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Awesome Feather (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Awesome Feather (USA)   Awesome Feather (USA) Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Awesome Feather (USA)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Awesome Feather (USA)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Seances kategorija. :: Arklidės.-
Pereiti į: